Internetové podvody

Podvodné stránky a pochybný prípravok: Goji Cream, liek na mladosť

Podvodné stránky a pochybný prípravok: Goji Cream, liek na mladosť
4.5 (90%) 2 hlas[ov]

Na Slovensko internete sa propaguje ďalší podvodný liek na všetko. Goji Cream, predávaný cez rôzne podvodné stránky. Stránky, ktoré sa len snažia vyzerať ako magazín, ale nie sú žiadnym magazínom, len fingovaným podvodným odpadovým webom. Falošné komentáre nedovolia pridať Váš komentár, pretože komentovací systém tieto stránky nikdy nemali. Zároveň predaj prebieha protizákonne bez uvedenia predajcu a poriadnych obchodných podmienok. Typické.

Klamstvá a falošní lekári a vymyslené odporúčania

Najviac je ale zarážajúce množstvo klamstiev, ktoré podvodné stránky zverejňujú. Napríklad tie, ktoré sme našli teraz a je ťažké sa na ne dostať opakovane. Uvádzame aspoň obrázok tej stránky, na ktorú sa podarilo dostať nám. Dementný dizajn, prvky, psychológia ovplyvňovania a zavádzania.

Goji Cream podvodníci a dermatologičky

inzercia:

Unikátna je však najmä drzosť týchto stránok v tom, s akou odvahou ľudia v pozadí tohto podvodu vymysleli lekárov. Cudzie fotografie, vymyslené mená, vymyslené špecializácie a príbehy. Absolútne výmysly, ktoré majú ľudí presvedčiť, avšak bežný návštevník nerozpozná, že ide o podvod.

MUDr. Helena Ponterová – skúsená kozmetoložka
Skutočnosť, že Goji Cream má pozitívne výsledky pre omladenie tváre a krku, je vedecky dokázaná. Väčšine ženám sa po 25 začínajú objavovať vrásky okolo očí a pier, rovnako ako nasolabiálne záhyby. V tomto veku injekcie nemajú žiadny zmysel a môžu byť škodlivé pre zdravie, zatiaľ čo krém zázračne pracuje na odstránení týchto estetických problémy. Len jedna aplikácia a vaša pokožka je opäť mladá a bez vrások! Odporúčam. recommend.

Aká je pravda?

  • Celé je to podvod. Fotografia zneužitá, stihanutá z internetu z ešte starého profilu tejto ženy: https://rs.linkedin.com/in/sanja-djordjevic-5b445768
  • V skutočnosti nič z toho ani nepovedala a meno je vymyslené. Takýto lekár a takáto špecializácia ani neexistuje.
  • Pozrite sa na druhú fotografiu, kde je táto žena pomenovaná ako LEÓNA RYBÁR. Debilná úprava a negramotný preklad zo slovenčiny je naozaj neuveriteľný. Títo podvodníci ani nepozerajú na to, že píšu rozdielne mená. Len aby si nemohli zákazníci nič overiť aj na inom webe.
  • V Nemecku sa volá Andrea Schneider. V Taliansku je to Helen Pointer. Zvláštne? Nás už to ale neprekvapí.

Ďalší prípad je to isté.

Táňa Lacková, certifikovaná dermatoložka a kozmetička (viac ako 12 rokov praxe)
Nedávno naše výskumné laboratórium vykonalo neobvyklú štúdiu zahŕňajúcu 100 žien nad 35 rokov. Všetky mali podobné problémy: hlboké nosoústne záhyby, vrásky na čele a vrásky okolo očí a pier, rovnako ako matná pleť. V priebehu jedného týždňa sme každú ženu požiadali, aby si aplikovali Goji Cream na tvár a krk. Výsledky boli ohromujúce: 100% ženám sa vyhladili vrásky a pleť bola zdravá a žiarivá! Pozrite sa na tieto fotografie ukazujúce viditeľný výsledok a pozitívny efekt japonského inovatívneho výrobku Goji Cream.

Goji Cream podvodníci a dermatologičky

Pozrite si:

Ďalšie jazykové verzie a podvodné pokusy:
http://gojicreambuy.com/cz.html
http://www.healthreports365.com/skin/de/hyd/4/
http://italia.amara-arabella.com/goji-cream-2-ringiovanimento-rapido/
http://best-blogs.net/blog-japan/?alstream=wu6
http://gojicreambuy.com/sk.html

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
1
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené