Internetové podvodyPochybné praktikySpam

Podvodný spam na malinové pilulky na chudnutie a proti celulitíde

Ohodnoťte článok

Neznámy je nám zdroj adries, na ktoré cieli neznáma osoba podvodný spam. Spam sa snaží vyzerať ako jednoduchá správa o tom, že konkrétna osoba zakročila proti celulitíde a posiela svoju pozitívnu skúsenosť ďalej. Email odkazuje na stránky, ktoré prezentujú tradične ako inak revolučnú metódu na chudnutie. Celý tento spam bodrel odkazuje na stránky: http://raspberryketonesforte.com/sk2/, ktorých ponuku neodporúčame využiť, vzhľadom na obsah a spôsob jednania neznámej spoločnosti, ktorej podpis je neznámy, neuvádza sa na stránkach a zároveň sa snaží o propagáciu nevyžiadanou emailovou reklamou.

Alica Murová a celulitída

inzercia:

Podvodné stránky na chudnutie
Táto konkrétna je nám už dôverne známa. Tentoraz sa na jednoduchej stránke nenachádzajú žiadne podvodné príspevky od nafingovaných zákazníkov a tak to celé vyzerá o niečo lepšie a dôveryhodnejšie. Až na Američanov na fotografiách „pred a po“, ktorí sa usmievajú na návštevníka stránky vydávajúc sa za Slovákov. V skutočnosti len autori stránky spravili poriadnu hlúposť, pokiaľ si mysleli, že tomuto ľudia uveria. Niečo tu naozaj nesedí. Našli sme množstvo stránok, kde sú uvedené rovnaké fotografie a rovnaký text, len v inom jazyku. Vysvetlí nám niekto, ako je možné, že sa rovnaké osoby a tváre na fotografiách volajú v každej inej krajine inak?

Grécke stránky: http://villakos.blogspot.sk/2012/12/14-4.html
Ruské stránky: http://www.raspberryketonesforte.com/bg2/ (v tomto prípade sedí jediné meno, jediná osoba a to Monika)

Alebo si pozrite fotografie na týchto stránkach, ktoré propagujú celkom iný prípravok, s menom SimplySlim HCG. Tam sa stretnete s hneď dvoma tvárami, ktoré budete poznať z prvých stránok. Ak teda schudli vďaka malinám, tak prečo rovnakí ľudia schudli aj vďaka kvapkám?

Vzhľadom ku skutočnosti, že sa prípravok prezentuje podvodnými fotografiami a neustále inými menami, vo svojom obsahu zavádza a klame, nemožno považovať celú spoločnosť za slušnú a reálne fungujúcu.

Prečo sú fotografie podvodné?
Pokiaľ zabudneme na fakt, že fotografie sú rozvešané s celkom inými menami opakovane po celom internete, je tu niekoľko ďalších vecí, ktoré je dobré spomenúť a sú dôkazom, že fotografie sú podvod. Drobné detaily budov nesú prvky cudzej architektúry, najčastejšie USA. Pánty dverí, okenice, žalúzie a typy okien, zároveň typy tváre sú s prímesou latino, prípadne, britsko-írske. Rastliny, ktoré sú na jednej z fotografií u nás vonku nerastú. Viacero tvárí je typicky amerických a údajný vodič Matej z Modry nikdy v Modre nebol a nikto ho tam nepozná. Stačí vám?

Rovnaký chlap a rovnaká tvár je pritom aj pri tomto prípravu: http://lipozin.net/
Zaujímavosťou však je, že fotografiu neskôr ukradli stránky: elliothunt.co.uk

Originálna fotografia však pochádza z týchto stránok s popisom, ktorý prinášal presné údaje a čísla. Tento popis je však nie veľmi odborne zaretušovaný na fotografiách zo stránok s malinovým prípravkom. Všimnúť si totiž môžete dva obdĺžniky, ktoré niečo ukrývali. Originálna fotografia vám napovie, čo to presne bolo. Viac na: weightlossphotos.net

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Príležitostný autor (prispievateľ článkov) na hoax.sk, cestovateľ a nadšenec pre prírodné vedy a cyklistiku.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené