Cucoriedky-orava.sk zase spamujú. Tiež vám píšu? Nahláste ich!

Ohodnoťte článok

Bolo to tu minulý rok a máme to tu znova. Fingovaní študenti z Oravy zase zaútočili a spamujú vo veľkom. Kašlať na zákony, kašlať na obmedzenia dané zákonom o ochrane osobných údajov a všetkého, čo sa týka s narábaním s emailovými správami. Kašlať na tie časti zákona o reklame a kašlať na slušnosť. Študenti z Oravy, ktorí sú ťažko študenti, keď je tam stále to isté číslo na jediného človeka, ktorý má na svedomí aj masívne spamy na korbáčiky od študentov, či ďalšie pochybné služby. Máme toho dosť podobne ako aj vy.

Cucoriedky

Vzhľadom na aktivitu slovenských úradov v poslednom období odporúčame preposlať podnet na UOOU.sk a zároveň na SOI.sk s odôvodnením že ide o predajný web, ktorý predáva službu a dokonca POTRAVINU !!!, pričom to robí verejne a dokonca na to využíva reklamu – hoci nekalú reklamu, akou spam je. Okrem toho prezentuje predajnú činnosť a je tak predajca, neuvádza žiadne záruky, skutočného prevádzkovateľa, IČO, DIČ, oprávnenie predaja potravín… očividne nič z toho predajcovi neprekáža.
Niektorí sú skrátka nepoučiteľní. Ak spam minulý rok zabral, treba zaspamovať opäť raz všetko.

Nám osobne prekáža:
– Žiadna záruka
– Drzosť s akou spam prichádza
– Nedá sa odhlásiť. O pár mesiacov či týždňov sa zopakuje a na budúci rok znova.
– uvedenie v emaili “Žiadame Vás o povolenie zaslať vám ponuku.” má čo znamenať? Veď už ju poslali!
– Myšlienka je fajn, ale ako sa promuje to kazí a podkopáva.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.