Brutálny spam smerujúci na Be2 zoznamku je už príliš

Ohodnoťte článok

Hlásite nám podivný spam, ktorý sa nedá odhlásiť, no kým sme vec analyzovali, objavili sme v našich nástrojoch pokusy smerovania na rovnakú zoznamku aj sami. To, čo sme objavili u nás prekonalo všetky očakávania. Drzosť, prašivosť, nechutné hromadné rozposielanie nevyžiadanej pošty dokonca do takej miery, že sa naša schránka nemohla chvíľu spamätať, sa totiž nekoná len cez jeden kanál, ale rovno cez tri nenápadné kanály, ktoré sú však obsahovo veľmi podobne. Opäť požiadame o pomoc spriateľné Facebook stránky plné podvodníkov, kde si môžete pozrieť dostatočne veľký obrázkový materiál slúžiaci pre ilustráciu toho, s akým svinstvom máme opäť čo dočinenia. A prečo je vlastne brutálny? Brutálny určite objemom a tým, že ho poslal idiot. Čoskoro pochopíte.

spam na zoznamku

1. spam
Najskôr je to odosielateľ Online rande z emailu: prasobotkado@kampanu.eu, s hlavičkou:
Return-Path: <prasobotkado@kampanu.eu> Received: from rk.kampanu.eu (rk.kampanu.eu [37.247.116.109]) a s predmetom: Vyskúšajte zadarmo posiela text plný nechutnej reklamy:

Zatočte sa samotou. Ideálny partner na Vás čaká, stačí len nadviazať kontakt. Vďaka nášmu online zoznámenie sa nemusíte obávať, že sa nezoznámite. Vďaka online zoznamke Be2.cz sa zdarma a úplne bez problému zoznámite. Na Be2.cz hľadáte medzi 40 miliónmi ľuďmi z celého sveta. Z tak ohromného množstva ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť, si celkom iste vyberiete aj Vy.
>>> chcem si vyskúšať zoznamku zadarmo <<<
Vďaka internetu nie je dnes už žiadny problém nájsť ideálneho partnera. Vyskúšajte si online zoznamku, v našej databáze nájdete celkom určite niekoho, kto Vás zaujme. Preto vyskúšajte zadarmo online zoznamku. Svojho partnera u nás nájdete zaručene.

Kreténovi by som rád odkázal, že väčšina adresátov je šťastne zadaná, ja rovnako tak, šťastne ženatý. Tento druh emailu ma teda svojim spôsobom uráža, nehľadiac na to, že ide o akýsi nekalý spam. Odkazy z neho totiž nevedú priamo na zoznamku, ale na odkaz http://vztah.akceptuji.eu/ – a tam je ukrytý REFERAL kód. To znamená, že po vstupe na tieto stránky sa započíta kredit a privedený klient do zoznamky. Ak sa zaregistrujete, zarobíte peniaze, kredit, alebo inú formu benefitu špekulantovi, ktorý vás vlastne zneužil. Výsledný link je: www.be2.cz/v3mod/17982/partnerska-seznamka-40singlenew-layout?partnerid=CZ12iCL&linkid=3012__traf&subid=283740168 (pozor! Neodporúčame klikať ani na jeden z odkazov)

Obrázok spúšte, ktorú tento šialenec v schránke zanechal si môžete pozrieť v galérií na Facebook stránkach.

2. spam
Potom je to odosielateľ Láska. Nič iné sa nemení. Opäť ten istý nechutný obsah, kydy a drísty. Špina a svinstvo s ktorým sa radšej ani nezdržujte. Niekto na vás pekne zarába a tak by bola hlúposť vedome vstupovať do platených zoznamiek a ešte k tomu cez špekulantské podvodné spamovacie nástroje. Už samotný spam a spôsob, akým sa dostáva medzi ľudí je vecou, ktorú pokojne ako dotknuté osoby môžete odoslať na SOI a Radu pre reklamu. Pripojte však nutnú informáciu o tom, že odosielateľom nemusí byť priamo zoznamka. Tá poskytuje len benefit niekomu, čo šíri reklamu na túto zoznamku a môže tak ísť pokojne o nenažraté neplnoleté decko, ktoré rado zarobí na províziách z toho, čo vy investujete do zlepšenia svojho profilu a iných platených služieb… Ozaj, potrebujete vôbec teraz nejakú zoznamku a ešte k tomu platenú?

Link na Facebook: https://www.facebook.com/varovania

Sledujte problémy aj priamo cez Facebook. Stránky máme ako dohodnutého partnera, ktorý bude informovať o problémoch maximálne s 2 dňovým oneskorením.

3. spam
Odosielateľ s menom  “osobni zoznamenie” je magor. Jednak prezradil, že ide o Čecha, ktorý je jeden z tých, ktorí predpokladá svoju výbornú znalosť slovenčiny, veď v ČR je rovnaký spam v českej verzii, ale tiež ide o to isté svinstvo ako v predošlých prípadoch.

4. spam
Štvrtý spam obsahuje meno odosielateľa Partnerstvi. Len doslovný idiot môže posielať tie isté spamy na desiatky, či až tisícky adries stále dookola s rovnakým obsahom, no vystrieda odosielateľa. Len doslovný idiot od toho očakáva zvýšenie dôveryhodnosti už len toho, že otravuje bez jasného vysvetlenia prečo otravuje. Link na odhlásenie, ktorý pritom nefunguje, lebo bordel chodí stále, neobsahuje žiadny sprievodný text a vysvetlenie. Adresa odosielateľa sa zobrazuje ako “pracapekdo@kampanu.eu” ale inak všetko aj obsahsedí.

5. spam
Ono to bude fakt nejaký idiot. Opäť rovnaký text a v rovnakom čase a opäť rovnaká snaha prilákať na pochybnú zoznamku cez pochybné kanály. Úžasné. Tentorazje to odosielateľ s adresou prajilekdo@kampanu.eu a všetkým ostatným rovnakým. Odosielateľ sa prezentuje ako Schuzka. Očividne naozaj Čech, ktorý chce zarábať. Zo 100 poslaných spamov si predsa ľudia prečítajú možno 10 a ak jeden naletí a registruje sa, má nemalý zisk. Čo ak pošle emailov 10 000? To je 100 chytených obetí. Tento biznis sa vypláca. Aj k piatemu spamu sú fotografie.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.