Pozor na TANERAL PRO a sľuby o novej chrbtici, aj v reklame na Centrume

Ohodnoťte článok

Podvodníci na internete znova útočia na vaše peňaženky. Žiaden sofistikovaný premyslený podvod. Len klasický nasimulované odborné stránky, ktoré však odborné nie sú. Podvodný web na adrese LINK1 len obsahuje hnusné klamstvá. Fotografiu, ktorú sme videli už tisíc krát, no tentoraz propaguje TANERAL PRO. Má ísť o zázračný liek na omladenie chrbtice. Po jeho užití budete mať chrbticu ako mladý.

podvodné stránky, lekársky portál TANERAL pro, liek na chrbticu

Tú fotku spremietaným plátnom ste už určite videli. Napríklad v tomto článku. Predtým na premietanom plátne tam bolo toto… dávnejšie toto… a ešte dávnejšie opäť TANERAL PRO… to je DEBILITA!

Stránky predávajúce TANERAL PRO na chrbticu

Stručne prinášame fakty:

 1. Na reklamu sme narazili v rozhraní emailovej schránky na centrum.sk. Na tom centrum.sk, ktorý vyhlasoval, že práve tu máte vytvoriť emailové schránky svojim rodičom, pretože aspoň nenaletia podvodníkom takzvaných šmejdov. Veď práve toto je priam unikátny príklad doslovného šmejdu. Snažíme sa pochopiť, prečo niečo také vôbec už minimálne tri roky nachádzame na stránkach známej emailovej služby. nedokážeme to pochopiť a aj vy nám píšete, že takéto reklamy vidíte. My vás žiadame, píšte priamo na Centrum, poskytovateľovi a žiadajte nápravu. Práve oni nemajú odozvu. Vy nám následne odpoviete, že neviete kam písať, a žiaľ to nevieme ani my.  podvodné stránky, lekársky portál TANERAL pro, liek na chrbticu
 2. podvodní neexistujúci odborníci hovoria o zázraku? Ale no ták
 3. všetci ľudia, ktorí sú tu menovaní, zákazníci, či ľudia, ktorí vôbec niečo tvrdia, sú vymyslené mená. Fotografie šťastných dôchodcov sú len obrázok šťastného staršieho páru zo Shutterstocku, kde je daný pár aspoň na stovke snímok na bicykloch v prírode.
 4. ide o absolútne identické podvodné stránky, ako pri mnohých iných prípadoch.
 5. upozorňujeme na to, že všetko, čo na tejto stránke nájdete, je falošné. Prvky a odkliky sú falošné, doména rovnako tak zavádza a logo je spolu s názvom portálu jedno ďalšie veľké podvodné svinstvo. Nazývať podvodnú stránku s falošnými radami o falošnom lieku ako SLOVENSKÝ LEKÁRSKY PORTÁL je absurdnosť brutálneho rangu. Menej obozretný človek môže informácie tu považovať za naozajstné informácie z naozajstnej odbornej stránky.

Predajný web s TANERAL PRO

To sa podržte. Údajný lekársky portál sa tvári ako magazín, či blog. Upozorňuje na zázrak s liečivými účinkami, no keď kliknete na zmienky o kúpe, odrazu ste na rovnakej doméne, no stránky vyzerajú inak. Na tejto stránke, LINK2, nachádzame šialené množstvo podvodných machinácií a klamstiev.

podvodné stránky, lekársky portál TANERAL pro, liek na chrbticu

Tak napríklad:

 1. odborník menom Prof. Michal Marek neexistuje. Podvodníci vymysleli meno a ukradli si fotografiu z iných stránok, aby vytvorili špecialistu a odbornú garanciu. Je to však výmysel. Všetko sprosté výmysly o oceneniach a nominovaniach tohto vymysleného odborníka sú teda klamstvo.
 2. všetci ľudia, ktorí tvrdia, že prípravok používali a pomohol, sú rovnaké fotografie, aké už publikovali iné podvodné stránky rovnakého výrobcu. Ľudia, ktorí mali len donedávna problémy so sluchom majú odrazu rovnako dobré spokojné názory na látku na chrbticu? Dokonca iné vymyslené mená.
 3. na stránke vybiehajú popup okná o aktuálnych predajoch a mená ľudí, ktorí práve objednal. Nič z toho nie je skutočné. Všetky mená a informácie sú nastavené v kóde a objavujú sa priebežne podľa toho, ako ste na stránke.
 4. logá rôznych spoločností v hornej časti tohto podvodného webu sú len umiestnené loga sem bez nejakej logiky. Má to vyzerať oficiálne, alebo zaujímavo. Surovo však zavádzajú a sprostosťami plnými výmyslov klamú ľudí.

Neodporúčame klikať na reklamy v emailovom rozhraní CENTRUM.SK z pochopiteľných dôvodov a rovnako tak neodporúčame vôbec nakupovať látku, ktorú propaguje nepochopiteľne a šialene zostavený web s falošným absolútne všetkým, od ľudí, po text, názov, doménu, či predpoveď počasia, ktorá nesedí a nikdy nesedela.

Odkazy z článku:

 • LINK1: http:(2x lomítko)help-bubbles.com/sk/
 • LINK2: https:(2x lomítko)help-bubbles.com/order/sk/

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.