Pochybné praktiky

Zväčšenie penisu – pozor na falošné a podivné recenzie a weby

Ohodnoťte článok

Na Slovensku aj v susedných Čechách sa akosi rozmohli prípravky na zväčšenie penisu. Problém je, že mnoho z nich nemá žiadne dobré referencie a keď nie sú žiadne dobré referencie, tak ich treba vymyslieť. Skrátka vyrobiť. Napísať o tom kvantá textu vie len manipulátor a špekulant, len aby dosiahol presvedčenie ľudí, že to naozaj funguje. Reálny človek, ktorý by v takomto prípade zázraku napísal asi tri vety, by nemal talent na písanie rozsiahlych viet. Samozrejme, to sú len dohady q špekulácie.

Penirium

inzercia:

Horšie je, že raz falošný prípravok a falošné recenzie tvoria obsah na webe. Nepopierateľné podvodné stránky sú propagované a podporované ďalšími. Tie pritom vyrobili len preto, aby udržiavali povedomie o pravosti účinkov… hoci je to celé prasprosté kopírovanie siahodlhých drístov o super účinkoch.

Nedôveryhodné recenzie:

Označujeme ich za nedôveryhodné, pretože sa nachádzajú na podozrivých stránkach a tento prípravok označujú ako fungujúci. Upozorňujeme, že mnoho portálov je len províznych. Dostávajú províziu od toho, koľko ľudí prinútia si prípravok kúpiť. Môže sa tu objavovať aj reálna snaha a reálny predaj, reálny odborník. Veľa krát nájdete recenzie, ktoré prilákajú na Penirium, ale v skutočnosti robia reklamu konkurenčnému Vimax. Čiže aj oni tak trochu len využívajú popularitu slova Penirium, ale reálne nepotvrdzujú dobré účinky. Sú to rôzne stránky, provízne, ktoré nezastupujú značku a ktoré ju priamo ani nepredávajú. Len o nej píšu, propagujú ju, a inkasujú provízie. Iné je to s webom:

  • http://yoursupplements.eu/sk/penirium-recenzie-ucinky-zlozenie/ – uvádza mnoho fráz, neuvádza link, ale je jasné, že ide o podpornú recenziu. Za zavádzanie a nekalú praktiku môžeme označiť obsah stránok, nejde o slovenskú recenziu ale opakujúcu sa vymyslenú recenziu, či skôr presnejšie nafingovaný text.
  • Ďalšie odkazy nebudeme zverejňovať. Prosím, v prípade záujmu o túto problematiku sa informatívne môžete vydať vyhľadávať ďalšie kvantum recenzií. Ide však o nafingovaný obsah, často podporujúci konkurenciu a affiliate zárobkové systémy. Nie vždy to tak môže byť, preto je na Vašom zhodnotení, či vôbec veriť takejto prílišnej snahe o predaj konkrétnych látok.

UPOZORNENIE:  ak chcete dôverovať portálom, ktoré reálne prezentujú recenzie, mali by uvádzať skutočné identity ľudí, alebo aspoň redakciu, zázemie, kontakt, prevádzkovateľa, alebo aspoň, ak už ide o odborníka, nech existuje. Ďalší detail, ak recenzia recenzuje, nenavádza na nákup prípravku na podvodnom webe, ba dokonca viac ako jedným odkazom. Je nehorázne, ak sa snaží recenzia vyzerať ako skutočná recenzia a hodnotenie, no v skutočnosti je to len fingovaná podvodná reklama, ktorá vás má motivovať na nákup v ktorejkoľvek časti textu, kde práve s čítaní ste a kde vás práve zlomili.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené