Internetové podvody

Podvodné stránky: predaj spreju Fresh Fingers a zneužitá Markíza

Ohodnoťte článok

Dnešné varovanie pred stránkami predávajúcimi a propagujúcimi nový revolučný bezkonkurenčný a úžasný zázrak menom Fresh Fingers, je opäť na stránke ggtrf.info (pozor, infikované vírusom), na ktorej sa nachádza množstvo rôznych dizajnov a stránok, ukrytých na rôznych podstránkach a neprístupných, ak nepoznáte priamu cestu. Aj preto uvádzame presný odkaz v závere článku, kým je ešte aktívny.

Fresh Fingers podvodné stránky

inzercia:

Presne takáto dlhá adresa sa dá krásne schovať do reklamného systému a nenarazíte na ňu, ak si chcete niečo len overiť.

Podvodné a zavádzajúce od prvého písmenka kódu

Celý kód stránok je veľmi primitívny. Stránky sa pokúšajú vyzerať profesionálne, no nejde o skutočný blog. Na tejto podivnej doméne GGTRF.com, na ktorú neexistuje jediné dobré slovo, história a úspešné fungovanie pod doménou niečoho poriadneho. Všetko, čo tu nájdete je ale príšerná patlanina. Názov stránok pri ukladaní vám zobrazí informáciu TELEVÍZIA MARKÍZA, pritom po otvorení vidíte logo ruskej televízie. V texte sa uvádza, že v relácii Dobré vedieť na Markíze predstaví moderátor Alexander Eduard metódu ako vylieči pleseň nechtov a nôh. Prostosť a brutálna.

Dobré vedieť je vedomostná zábavná šou a nemá nič spoločné s prezentáciou šmejdov, dokonca tak mimoriadnej kategórie priam prototypov šmejdov. Prezentovaných cez podvodné stránky ako táto. Stránky sa pokúšajú presvedčiť že Alexander Eduard reálne prezentuje novú metódu. Všetko sú to ale snímky z ruskej televíznej šou, ktorá nemá nič spoločné ani s Fresh Fingers, ani so Slovenskom, ani s Markízou a ani so šou Dobré vedieť. Absolútne.

Najzásadnejšie problémy stránok s Fresh Fingers

  • Falošný všetok obsah
  • Fingovaný dizajn, podvodné prvky, vymyslený text, nepravdivé informácie, vymyslené osoby
  • Falošné komentáre, váš nepridajú, pretože nejde o systém komentárov. Všetko je nasadené aj s kradnutými fotografiami – vytvorené identity ľudí a posúvajúci sa dátum vydania komentárov sú len a len prvky zavádzania a manipulovania s ľuďmi.

Zneužitá TV Markíza

Markíza je nepochybne vnímaná ako určitá autorita. Ak už o nejakom prípravku údajne hovorí aj Markíza, asi to nebude podvod. Môže sa zdať. Problémom však je, že Markíza nemá ani len tušenia a jej zmienka je len v nadpise, či niekde nasadená v reklame na Facebooku a tým to končí. Žiadna Markíza nikdy nehovorila o tomto prípravku a ani o plesni nechtov a nôh a používaní nejakej látky. Napriek tomu jej názov koluje po internete v spojení s touto látkou celkom požehnane veľa krát.

Rovnaký podvodný text:

Rovnaký podvodný text len na inej stránke nájdete s rovnakými fotografiami aj na takýchto doménach a stránkach nižšie. Sú to rovnaké sprostosti, nezrozumiteľné slová, prekladačom preložené nafingované vymyslené texty:

  • best-blogs(bodka)net/blog-fung
  • info-nails-sk(bodka)com
  • truestory(bodka)site/plesen-noh-a-nechtov-ky-druh-nebezpecenstva-sa-skryva-v-tejto-chorobe-a-ako-sa-jej-zbavit/
  • freshfingers-online(bodka)info/cz.html
  • odporucanie-na(bodka)net/cleolux/6481/
  • roomfor.weebly(bodka)com/

Stránky, o ktorých je reč, sú k dispozícií na tejto adrese. Odklik na ne vedie z reklamhých pozícií na stránkach Chillin.sk a Extra.cz v reklamnej ploche označenej ako AdNow.

Ggtrf(bodka)info/aznzaluowc/Fungalor_SK_TV/?utm_term=17&subacc=Fresh_Fingers_serg&esub=-7EA5QCQIfL5bQdQEzrgEuzQPDCzMgHnQZM6oYBgEAAxEJChEBIgdubDEAAA&utm_content=cs&subid2=U0NCLTEwNy1zc3AtYjFhNGJkMDEtNTMxZi1mMDlmLTVkOWEtMTUyMjA3OTAwNS1qZjhlamgxMy05dzk6MDoyOTA3MDg6MDo1Ng%2A%2A&s_trk=CgidkDlSjYYozhDt0LGSBRidquTVBQ%2A%2A&subacc2=Di&subacc3=JL&utm_source=290708&rid=-4AAAAAAACLs0AAAAAAAAEkFJJ1AA#init

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené