HOAX

Zaskočili ste nás – píšete nám do redakcie

Ohodnoťte článok

V jednom z nedávnych článkoch nám ušli nervy. Obrovská sieť podvodných webov a výrobkov, ktorá na celom internete robí peklo, predáva pochybné prípravky na liečbu všetkého, na vzdelávanie, rast vlasov, vybočenú kosť a kadečo, nás pripravuje o čas a nervy. Neustále vymýšľajú nové spôsoby ako ľudí oklamať a my neustále vymýšľame nové dôkazy a cesty ako sa k nim dostať, aby sme mali v článkoch istotu. Ušli nám nervy, lebo sme prudšie reagovali na fakt, že ľudia sú sprostí a veria všetkému, kde sa niekto len usmeje, či uvedie svoje meno. Takmer nikdy to nie je jeho meno a jeho fotografia a text je vymyslený. To je realita obrovského počtu podvodných webov.

Opakujeme sa stále dookola. Naša práca neprináša zisk. Chcú nás zničiť tí, o ktorých píšeme. Vyhrážajú sa nám tie siete, ktoré označíme za podvodníkov, dokonca nám sľubujú peniaze za reklamný priestor tie isté spoločnosti, ktoré uvádzajú pochybné výrobky na trh, vraj za skvelé peniaze. Odmietame to už 3 roky. Špiníme a riskujeme bez odmeny tým, že sa vŕtame v odpornej špine, medzi špinavými stránkami, v kódoch, medzi podvodníkmi, svinstvom, ktorého je internet plný a nemáme za chrbtom nikoho, kto by nás bránil, keď bude najhoršie. Ak nám chcete pomôcť, jediná pomoc o ktorú stojíme bude, ak naozaj upozorníte svojich priateľov, budete zdieľať naše články, dáte o nich vedieť a varujete ich pred podvodníkmi. Zachráňte ich peniaze a možno aj svoje.

Ignorujú nás
Naše upozornenia ignorujú všetky portály, ktoré podvodné firmy a podvodné reklamy zverejňujú. Odignorovali aj emaily vás, ktorí ste naleteli a cez ich reklamy ste si niečo kúpili. Najväčšie portály u nás propagujú túto špinu, pretože dostávajú za to peniaze. všetko je legálne. To že prípravok nezaberá je vedľajšie a že ide o potravinu, či vraj doplnok výživy a neobsahuje zloženie, už to je záhadou, ako vôbec výrobok pustia na Slovensko.

Zaskočil nás email ov čitateľky
Nedávny email od nespokojnej čitateľky, ktorá nás urážala, pretože vďaka nášmu článku nemôže predať zázračný prášok Nidora na chudnutie na Bazoši a ľudia jej posilelajú naň odkaz, nás prekvapil. Sama spravila chybu, naletela a nedokázala sa ho zbaviť. Dokonca nás chcela požiadať, aby sme vypli článok na týždeň, kým ona predá Nidoru, lebo je zúfalá. Ľudia sú nepoučiteľní a my smutní. Článok nemôžeme vypnúť a nebudeme ho vypínať.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Príležitostný autor (prispievateľ článkov) na hoax.sk, cestovateľ a nadšenec pre prírodné vedy a cyklistiku.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:HOAX

    Komentáre sú ukončené