Internetové podvody

Pozor na TANERAL PRO a sľuby o novej chrbtici, aj v reklame na Centrume

Pozor na TANERAL PRO a sľuby o novej chrbtici, aj v reklame na Centrume
5 (100%) 1 hlas[ov]

Podvodníci na internete znova útočia na vaše peňaženky. Žiaden sofistikovaný premyslený podvod. Len klasický nasimulované odborné stránky, ktoré však odborné nie sú. Podvodný web na adrese LINK1 len obsahuje množstvo klamlivých údajov. Napríklad aj ústrednú fotografiu, ktorú sme videli už mnohokrát na ďalších podvodných stránkach s iným motívom. Tentoraz propaguje TANERAL PRO. Má ísť o zázračný liek na omladenie chrbtice. Po jeho užití budete mať chrbticu ako mladý.

podvodné stránky, lekársky portál TANERAL pro, liek na chrbticu

inzercia:

Fotografiu s premietaným plátnom ste už určite videli. Napríklad v tomto článku. Predtým na premietanom plátne tam bolo toto… dávnejšie toto… a ešte dávnejšie opäť TANERAL PRO.

Stránky predávajúce TANERAL PRO na chrbticu

Stručne prinášame fakty:

 1. Na reklamu sme narazili v rozhraní emailovej schránky na centrum.sk. Na tom centrum.sk, ktorý vyhlasoval, že práve tu máte vytvoriť emailové schránky svojim rodičom, pretože aspoň nenaletia podvodníkom takzvaných šmejdov. Veď práve toto je priam unikátny príklad doslovného šmejdu. Snažíme sa pochopiť, prečo niečo také vôbec už minimálne tri roky nachádzame na stránkach známej emailovej služby. nedokážeme to pochopiť a aj vy nám píšete, že takéto reklamy vidíte. My vás žiadame, píšte priamo na Centrum, poskytovateľovi a žiadajte nápravu. Práve oni nemajú odozvu. Vy nám následne odpoviete, že neviete kam písať, a žiaľ to nevieme ani my.  podvodné stránky, lekársky portál TANERAL pro, liek na chrbticu
 2. podvodní neexistujúci odborníci hovoria o zázraku?
 3. všetci ľudia, ktorí sú tu menovaní, zákazníci, či ľudia, ktorí vôbec niečo tvrdia, sú vymyslené mená. Fotografie šťastných dôchodcov sú len obrázok šťastného staršieho páru zo Shutterstocku, kde je daný pár aspoň na stovke snímok na bicykloch v prírode.
 4. ide o absolútne identické podvodné stránky, ako pri mnohých iných prípadoch.
 5. upozorňujeme na to, že všetko, čo na tejto stránke nájdete, je falošné. Prvky a odkliky sú falošné, doména rovnako tak zavádza a logo je spolu s názvom portálu jedno ďalšie veľké podvodné svinstvo. Nazývať podvodnú stránku s falošnými radami o falošnom lieku ako SLOVENSKÝ LEKÁRSKY PORTÁL je absurdnosť brutálneho rangu. Menej obozretný človek môže informácie tu považovať za naozajstné informácie z naozajstnej odbornej stránky.

Predajný web s TANERAL PRO

To sa podržte. Údajný lekársky portál sa tvári ako magazín, či blog. Upozorňuje na zázrak s liečivými účinkami, no keď kliknete na zmienky o kúpe, odrazu ste na rovnakej doméne, no stránky vyzerajú inak. Na tejto stránke, LINK2, nachádzame šialené množstvo podvodných machinácií a klamstiev.

podvodné stránky, lekársky portál TANERAL pro, liek na chrbticu

Tak napríklad:

 1. odborník menom Prof. Michal Marek neexistuje. Podvodníci vymysleli meno a ukradli si fotografiu z iných stránok, aby vytvorili špecialistu a odbornú garanciu. Je to však výmysel. Všetko sprosté výmysly o oceneniach a nominovaniach tohto vymysleného odborníka sú teda klamstvo.
 2. všetci ľudia, ktorí tvrdia, že prípravok používali a pomohol, sú rovnaké fotografie, aké už publikovali iné podvodné stránky rovnakého výrobcu. Ľudia, ktorí mali len donedávna problémy so sluchom majú odrazu rovnako dobré spokojné názory na látku na chrbticu? Dokonca iné vymyslené mená.
 3. na stránke vybiehajú popup okná o aktuálnych predajoch a mená ľudí, ktorí práve objednal. Nič z toho nie je skutočné. Všetky mená a informácie sú nastavené v kóde a objavujú sa priebežne podľa toho, ako ste na stránke.
 4. logá rôznych spoločností v hornej časti tohto podvodného webu sú len umiestnené loga sem bez nejakej logiky. Má to vyzerať oficiálne, alebo zaujímavo. Surovo však zavádzajú a sprostosťami plnými výmyslov klamú ľudí.

Neodporúčame klikať na podobné reklamy v emailovom rozhraní CENTRUM.SK z pochopiteľných dôvodov a rovnako tak neodporúčame vôbec nakupovať látku, ktorú propaguje nepochopiteľne a šialene zostavený web s falošným absolútne všetkým, od ľudí, po text, názov, doménu, či predpoveď počasia, ktorá nesedí a nikdy nesedela.

Odkazy z článku:

 • LINK1: http:(2x lomítko)help-bubbles.com/sk/
 • LINK2: https:(2x lomítko)help-bubbles.com/order/sk/
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené