HOAX

Chcete nám pomôcť? Vítame akúkoľvek pomoc s propagáciou

Ohodnoťte článok

HOAX.SK ako ste si istotne všimli, nie je žiadnou firmou a ani nepodliehame záujmom niekoho nad nami. Našim záujmom je hľadať problémy, podvodníkov, podozrivé jednanie internetových firiem voči zákazníkom a na základe reálnych dôkazov, prípadne na základe vlastných skúseností pripraviť článok a informácie pre všetkých ostatných. Aby sa bolo možné brániť, vystríhať jednaniu týchto firiem, včas reagovať, prípadne aby bol jasný postup, ako sa problému vyhnúť.

Vítame vašu pomoc
Neplatíme si reklamu, reklamou je pre nás fakt, že ak vám pomôžeme, sme radi za každý ohlas, či podnet. No vítame, pokiaľ si naše stránky pridáte medzi obľúbené, odporúčite ich na Facebooku, svojim priateľom do komunikácie, pošlete odkaz do podobnej diskusie, alebo nás uvediete na svojich stránkach. To, čo potrebujeme je, aby o nás vedelo čo najviac ľudí. Aby vedeli ako sa brániť voči niektorým problémom a najmä aby nám vedeli oznámiť ich vlastný problém s poštou, spamom, či podvodníkmi na internete. Keďže nikto na Slovensku sa ľudí nezastane a nebráni ich v prípade problémov, snažíme sa aspoň v malej miere, ak nie celkom, brániť ich a ich emailové schránky, či peniaze, práve my.

Pokiaľ viete, ako nám pomôcť, to jediné, čo potrebujeme, je podpora, čitatelia, a ďalší právni odborníci, ochotní sa podieľať na čistení slovenského internetu od podvodníkov na základe reálnych dôkazov. Spolupracujúci, ktorí by dokázali narábať s nami nazbieranými dôkazmi voči internetovej špine, sú neustále vítaní. Rovnako tak všetky komentáre na internete, ktoré odkazujú na naše články s riešením. Fungovanie nášho portálu je financované zo strany iného magazínu ešte minimálne rok, čiže o našu budúcnosť sa nebojíme. Ďakujeme však za vašu podporu a priazeň, ktorú nám zachovávate už druhý rok zásobovaním toho, čo sa vám na internete a vo vašej emailovej schránke nepáči.

Ďakujeme

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:HOAX

Komentáre sú ukončené