Spam a stiahnutý článok

Ohodnoťte článok

Z dôvodu žiadosti údajne poškodenej strany sťahujeme článok.
Aj napriek rozsiahlemu spamovaciemu útoku ku ktorému máme rozsiahly dôkazový materiál a aj napriek tomu, že dochádzalo k opakovanému retušovaniu grafík do rôznej podoby.

Vzdávame sa. Ďalej si prečítajte na týchto stránkach:
http://www.teraz.sk/slovensko/……..
https://www.aktuality.sk/clanok/……..
https://finweb.hnonline.sk/……..

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.