Internetové podvody

Vitaxiner Plus: ďalší internetový podvod a opäť len kópia iných

Vitaxiner Plus: ďalší internetový podvod a opäť len kópia iných
5 (100%) 1 hlas[ov]

Vitaxiner Plus sa šíri po internete ako mor. Reklamné kampane upozorňujúce na nový zázrak v chudnutí pritom len upozorňujú na falošný slovenský lekársky portál. Nič také ako lekársky portál pritom neexistuje. Určite nie na falošnej doméne le-quick-grab.com (ukrývajú sa tam aj cudzojazyčné stránky, napríklad slovinské – le-quick-grab.com/slim/si/ s rovnakými ľuďmi, len slovinskými falošnými menami).  Podvodníci, ktorí sa snažia vybabrať s ľuďmi pomocou podvodných stránok, ktoré porušujú množstvo zákonov (Obchodný zákonník / zákony o predaji, obchodné podmienky a pod, Ochrana osobných údajov…) opäť využili vizuál podvodných stránok, ktoré neustále recyklujú. Dokonca je tu opäť pán profesor Berger, vymyslená falošná postava, ktorá má verejnosť oklamať, že to celé naozaj funguje. Čistý podvod v každom smere.

Stránky opäť využívajú rovnaké komentáre ako z iných podvodných stránok. Rovnaké fotografie nakradnutých tvárí sa objavujú veľmi často. Je neuveriteľné, že títo podvodníci neustále používajú rovnaké nafingované texty, dizajn a obrázky a stále očakávajú, že je nová podvodná stránka neodlíšiteľná? Odlíšiteľná, veľmi ľahko. Je to čistá kópia iných podvodov a opäť je to zázrak na chudnutie.

Varujeme pred stránkami a bannermi, ktoré propagujú Vitaxiner Plus. Nič, čo prezentujú, nie je pravdivé a pravé.

Smiech na záver:

Reklamné kampane v Google reklame AdWords, aj v eTargete prezentujú Vitaxiner Plus. Smerujú aj na iné podvodné stránky, ako sme uviedli v úvode. Avšak tie v úvode sú naozaj smiešne. Preto, že uvádzajú chudnutie pomocou Vitaxiner Plus, ale neschopnosť si po sebe skontrolovať stránky prezradí, že zabudli zmeniť odkaz z pôvodného Biovelis Tabs na nové Vitaxiner Plus.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené