Žirafia výzva vám dá hádanku, a práve tá teraz zaplavuje Facebook

Ohodnoťte článok

ŽirafyFacebook pred týždňom najmä v anglicky hovoriacich krajinách zaplavila žirafománia, pred pár dňami postihla Slovensko a pomaly to bude už celý svet, kde môžeme naraziť na trend výmeny profilovej fotografie za žirafu. Chvíľu sa to dalo ignorovať, no po zmene profilových fotografií pri osmine priateľov je možné konštatovať, že buď je toľko ľudí nepremýšľajúcich, alebo len chcú byť súčasťou celej žirafománie. Hádanka, ktorú si ľudia medzi sebou kopírujú a dávajú do násteniek svojho Facebook profilu navádza na zodpovedanie hádanky len do správy, nie do komentára a pokiaľ je odpoveď zlá, musí si dať žirafu ako profilovú fotografiu. Keďže však väčšina zo žiráf chce pokračovať a zožirafovať ďalších svojich priateľov, podobný príspevok dajú na nástenky aj oni. Takto sa to šíri ako HOAX, no na rozdiel od mnohých o ktorých píšeme, je tento naozaj neškodný. Nikomu neubližuje, nič nestojí, neuráža, neponižuje, skrátka berme ho ako zábavu, aj keď až príliš jednoduchú a prekvapivo účinnú.

Zajtra sa vymení žirafa, alebo hádanka?
Autor prvej myšlienky už zajtra príde s novou. Buď vymení zviera, alebo hádanku. V každom prípade pri výmene zvieraťa bude musieť vymeniť aj doménu. Pri výmene hádanky ju určite nájdete na oficiálnych stránkach.

Oficiálny facebook šialenstva so žirafami – FB.com/TheGiraffeRiddle
Oficiálne stránky – thegreatgiraffechallenge.com

Informovali aj Zaujimavosti.net

Dávame tomu mesiac a príde zisk
Dávame tomu mesiac a celá vec bude zneužitá na marketing, zisk, predaj darčekov, tričiek a rôznych upomienkových predmetov. Tiež tomu dávame týždeň, než sa nájde nový chytrák kopírujúci celú túto myšlienku s niečím iným. Inou hádankou, iným zvieraťom, napríklad tučniakom, sa môže snažiť presadiť nový nápad. Žiaľ toto je bežná realita.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: admin