Viagráče – Spam s modrou tabletkou pre mužov pokračuje

Ohodnoťte článok

Najznámejší prípravok na zvýšenie mužskej potencie pomohol vďaka podvodníkom a priekupníkom, ktorí neriešia licencie a územné obmedzenia pre predaj, vytvoriť najznámejší spam na svete. Aby sa jedno jednoduché slovo v emailových správach vyhlo akémukoľvek filtrovaniu a mohlo preniknúť priamo do pošty, stretli sme sa už za celé roky s rôznymi formami obchádzania filtrovania. Vždy je to však to isté, pokus o nalákanie ľudí, aby si kúpili tieto tabletky online, alebo sa len nachytali a poslali peniaze niekam, kde sa skrátka jednoducho stratia. Pred pol rokom sa mierne spam na túto tému oslabil. Tento mesiac však opäť vo veľkom začína. Smeruje pritom na rôzne pochybné stránky s podivnými adresami webov zväčša s koncovkou .RU

Vždy to isté sa schováva za originál
Rôzne kópie, podobné prípravky, alebo naozaj prípravky nesúce originálne meno, no pre filtrovanie správ ho skrývajú za rôzne skomoleniny. Nedivte sa teda, že sa vám niekto snaží poslať správu s Vigranou, Vajagrou, Vayagrou, Vijagrou, alebo Vigarou. Kombinácií sú stovky. Najlepší spôsob ako skryť filtrovanie slova je dať ho na obrázok s bielym podkladom a tým pádom to už nie je slovo. Aj preto sú rôzne ochrany v emailoch pred zobrazením obrázkov, mimo fakt, že obrázky môžu niesť vírusy.

Spam už aj vo filme
Tento konkrétny druh spamu sa dostal už do viacerých filmov, paródií, aj komédií. Napríklad YES MAN s Jimom Careyom v hlavnej úlohe, ktorý na otázku, či chce zväčšiť svoju pýchu skrátka musel odpovedať YES. Ide teda naozaj o najznámejší spam, ktorý však každý už automaticky maže, lebo vie, že ani objednávať a ani skúšať ju skrátka nebudú. Tento druh spamu sa však šíri automaticky a jeho zastavenie autorom neprinesie nič. Za to jeho fungovanie prináša zrejme veľký zisk.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: admin