Spam

Spam zo strany MoringaCaribbean.sk neutícha, teraz s prostatou

Ohodnoťte článok

Spam z MoringaCaribbean.sk – info@moringacaribbean.sk je neutíchajúci. Nedávno sme sa odhlásili z tohto spamu a očividne to nepomohlo. Prichádza znova. Tentoraz má riešenie a vyliečia našu prostatu. Ani za toho… Hneď po tom majú riešenie na iný zdravotný problém a opäť je to jeden zázračný prípravok. Otravný spam prichádza bez akéhokoľvek vyžiadania. Nemáte nič v rukách, netušíte, prečo chodí a kto ho poslal. Stránky, ktoré vyzerajú, že nejde o podvodnú sieť známu z iných káuz však majú praktiky podobné na tie ich. Hnus. Tieto spamy obsahujú grafiku, výrazný text. Odkaz na odhlásenie hlási chybu („bad url – reference number: FkU43vRIBtu“), čiže momentálne sa vlastne ani neodhlásite. Odhlasovací script na servery moringacaribbean.sk teda nezaberá.

Morringa spam

inzercia:

Odporúčame:
Ak vám dorazil email, pokúste sa odhlásiť. Pokiaľ odhlásenie nefunguje, ale pokiaľ aj funguje, kontaktujte odosielateľa a aj cieľové stránky a vyžiadajte si informáciu o tom, kde vzali na vás email. Predpokladáme, že ich pobrali v nejakej databáze orientovanej na SEO, pokusy registrácií do katalógov a niekde z tejto oblasti. Pokiaľ máte záujem, obráťte sa na SOI – Slovenskú obchodnú inšpekciu, ktorej odošlite celý email s informáciou o tom, že ste neprejavili súhlas. Ak vám neumožnilo odhlásenie, túto informáciu pripojte taktiež. Z našej strany pôjde podnet na SOI, čakáme na tretí email do našej schránky. Vám odporúčame podobný postup.

Kód emailu odosielaného cez systém Mandrill.
Return-Path: <bounce-md_30694639.569ce9e3.v1-kl1d382b703a363a@track.moringacaribbean.sk>
Received: from mail187-13.suw11.mandrillapp.com (mail187-13.suw11.mandrillapp.com [198.2.187.13])
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha1; c=relaxed/relaxed; s=mandrill; d=moringacaribbean.sk;
h=From:Subject:Reply-To:List-Unsubscribe:To:Message-Id:Date:MIME-Version:Content-Type; i=info@moringacaribbean.sk;
bh=SetOyGhuQUXfpL73DL+QrBjyLKPOk=;b=KHAcZcuNP8=
DomainKey-Signature: a=rsa-sha1; c=nofws; q=dns; s=mandrill; d=moringacaribbean.sk;

UPOZORŇUJEME, že zmienka domény a faktov v tomto článku vychádza z reálnych faktov a reality samotnej. Emaily sú plne zálohované. Emaily od našich čitateľov sú zálohované v ich schránkach. Článok vychádza zo skutočností, ktoré sú evidentné.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Spam

Komentáre sú ukončené