Hotel Crowne Plaza zneužitý do ďalších podvodných reklám na Facebooku

Ohodnoťte článok

Podvodných reklám na Facebooku neubúda, skôr pribúda.  Na niektorých účtoch nám oznamujete prítomnosť podvodných reklám dokonca v pomere miestami až 1:1 – jednej reklamy k jednému reálnemu príspevku. Sú to najčastejšie príspevky s bankovkami, no dnes nachádzame inzerciu na Facebooku, ktorá sa maskuje pod doménou EDUWORLD.SK, ale s EDUWORLD.sk nemá absolútne nič spoločné. Smeruje totiž v skutočnosti na doménu LINK1. Ide o ďalšie z obrovského množstva stránok, ktoré vás prilákajú na QUATRO CASINO, zrejme cez affiliate kód. Ten ďalej zarába niekomu v pozadí, no ťažko vám.

fri1 eduworld

Sľubuje akýchsi 700 zatočení zadarmo, pričom je jasné, že ide hazardné hry. Keďže táto hra nie je na Slovensku povolená, musí sa propagovať prostredníctvom falošných reklám. Čo je zaujímavejšie, nemáte jasnú informáciu o čo ide, no výrazná fotografia hotela CROWNE PLAZA Bratislava je niečo, na čom oko spozornie. Alebo na snímke akéhosi lacného Aštara Šerana, vesmírnej bytosti, alebo je to bojovník z nám neznámej online hry. Tá však určite nemá nič spoločné s tým, čo prezentuje a kam smeruje, podobne ako CROWNE PLAZA.

LINK1: http://troeshina(bodka)club/

Upozornenie:  ide o falošné stránky, v ktorých sa objavujú podifvné komentáre ľudí, ktorí ani neexistujú. Komentáre kopírujú dizajnovú a farebnú škálu komentárov pluginových z Facebooku. V tomto prípade ale ide o falošné fingované komentáre. Komentáre obsahujú veľmi zlý preklad do slovenčiny. Preklepy a podivné slová sú dokonca nepreložené.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.