Sociálne siete

Hotel Crowne Plaza zneužitý do ďalších podvodných reklám na Facebooku

Ohodnoťte článok

Podvodných reklám na Facebooku neubúda, skôr pribúda.  Na niektorých účtoch nám oznamujete prítomnosť podvodných reklám dokonca v pomere miestami až 1:1 – jednej reklamy k jednému reálnemu príspevku. Sú to najčastejšie príspevky s bankovkami, no dnes nachádzame inzerciu na Facebooku, ktorá sa maskuje pod doménou EDUWORLD.SK, ale s EDUWORLD.sk nemá absolútne nič spoločné. Smeruje totiž v skutočnosti na doménu LINK1. Ide o ďalšie z obrovského množstva stránok, ktoré vás prilákajú na QUATRO CASINO, zrejme cez affiliate kód. Ten ďalej zarába niekomu v pozadí, no ťažko vám.

fri1 eduworld

inzercia:

Sľubuje akýchsi 700 zatočení zadarmo, pričom je jasné, že ide hazardné hry. Keďže táto hra nie je na Slovensku povolená, musí sa propagovať prostredníctvom falošných reklám. Čo je zaujímavejšie, nemáte jasnú informáciu o čo ide, no výrazná fotografia hotela CROWNE PLAZA Bratislava je niečo, na čom oko spozornie. Alebo na snímke akéhosi lacného Aštara Šerana, vesmírnej bytosti, alebo je to bojovník z nám neznámej online hry. Tá však určite nemá nič spoločné s tým, čo prezentuje a kam smeruje, podobne ako CROWNE PLAZA.

LINK1: http://troeshina(bodka)club/

Upozornenie:  ide o falošné stránky, v ktorých sa objavujú podifvné komentáre ľudí, ktorí ani neexistujú. Komentáre kopírujú dizajnovú a farebnú škálu komentárov pluginových z Facebooku. V tomto prípade ale ide o falošné fingované komentáre. Komentáre obsahujú veľmi zlý preklad do slovenčiny. Preklepy a podivné slová sú dokonca nepreložené.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Príležitostný autor (prispievateľ článkov) na hoax.sk, cestovateľ a nadšenec pre prírodné vedy a cyklistiku.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Sociálne siete

    Komentáre sú ukončené