Falošné reklamy na Facebooku klamú o svaloch hercov vo filmoch

Falošné reklamy na Facebooku klamú o svaloch hercov vo filmoch
5 (100%) 1 hlas[ov]

Falošné reklamy na Facebooku sú na dennom poriadku. Je to neuveriteľné, ale Facebook prepúšťa nie len podvodníkov, ale aj podfukátorov, ktorí masku stránky s reklamou. Občas sa podarí na reklame vidieť, že sa správa o čudesných prípravkoch, alebo metódach zárobku objavila na spravy.pravda.sk, no v skutočnosti link aj tak nevedie na pravda.sk. Neustále aktuálne sú prípady, kedy falošná reklama zobrazuje The Rocka Johnsona, alebo iného svalovca z filmov a ukazuje, že niekto odhalil tajomstvo ultra rýchlych svalov hercov vo filmoch. Nenechajte sa opiť rožkom a sprostosťami podvodníkov, ktorí sa vás snažia presvedčiť vždy a bez výnimky na falošné prípravky, hlúposti a neznáme medikamenty, ktoré sa nedajú možno predať niekde v Rusku či Poľsku a tak so šmejdom skúšajú slovenský trh. Takto to je zatiaľ stále s mnohými inými prípravkami.

Kulturisti sú zdesení účinnosťou

Uvádzame príklad ako vyzerá taký príspevok na Facebooku. Tvári sa ako príspevok nejakého obchodu. Na druhej strane je príklad toho, čo sa zobrazí po kliknutí. Žiaden eshop ale falošná doména a stránka. Príkladová bola už zmazaná a tak neuvádzame doménu. Aj tu je vidieť falošný blog a pána s menom Martin Dolník. Už sme o ňom hovorili v inom článku. Fotografia nepatrí nikomu s týmto menom a stránky sú plné podvodného klamstva.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.