Facebook nekalá aplikácia prezradí, že máte záujem o dievčenské zadky

Facebook nekalá aplikácia prezradí, že máte záujem o dievčenské zadky
4 (80%) 1 hlas[ov]

Facebook lákanie na zadkyÚbohosť vo forme aplikácie na Facebooku, ktorá vás oklame, naláka a ani len netušíte, že toto svinstvo ďalej zdieľate, pokračuje stále novými a novými obrázkami a hláškami, ktoré vás majú nalákať. Dnes nájdeme prevažne u mužov v ich nástenkách a hlavne na timeline, aj niečo takéto. Príspevok pri mene vášho priateľa hlási, že sa mu to páči, no on sám nikdy takúto voľbu nespravil. Spravila to za neho podvodná aplikácia, či skôr script ukrytý v odkaze pri kliknuté na cieľové stránky. Aplikácia, ktorá umiestňuje obrázok do profilu je pritom umiestnená na serveri www.prodej-obchod…, čo sú stránky bez obsahu, len s odkazmi na ďalšie portály. Ide tako ďalšiu aplikáciu, ktorá však oveľa šikovnejšie a čistejším spôsobom využíva šírenie zvesti o svojej existencii. Jej účelom je zvýšiť fanúšikovskú základňu, hoci sa to deje bez toho, aby ste si to uvedomovali. Základom je pritom neklikať na holé zadky neuvedomelo, inak sa prezradíte na verejnosti, o čo máte skutočný záujem, no sami neuvidíte, že ste niečo také spravili. Jedine ak ešte možnosť nahliadnuť na svoj profil, celkom dole vľavo v RECENT ACTIVITY / Posledná aktivita a nájsť tam zmienku o kliknutí, ktoré nikdy neprebehlo. Zmažte to a malo by sa to zmazať aj všetkým, čo zobrazujú poslednú činnosť u priateľov.

Mimchodom, podľa fotografie má ísť o neplnoletú osobu. Čiže portál, na ktorý v konečnom dôsledku odkaz vedie cez špeciálne redirekty a nemá spoločné nič s doménou, ktorá je uvedená vcyššie, získava klikačov najmä pre zvedavosť.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.