Pochybné praktikyScam

Čo je to Empowr.com a ako funguje? Premenovaný SMS.ac či FanBox

Čo je to Empowr.com a ako funguje? Premenovaný SMS.ac či FanBox
4.33 (86.67%) 3 hlas[ov]

Oslovili ste nás s prosbou o preverenie služby Empowr. Sľubuje totiž zárobok a hoci ani netušíte, ako sa tam dá zarábať len tým, že ste súčasťou siete, už vám nabehnú peniaze, ktoré však nedostanete. Nemáme žiaľ skúsenosti s touto službou, môžeme vychádzať len z referencií na iných stránkach. Tentoraz sa nepúšťame do vlastného riešenia problému, testovania produktu a podobne.

empowr

inzercia:

Sociálna sieť, kde nejde veľmi o sociálne väzby, ale o prachy

Empowr je postavený na systéme sociálnej siete. Kým Facebook je pre ľudí, verejnosť a posilňujú ho sociálne kontakty, Empowr je čisto o peniazoch. Ibaže tie sa vás týkajú, len ak vy sami platíte poplatky. Peniaze potom putujú k ďalším. Je to zvláštne, ale takto stránky popisujú nasledovné miesta: http://barenakedscam.com/empowr
Stránky https://www.quora.com/Is-empowr-legit dokonca upozorňujú, že platby za používanie stránok sú postupne tak vysoké, že ich nebudete vládať uhrádzať, hoci stránky vám sľubujú príjem. Áno, ale menší než vám dá peniaze. Poplatky sú za to, aby sa propagovala vaša činnosť pred ostatnými. Čím viac zdieľate a tvoríte z Empowr sociálnu sieť po sociálnej stránke, získavate body a tie sa premieňajú na peniaze.
Nakoniec stránky http://makemoneyonlinescamsexposed.com/what-is-empowr-a-scam/ uvádzajú celý Empowr.com ako SCAM, čiže systém na vylákanie peňazí od Vás. Je to zvláštne, ale pri hľadaní referencií, ku ktorým má prístup ktokoľvek, sa nedá nájsť reálny názor, ktorý by systém obhajoval. Napriek tomu sa na webe pohybuje, funguje a chápadlá chobotnice dosiahli už Slovensko.

Niekoľko krát premenovaný

Keď sa projekt niekoľko krát premenuje, vyznieva to celé zvláštne. Najskôr to bol SMS.ac, potom slávny FanBox, naposledy Project uplift a dnes Empowr. Stále je to pritom o tom istom, vytváranie pocitu, že za svoju činnosť a „prácu“ na sociálnej sieti, dostanú ľudia zaplatené. Stránky totiž neustále pôsobia dojmom, že používateľ činnosťou zarába, vidí svoje konto, ale reálne údajne nedostane zaplatené nič, respektíve len časť, ktorú sám dal na poplatkoch.
Až to vyzerá, že tento portál slúži na zarábanie, ale tiež odpudenie ľudí, keď sa v celom zložitom systéme nebudú vedieť vyznať. Samozrejme, aj tu platí, že ak sa vás niekto snaží pod tento systém dostať, utekajte kade ľahšie.

Upozorňujeme, že sami nie sme členmi tejto finančnej sociálnej siete. Netestujeme ju a reálne sme na nej nezarobili žiadne peniaze. Článok je zostavený z referencii a faktov. Ako SCAM túto službu zaraďujeme na základe hodnotení ďalších miest.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Pochybné praktiky

4 Comments

  1. Chodí mi desítky mailů “empowr” mažu a likviduju jako spam. Díky za článek!

    1. Ahoj, stačí v Empowr dát zrušení účtu (roletková šipka vpravo nahoře), aby přestaly chodit maily. Stačí, aby přes Facebook nějaký blbec souhlasil v aplikaci Odeslat pozvánku přátelům a je malér na světě . Neskutečně podvodný program, který okradl miliony uživatelů – viz česká Wikipedie, kdy zaplacením poplatků slibuje výdělek a nedá ani korunu a neustále vymýšlí, jak vylákat další peníze. Jsem tu dva roky a pozoruji a pozoruji ..

      1. Díky moc, poradil jsem si. Bejvalka mi zřídila bez mého vědomí účet – jak se jí to povedlo nevím. Už mám klid. Hezký den přeju

  2. Údajně má přes 50 milionů uživatelů ve 180 zemích, 100-200 členů a bilion dolarů za 15 let (Wikipedia.en)

Komentáre sú ukončené