Internetové podvodySpam

Alkotox, novinka na boj proti alkoholu… lenže cez spam a podvodníkov

Alkotox, novinka na boj proti alkoholu… lenže cez spam a podvodníkov
5 (100%) 2 hlas[ov]

Do emailových schránok slovenských jednotlivcov, organizácií, portálov a firiem zase prichádza vlna spamu. Tentoraz na nový zázrak s názvom Alkotox, ktorý slúži na boj proti alkoholizmu. Nepoznáme tento prípravok. No veríme, že prinesieme zopár jasných argumentov,prečo radšej ruky preč.  Alkotox šmejd proti alkoholu

inzercia:

Alkotox je predovšetkým:

 • Ďalší predražený šmejd z podvodných stránok z podvodného spamu
 • Spam prichádza a neviete prečo, najmä ho však nedokážete odhlásiť, keďže link je čokoľvek, len nie funkčný. Je len na okrasu.
 • Stránky sú falošné, rovnako ako všetky im podobné s prípravkami, akým je napríklad Canabis Oil – všeliek na všetko. Oba prípravky majú totiž totožnú spamovaciu stratégiu.
 • falošní zákazníci so slovenskými menami a vymysleným príbehom
 • predražený výrobok s neznámym pôvodom, zložením a výrobcom. Nedozviete sa vôbec nič.
 • Na niektorých miestach je slovenčina príšerná… ruská…
 • Stránky neuvádzajú povinnú identifikáciu predajcu, ktorú by ste na viditeľnom mieste čakali.
 • Psychologická nátlaková akcia vám uvádza odpočítavanie, vraj sa práve končí akcia. Po dosiahnutí nuly ale môžete naďalej nakupovať. Počítadlo sa resetuje pri každom vstupe. Chce len docieliť neuvážený nákup.
 • Alkotox nemá skutočného odborníka na svojej strane.

Alkotox šmejd proti alkoholu

Odporúčanie:

Dnes veľmi stručne. Vyhýbajte sa tomuto prípravku, emailom s úžasným popisom o účinkoch. Vyhnite sa nákupu podobných prípravkov a vždy overujte, či vôbec predajná stránka má nejaké referencie a nevyhadzujete peniaze za podvodný prípravok a šmejd. Žiaľ,  v tomto prípade cena za nehorázny prípravok bez jasného pozadia, nie je adekvátna.

Aktivitou a počínaním – spôsobom šírenia, sa veľmi pdoobá na konopný olej, ktorý má byť liečebným zázrakom na rôzne diametrálne odlišné diagnózy. Reálne ho môže výrobca vyrábať pre iný účel, no šmejdári ho nakúpia vco veľkom množstve, vytvoria falošné diagnózy a účinky, príbehy, falošných lekárov, stránky a vo veľkom sa začne s predraženým predajom namiereným na dôverčivých ľudí. Asi takto to celé funguje a nepotrebuje to ani ďalší komentár.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
2
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Zanechajte komentár k článku

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *