Spam

MÉDIA GRAF vás zaspamuje cez info@mediagraf.website

Ohodnoťte článok

Nastrčený email, schválne nie hlavná doména, ale iná doména. Posiela nekontrolovaný spam a vo veľkom, neustále dookola cez nové a nové emaily. Dnes je to info@mediagraf.website. Ak odpíšete a reagujete, tlačiareň s vami normálne komunikuje. Dokonca keď si u nich objednáte vizitky, tak vám ich pošlú. Tlač majú dobrú, to je pravda. Ale spôsob, ako si robia reklamu je podivný. Ak mi totiž posielajú spam na 18 emailov a z jedného som odpísal so záujmom, len tým potvrdili to, čo vie celé Slovensko, a úrady. Ale ak odpíšete nespokojný email, že im narobíte problémy za spamovanie, odrazu netušia o čom to píšete a to čo vám prišlo je spam, s ktorým oni nič nemajú spoločné, pretože to neodišlo z ich domény. Nech si každý vyberie čo chce. Vyhovujeme prosbám našich čitateľov, aby sme sa tomu venovali.

  • Tento článok vzniká z dôvodu opakovanej žiadosti našich čitateľov pripojiť ďalšiu adresu odosielateľa.
  • Dotknutá spoločnosť nech berie na vedomie, že po právnej stránke sa tento článok tejto spoločnosti nedotýka, čiže tak ako spam samotnej spoločnosti.
  • Tento článok informuje o skutočnej situácií a neporušuje žiaden zákon. Vyprosujeme si akékoľvek obvinenia.
  • Email info@mediagraf.website spamuje a to nepopierateľne. Sprostí ešte nie sme.

Text nevyžiadaného spamu:
Varovanie, toto je doslovný text emailu. My sme si ho nevymysleli. Email nesie takýto obsah a máme ho zálohovaný hneď z niekoľkých adries. Je zvláštne, že tento spam smeruje všetkých na konkrétny odkaz.

Dobrý deň ,
naša spoločnosť Vám v rámci akcie vygravíruje číre prívesky z tvrdého plexiskla v cene už od 39,17€ bez DPH.
Prívesky na kľúče sú lacný a hlavne praktický reklamný predmet pre Vašich zákazníkov, partnerov a zamestnancov.
Rozhodli sme sa ponúknuť Vám akciové balíčky výroby príveskov v špeciálnej cene aj vrátane grafickej prípravy a kovových krúžkov.
Prívesky s gravírovaným logom v rôznych tvaroch už od 39,17€ bez DPH
Vzory príveskov si môžete pozrieť na našej stránke:
http://www.mediagraf.sk/privesky.php
a môžete si ich priamo aj objednať. Doba dodania už do 7 dní od objednávky. Grafický návrh Vám môžeme spracovať tiež zadarmo.
Bc. Zuzana Skalošová
predajca
MEDIA-GRAF, s.r.o.
0948 700 070
mediagraf.sk
mediagraf@mediagraf.sk

Zdroják spamu: 

X-VF-Scanner-Mail-From: medibraq@business23.web-hosting.com (server na NameCheap tak ako Mediagraf.website)
X-Spam-Status: No, hits=-0.6, required=5.0
(Exim 4.85) (envelope-from <medibraq@business23.web-hosting.com>)
id 1ZnQDG-0029iX-03
Subject: Dobry den
X-PHP-Originating-Script: 702:mailapp.php
From: info@mediagraf.website
Reply-To: mediagraf@mediagraf.sk  (odpoveď nastavená na správny email 🙂 aby neušiel zákazník a toto má mať na svedomí akýsi neznámy škodca, ktorý sa snaží poškodiť inú firmu tým, že jej robí reklamu, hoci špinavú reklamu?)
MIME-Version: 1.0
Content-type: text/plain; charset=utf-8

Prosba voči spoločnosti Média graf
Tak ako vy, obete spamu, nás prosíte o zmienku a riešenie, my by sme radi požiadali, aby spoločnosť, ktorú tu radšej pre jej nevyspytateľnosť nemenujeme tak ako je uvedená v obchodnom registri, uvádzala aj zdroj emailov, ak už spamujú a zároveň uvádzala možnosť odhlásenia. Možnosť odhlásenia je predsa základ. Už jej počínanie je proti platnej legislatíve. Nemáme záujem o tento spam a chceme sa z neho odhlásiť.

Chceme jediné, odhlásiť všetky emaily, ktoré nikdy nedali súhlas na plnenie schránky týmto obsahom.

Ozaj, len tak mimochodom. Tento článok nikoho nepoškodzuje. Je to neuveriteľné, ale podarilo sa nám spracovať jednoduchý článok z dvoch osobných skúseností, zo samotnej skutočnosti, že ide o spam a z obsahu spamu samotného. Opakujeme, že nie sme sprostí a sme si veľmi dobre vedomí obsahu, ktorý tu uvádzame. Napriek tomu znalosti práva a legislatívy niektorých ľudí vedú k tomu, že tento druh článkov považujú za poškodzujúci. Odporúčame

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Spam

Komentáre sú ukončené