Internetové podvody

Kankusta Duo Forte cez podvodné stránky a vymyslených ľudí

Kankusta Duo Forte cez podvodné stránky a vymyslených ľudí
3.5 (70%) 4 hlas[ov]

Na centrum.sk vás môže v niektorý deň privítať banner, ktorý oznamuje prevratnú novinku v oblasti vedy. Nemeckí lekári dokonca majú označiť tento objav ako prevratný. O aký zázrak to ide? O žiaden. Podvodné stránky, jedny z mnohých, len využívajú zvedavosť ľudí a pokiaľ zároveň takéhoto človeka osloví obsah o tom, ako rýchlo sa dá zázračne schudnúť, majú ho v hrsti. Podvodné stránky, na ktoré sa po kliknutí na reklamu dostanete, propagujú lekára, ktorý je vymyslení.

Nemeckí lekári sú šokovaní, Kankusta Duo Forte

inzercia:

Kankusta Duo Forte ako ten neopakovateľný zázrak lekárov

Adrian Meyer neexistuje, už sme to potvrdili. Aj veštci títo ľudia, na stránke http://curentlyoffer.com/421/kdf-wdt-3172/, ktorí majú potvrdzovať účinky akejsi látky, v skutočnosti neexistujú. Ide o identické tváre, ktoré propagujú množstvo iných prostriedkov na chudnutie a ani o jednom z nich samotní ľudia nevedia, keďže sú podvedení sami. Pani, ktorú si môžete všimnúť na jednej z kradnutých fotografií, sa objavuje aj v tlačenej Eurotelevízii v rámci inzercie na chudnúce prostriedky. Dovoľte nám teda v tejto chvíli upozorniť na fakt, že prípravok KANKUSTA DUO FORTE sa snaží dostať do vašich peňaženiek pomocou novej reklamy, cez hlásenie o prevratnom objave a dovoľte nám zároveň vysloviť žiadosť, aby ste upozornili najmä starších členov rodiny, ktorí sú objednávateľmi týchto produktov a nepriznávajú svoju dôverčivosť voči podobným bannerovým kampaniam. Najmä ak sú servírované miestom, ktoré by malo byť dôveryhodné.

Problémový web v každom smere

Odporúčame nájsť is u nás práve článok, kde už spomíname Adriána Meyera, ako vymyslého lekára. Podvodných stránok propagujúcich Kankusta Duo Forte je totiž dneš ešte viac a aj on je rozíšrený pomerne dosť, na to že neexistuje. Stránky, ktoré propagujú Kankusta Duo Forte nemajú v žiadnom prípade nikdy nič stavbu webu v poriadku. Vymyslené komentáre, vymyslený obsah sú jedným problémom. Druhým problémom je zavádzanie. Stránky sa hrajú na magazín, no zvláštnosťou je, že sa nedá nikam dostať a všetky odkazy vedú na stále rovnakú stránku. Ak sa rozhodnete prípravok kúpiť, nakúpite v obchode, ktorý porušuje viacero platných zákonov SR.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

1 Comment

Komentáre sú ukončené