Pochybné praktiky

Facebook reklama propaguje AlphaXYZ a pozor na Bio Lab

Ohodnoťte článok

Videli ste film Všemocný? Aké by to bolo využívať sto percent mozgu? Určite skvelé. Niekoho zrejme film fascinoval na toľko, že sa rozhodol predávať zázračný prášok na internete a lákať na to ľudí. Prípravok na zlepšenie myslenia, ktorý pochádza z rovnako vytvorených a pôsobiacich stránok ako veľké množstvo rôznych pochybných výrobkov, z ktorých neraz sa dozvieme aj o prípadoch varovania úradov, sa momentálne propaguje formou Facebook reklamy a nesie názov AlphaXYZ. Jeho zaujímavosťou je to, že smeruje najskôr na stránky
memory-improved.com/sk-brain_enhance_v3/index.php a až následne na stránky.

facebookreklama-memoryimproved

inzercia:

Kde je problém?
Už prvé stránky tvrdia “Poznámka: AlphaXYZ sa vo väčšine obchodov a lekární vypredala, avšak teraz: je možné ju stále objednať online.” ale keĎ sme kontaktovali dve známe siete lekární, ani jedna nikdy nemala nič takéto v ponuke. Ani jedna ani len netuší, o čo ide a nikdy o výrobku nepočuli a ani ho nemajú v príprave. Takže aké lekárne? V obchodoch tento výrobok určite nenájdete. Prečo teda tieto drísty?

alphaxyz-upozornenie1

alphaxyz-upozornenie2

Stránky uvádzajú Karola Poláka, ako autora prvého článku. Tak to silno pochybujem. Prečo si takto stránky vymýšľajú? Odpovedajte si sami. Stránky neustále zobrazujú informáciu o tom, že zostávajú 4 balenia, tri balenia, potom dve a máte poslednú šancu si nejaké kúpiť, pretože už teraz prišla objednávka do mesta Senec, alebo Senica. Tieto nascriptované správy sú nastavené automaticky, aby pôsobili psychologicky. Zapnite stránky večer na inom počítači a zobrazí sa presne rovnaký blud. Zostáva 5 posledných balení, zostávajú 4 posledné balenia a ďalšie a ďalšie klamstvá, ktorých máme už naozaj po krk. Stačí, že prídete na rovnakom počítači na rovnaké stránky znova o 10 minút a už zrazu zostáva posledných 7 balíčkov. Vyberte si. Hrať sa s nátlakovou psychológiou chce mať gule. No a mimochodom, tentoraz vybieha Zvolen a Poprad. Keby aspoň nejaká dedinka, kde je obrovská pravdepodobnosť aj vzhľadom na ich počet.

Už prvé stránky sa správajú podozrivo. Zablokujú vám náhľad do zdrojového kódu, aby ste sa nemohli pozrieť, ako je stránka postavená a to isté robí aj druhá stránka. Z prvej stránky vedie niekoľko klikateľných odkazov, vždy ide však o ten jediný, ktorý smeruje na stránky s predajom prípravku.

– nezmyselný marketing, absurdné vstupné stránky, brutálny amaterizmus vo veci marketingu, webmasteringu, brutálny amaterizmus v propagácii výrobku, v snahe oklamať ľudí rôznymi fintami. Chýbajú síce fotografie ľudí, falošné komentáre, nechýbajú však nátlakové výmysly a nátlakové ťahy s údajmi. Jeden hlúpy refresh a vy vidíte, že všetko je klam.
– všade svieti, aby ste sa ponáhľali, lebo zásoby majú obmedzené. Prípravok vraj bude dostupný iba do polnoci. To čo je za hlúposť? A keď nepredajú?
– počkali sme si do polnoci a čo sa stalo? O 07:07 na druhý deň znova tie isté nechutné stránky s rovnakými nechutnými ťahmi, ako vás čo najlepšie oklamať a držať v myšlienke, že tento prípravok je šialene žiadaný. Omyl.
– stránky zavádzajú pomocou 4 rôznych tvrdí a pomocou nátlakovej praktiky “ponáhľaj sa, nebude!”

Bio Lab zázračná maska
Zarážajúce je aj telefónne číslo +421233056934, ktoré je rovnaké s číslom na stránkach biolabmask.com/skwntowcg/
Tieto stránky patria do rovnakej siete. Rôzne hlásenia o zázraku v boji proti nejakému problému a na záver doktor s menom Dr. Emmett Evans ako garant výrobku. Viete, lenže tento lekár, ktorý by mal byť zárukou, je obeťou nechutného podvodu, aké odhaľujeme deň čo deň a neustále si ľudia nedajú povedať. Fotografia patrí skutočnému lekárovi, no nájdete ho pod menom Dr. William L. Heimer II a pochádza zo San Diega. Viac na adrese http://www.healthgrades.com/physician/dr-william-heimer-ylg5k.
priatelia, keďže v prípade Bio Lab nachádzame vysokú podobnosť a fotografie získané z iných stránok, rozhodli sme sa, že už dnes nebudeme investovať čas do kompletného rozpisu toho, akého podvodu sa stránky dopustili. Opäť ide o vymyslené príbehy, pochybné servery a pochybné spôsoby propagácie. Absolútne žiadna zmienka v našich lekárňach, u našich odborníkoch, Obchodná inšpekcia opäť nevie, ako je možné, že zase ďalšie stránky niečo predávajú. Vlastne ani netreba nič viac dodávať. Ak chcete niečo také kúpiť a nestačil vám krátky článok, kupujte. Horlivo kupujte. Práve pre takýchto nakupujúcich má táto spoločnosť dostatočné zisky pre vyplácanie neznámeho Slováka, ktorého si najali na preklady textov a správu slovenských stránok. Slovenský trh musí vytvárať zisk, pretože vynakladajú investície do reklamy viac a viac ba na tých najväčších portáloch na Slovensku.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

Komentáre sú ukončené