Falošný ženský blog utajenej blogerky a omladenie s GOJI CREAM

Ohodnoťte článok

Všetci vieme, že červené sušené bobule Goji sú zdravé. Veľmi dobre sa potom prezentuje čokoľvek s GOJI ako zdravé a zázračné. Tento blog sa tvári ako blog, dokonca používa fotografie ženy, ktorá sa prezentuje ako tá, čo prípravok GOJI CREAM vyskúšala a je nadmieru spokojná.

Môj denník GOJI CREAM

Na obrázku je len jeden príklad mnohých iných dizajnov na mnohých iných doménach. Žena na fotografii žiaľ v skutočnosti vôbec ani netuší, že niečo takéto robí. Nie je to totiž ona. Chlap v pozadí, ktorý vytvoril tieto falošné stránky so všetkým, čo na nich vidíte, len ukradol fotografie niekomu celkom inému.

Podvodný blog nevieme koho

Všimnite si, že stránky neuvádzajú nikde meno. Sekcia „O MNE“ je skôr výsmech. Fotografie pochádzajú z nám zatiaľ ešte neznámeho zdroja. Stránky sa snažia vyzerať ako nejaký magazín, ale odkliky vedú na stránky, ktorých odkaz uvádzame v závere článku ako druhé. Ochranné aplikácie nás na stránky ani nepustia. Obsahujú mallware, snažia sa dostať vírus do počítača a ešte k tomu vám chcú predať podvodnými praktikami prípravok na omladnutie pleti o dvadsať rokov. Zaujímavé je, že v blogu sú opäť falošné komentáre, ktoré nie sú komentármi, ale priamo do kódu nasadené texty s posúvaným dátumom. Sami ale nepridáte žiaden komentár.

Na stránke nenájdete kontakt, žiadnu stránku, žiaden obsah. Nič reálne a skutočné. Každá jedna snímka je kopírovaná z množstva iných stránok. Ľudia v komentároch neexistujú. Každý jeden odkaz smeruje na predajné stránky na adrese sk(bodka)goji-cream.com.

Predražené a to poriadne

Na eBay je rovnaký krém niekoľko krát od rôznych predajcov ako celkom nový ponúkaný za 15 dolárov. Podvodníci tento krém predávajú za 49 EUR ako mimoriadne veľký zázrak. Nikto z tých, čo predávajú krém za 15 EUR o ňom netvrdí také zázračné rozprávky ako podvodníci u ktorých už stojí 45 EUR. Najnižšia možná cena je už 11 dolárov. Viz eBAY.com

Podvodné stránky o ktorých je reč

Nižšie je uvedená presná adresa podvodných stránok plných zavádzajúceho obsahu. Len spresňujeme, že odkaz na túto stránku nájdete hravo na stránkach chillin.sk alebo na extra.cz v reklame označenej ako AdNow.

Ggtrf(bodka)info/azehcebprx/TE_MyDiary_Goji_cream_SK/?utm_term=17&esub=-7EA5QCQIfU5LQdQEzrgGGTgP_EjNmEvUmM0AcggIAAxEJChEBIgdubDEAAA&utm_content=cs&subid2=U0NCLTEwNy1zc3AtYjFhNGJkMDEtNTMxZi1mMDlmLTVkOWEtMTUyMjA3OTAwNS1qZjhlamgxMy05dzk6MDoyOTA3MDg6MDo1NQ%2A%2A&s_trk=CgidkDlSjYYozhDeuprxAxidquTVBQ%2A%2A&subacc2=ET_Nastya&utm_source=290708&rid=-3AAAAAAAChk4AAAAAAAAE4P5BHA#init

Predajné stránky (pozor, obsahujú vírusy)

Ggtrf(bodka)info/next/?esub=-7EA5QCQIfU5LQdQEzrgGGTgP_EjNmEvUmM0AcggIAAxEJChEBIgdubDEAAA&utm_term=17&utm_content=cs&subid2=U0NCLTEwNy1zc3AtYjFhNGJkMDEtNTMxZi1mMDlmLTVkOWEtMTUyMjA3OTAwNS1qZjhlamgxMy05dzk6MDoyOTA3MDg6MDo1NQ%2A%2A&utm_source=290708&subacc2=ET_Nastya&s_trk=CgidkDlSjYYozhDeuprxAxidquTVBQ%2A%2A&rid=-3AAAAAAAChk4AAAAAAAAE4P5BHA

 

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Jedna odozva

  1. Anna apríl 26, 2018

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.