Internetové podvody

Trápi vás mykóza? Nedajte sa zlákať cez stránky Skinetrin

Trápi vás mykóza? Nedajte sa zlákať cez stránky Skinetrin
3.67 (73.33%) 3 hlas[ov]

Čo to má do pekla znamenať? Už prišiel email na pomoc s ošetrením mykózy kože o ktorý sme sa nežiadali, no na webe sa objavuje aj kampaň na prípravok Skinetrin, o ktorom sme už niečo písali. Falošné stránky na starom dobrom vymyslenom falošnom magazíne.

mykoza banner podvodnej reklamy

inzercia:

Dajte si pozor a nenaleťte na vymyslené informácie a referencie, kradnuté fotografie, fingované komentáre a čo je ešte horšie, vôbec na objednávku predraženej vecičky, ktorú vychvaľujú vymyslené informácie a predajú vám to stránky, na ktorých len s veľkou námahou budete čakať meno prevádzkovateľa, predajcu, sídlo, kontakty, obchodné podmienky, reklamačný poriadok a vo finálnej objednávke vôbec nejaký slovenský návod, či garanciu slovenských úradov. To je teda dlhá veta, čo poviete? V každom prípade, vec posúvame na SOI.sk, keďže ide o predaj. Odporúčame, pokiaľ ste narazili na túto sieť stránok a objednali tovar s ktorým nie ste spokojní a chcete ho vrátiť, prípadne máte pochybnosti o obsahu stránok, kontaktujte SOI.sk.

Celé fingované svinstvo nájdete na stránkach: http://latestfromtheworld.com/421/skinetrin/
Dajte si však veľký pozor na to, aby ste niečo čo i len omylom objednali. Zrejme sa im to oplatí stále dotovať v reklamných systémoch, keďže ľudia stále objednávajú ako zmyslov zbavení.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené