Internetové podvody

Pozor na stránky ďalšie klamstvá o kulturistike a svaloch

Ohodnoťte článok

Je to podivné, no cez stránky novinky.cz, kde nakúpili špinavci reklamný priestor, sa dá dostať na stránky, ktoré sľubujú revolučný objav v získaním svalovej hmoty vďaka akémusi vojakovi. Za jeden mesiac údajne naberiete až 10 kilogramov svalov. Blbosť, nereálna po medicínskej, vedeckej a už vôbec nie logickej stránke, no ľudia tomu veria. Veria, pretože pre špekulantov má stále význam toto podporovať a investovať šialené peniaze do propagácie aj na miestach ako je novinky.cz.

novinky.cz

inzercia:

Starí známi
Hoci v českom jazyku, ide stále o rovnakú sieť podvodných webov, ktoré používajú rovnaké obrázky a písali sme o nich už 10x. Rovnaké obrázky mužov pred a po, s neustále inými menami a mesami odkiaľ podchádzajú. Tentoraz reklama smeruje na stránky http://formexplodecz.dayinnews.com/ a stránky nesú logo akéhosi MEN EXPERIENCE wise guy magazine. Na ňom je ksicht neznámeho polohipstera. Bočný sidebar tohto webu obsahuje fingovaný obsah, vymyslené články bez cieleného odkazu, pár fotografií, textov, hlúpostí bez funkcie.

Kulturisté Martin Bárta

Dokonca stránky uvádzajú ako autora článku akéhosi šéfa rubriky SPORT menom Martin Bárta. Napríklad poľko-slovenské stránky na adrese http://sk.mensolution.pl/ už majú Martina Boruckého, stratil sa Martin Bárta. Emigroval do Poľska a požiadal o zmenu mena? Aby sa nepovedalo, dali do článku dátum vytvorenia 10.10.2015. Stránka používa drísty, odporné vymyslené drísty o neuveriteľnom vynáleze. Na konci stránky sa dozviete neuveriteľnú informáciu. Špeciálna akcia končí 18. 10. 2015. Zajtra tam nájdete dátum 19.10.2015 a pozajtra… potrebujete ešte ďalšie dôkazy?

Takže Martin Bárta?
Sviniari podvodnícki sa úspešne snažia oklamať aspoň tých menej skúsenejších ľudí na internete. Nie každí je skúsený, vie rozoznávať podvodníkov. Martin Bárta skrátka neexistuje. Nenapísal tento článok, ľudia, ktorí prezentujú výrobok neprezentujú tento výrobok, ale ich fotografie ukradli z ich stránok a rôznych fór. Schudli makačkou po celé mesiace driny vo fitku. Nie cez tento prípravok. Skutočný Martin Bárta je neznámy model, ktorého fotografiu si tiež môžete kúpiť v tejto fotobanke (http://fr.123rf.com/photo_19802292_personal-trainer-avec-un-pad–la-main-isol-en-blanc.html). A ak pokradnete zopár fotiek z fitness fór, tiež môžete hrať na nechutného podvodníka a vďaka našim zákonom vám v tom nezabráni absolútne nikto. Pokojne si môžete kúpiť aj reklamný priestor tak, ako to u nás robí centrum.sk a na podiv v Čechách aj novinky.cz.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené