HOAX

Ruskí lekári vraj zistili, že COVID je baktéria aktivovaná 5G žiarením

Ruskí lekári vraj zistili, že COVID je baktéria aktivovaná 5G žiarením
5 (100%) 2 hlas[ov]

Hoax ako je tento aktuálny, nie je až tak každodennou rutinou. Tento totiž v sebe kombinuje priam až absurdnú nálož bludov. Doslova guľometnú salvu a predsa sa stovkám zdieľačov nezapína kontrolka. Hoci niektorým ľuďom by mal byť zakázaný prístup na sociálne siete a kábel od klávesnice by mal byť rozstrihnutý na sto kusov, stále by to zrejme nezastavilo to, čo sa môžeme dočítať na miestach akým je Facebook. Hoax, ktorý si prinesieme dnes, je príkladom toho, čo určite nevymýšľajte. Všetky zásadné „šokujúce“ informácie do jednej, ktoré tu zaznejú, sú vymyslenou rozprávkou. Tvrdenie o vedcoch (nevieme akých) a iných krajinách (na základe čoho?) je priveľmi úsmevné.

pan Daniel tvrdí hoax, bludy o ruských vedcoch

inzercia:

Na čo pozor?

 • keď vidíme „Ruskí vedci“ alebo „Ruskí lekári“ v príspevku niekoho na Facebooku, takmer vždy ide o správu, ktorú nijako neoveríte, nech presedíte hodiny s azbukou. V samotnom Rusku o týchto bludoch často ani (spomínaní lekári, lekári, vedci, inštitúcie, školy, úrady, ministerstvá, médiá) nevedia.
 • hoax uvádza rôzne údajné informácie, ktoré sú ale písané neodborne so snahou o odborný dojem. Neúspešne.
 • „5G siete spravuje armáda“ – tvrdenie má zrejme ľudí postrašiť. V skutočnosti 5G technológiu využívame už niekoľko rokov, ale na komerčné účely pre verejnosť je využívaná len na niektorých miestach a len krátko (toto väčšie šírenie je tŕňom v oku tých, ktorí tvrdia, že 5G vysielače nás budú ovládať na diaľku ako očipovaných, alebo iné šialené tvrdenia). Tvrdenia o armáde sú… úsmevné. Najmä armáda nemá nič spoločné s rozširovaním vysielačov v správe telekomunikačných sietí, ak armáde stačí satelitná technológia… ďalej sa nebudeme k armádnej komunikácii vyjadrovať.
 • Pitva mŕtvoly (post mortem) – toto spojenie je… úsmevné. Tzv. „post mortem“ totiž znamená „po smrti“. Pitva sa vykonáva len po smrti. Iba aj prípadná pitva nohy sa vykonáva po jej amputácii keď pacient žije. To spojenie je nezmyselné. Akoby preklad nejakého divného článku.
 • Za 5G autor textu uvádza hneď „(jed)“. Priveľmi zvláštnym spôsobom autor textu podsúva svoje názory, respektíve dezinformácie, ktoré ľahko uvažujúcemu človeku bez potreby overovania a faktov, vyznejú ako jasné fakty. Žiaľ, nehorázne formulované dezinformácie.
 • nezmyselne prorusky ladené výmysly tvrdia vymyslené okolnosti, neexistujúce skúmania a odvolávajú sa na ruské ministerstvo zdravotníctva. Na stránkach a v zdrojoch ruského ministerstva zdravotníctva nenájdete žiadne hlúposti, aké sú šírené v tomto hoaxe.
 • 5G vysielače nemajú nič spoločné s koronavírusom. Čipovanie a všetky tvrdenia, ktoré koronavírus spájajú s 5G vysielačmi a aktivovaním niečoho v tele človeka zapnutím vysielača nám opakovane pripadá ako sci-fi. Respektíve túžba jednotlivcov prežiť trochu zábavy dokreslením science fiction do reality. Bez schopnosti pochopiť, ako 5G funguje a kedy reálne došlo k jeho zapnutiu. Na dezinformácie na spôsob 5G bludov pritom reagujú aj ľudia, ktoré žijú v regiónoch bez 5G. Krajiny bez 5G majú potom koronavírus asi vymyslený celkom od základu.
 • Pozor! COVID-19 nie je baktéria, ale vírus. Hoax nižšie je na toľko zablúdený, že má v tom zmätok, nerozumie absolútne rozdielnosti a spôsobe fungovania a šírenia baktérii, vírusu a pod. Prasprosto a neodborne totiž prichádza s tvrdením, ktoré po roku boja s Covid-19 poznajú všetky nemocnice na celom svete. Baktéria, či vírus? Tento hoax naozaj netuší, čo splieta.

Celé znenie (zdieľajte, kým to zmažú 😀 ):

Ak je to tak tak, je to bomba. Je zaujímavé že podobné zistenia zistili aj mnohí patológovia z Nemecka, Talianska, Brazílie a inde. Je paradoxné že virózu liečime antiparazitikom, a antibiotiká podávajú bežne v nemocniciach. Nedáva to logiku, ked vieme, že na virózy lieky nejestvujú. O účinkoch 5 G sietí sa hovorí dlho, aj to že, tieto siete spravuje armáda. Je to skôr na premýšľanie ako na špekulovanie či je to pravda pochádzajúca z Ruska.
Rusko vykonalo post mortemovú pitvu na pacienta s Covidom-19, urobil sa veľký objav.
Rusko sa stalo prvou krajinou na svete, ktorá vykonala pitvu (post mortem) mŕtvoly Covid-19 a po dôkladnom vyšetrovaní zistila, že Covid-19 neexistuje ako vírus. Je to globálny podvod ľudia zomierajú kvôli ′′ zosilneným elektromagnetickým žiarením 5 G (jed) „. Ruskí lekári porušili zákon Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorý nedovoľuje odhaľovať pitvy na telesá ľudí, ktorí zomreli na Covid – 19 po období vedeckého objavovania nemožno predpokladať, že ide o vírus, ale baktériu, ktorá spôsobuje smrť, ktorá vedie k tvorbe krvných zrazenín v žilách a nervov, kvôli ktorým pacient zomiera baktérie.
Rusko vírus porazilo, tvrdí, že ′′ neexistuje nič iné ako fellium-intravaskulárna zrážanlivosť (trombóza), a liečebná metóda je liečebná „.
Antibiotické tablety
Protizápalové a užívanie antikoagulancií (aspirín).
To naznačuje, že ochorenie je možné vyliečiť, túto senzačnú správu pre svet pripravili ruskí lekári prostredníctvom postmortem pitvy (mŕtvoly) vírusu Covid-19. Podľa iných ruských vedcov nikdy neboli ventilátory a jednotka JIS (UCI) potrebná. Protokoly na toto už boli zverejnené v Rusku.
ČÍNA to už dávno vedela, ale nikdy nezverejnila svoju správu.
Zdieľajte túto informáciu s rodinou, susedmi, známymi, priateľmi, kolegami, aby sa dostali zo strachu z Covidu-19 a pochopili, že to nie je vírus, ale jednoducho baktéria vystavená žiareniu 5 G. príčinou je poškodenie ľudí s veľmi nízkou imunitou. Toto žiarenie spôsobuje aj zápaly a hypoxiu. Tí, ktorí sú obeťami, by mali užívať Aprin-100 mg a zásteru alebo Paracetamol 650 mg. Ier???… to Pretože covid-19 spôsobuje zrážanlivosť krvi, ktorá u človeka spôsobuje trombózu, a prečo krvné zrazeniny v žilách a teda mozgu, srdca a pľúc, nedokážu dostať kyslík, ktorý sťažuje dych človek a ľudia rýchlo zomierajú kvôli nedostatku respiračnej energie.
Lekári v Rusku nepočúvali protokol WHO a vykonali pitvy na mŕtve mŕtvoly covidu-19. lekári otvorili ruky, nohy a iné časti tela a po správnom vyšetrení si všimli, že cievy sú rozširované a žily naplnené krvné zrazeniny, ktoré zvyčajne brzdia prietok krvi a tiež znižujú prietok kyslíka. v tele, ktoré spôsobuje smrť pacienta. Pri oboznámení sa s týmto výskumom ministerstvo zdravotníctva Ruska okamžite zmenilo liečebný protokol na Covid-19 a podalo aspirín svojim pozitívnym pacientom. 100 mg a začal podávať Empromak. Výsledkom bolo, že pacienti sa začali zotavovať a ich zdravotný stav sa začal zlepšovať. Ministerstvo zdravotníctva Ruska prepustilo za jeden deň viac ako 14.000 pacientov a poslalo ich domov.
Zdroj: Ministerstvo zdravotníctva Ruska

Pozrite si tiež:

Pripravil Tomáš Šalmon a Peter „Permon“

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Príležitostný autor (prispievateľ článkov) na hoax.sk, cestovateľ a nadšenec pre prírodné vedy a cyklistiku.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:HOAX

  Zanechajte komentár k článku

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *