Pochybné praktiky

Toto nové doručenie balíčkov je fajn, no potrebuje vaše názory

Toto nové doručenie balíčkov je fajn, no potrebuje vaše názory
5 (100%) 1 hlas[ov]

Akýkoľvek spôsob, ktorý vám umožní lacno získať zásielky z obchodu a dopraviť ich k vám čo najbližšie je vítaný, najmä pred Vianocami. Objavili sme novinku, ktorá funguje na jednoduchom princípe už nejaký čas používanom v susedných Čechách. Svoju zásielku si jednoducho dáte doručiť na jedno z mnohých doručovateľských miest na Slovensku, do klasického novinového stánku, akých je naozaj veľa na každom rohu. Áno, služba je v tomto naozaj výborná, zostáva len vášmu obchodu, aby si implementoval nový doručovateľský spôsob medzi svoje už používané, čo nebýva celkom jednoduchý zásah.

Služba potrebuje vaše názory a skutočné referencie

Stránky tejto služby sa pýšia názormi a hodnotením prvých zákazníkov. Pri hľadaní doručovateľských služieb ju nepochybne nájdete. Na texte a tvárach vám však nebude niečo sedieť. Texty sú písané príliš okato marketérom, človekom, ktorý chce silou mocou upozorniť len na samé výhody. Text v takejto podobe nikdy nenapíše skutočný klient. A naozaj. Ak sa pozriete na tváre použitých ľudí, ľudia ani neexistujú. Referencie sú tak trochu nafingované. Keďže ide o celkom novú službu, zrejme len tento priestor pripravili na skutočné referencie. Nuž teda, nájde sa spokojný klient, ktorý napraví tieto nedostatky a napíše spolu so svojou fotografiou skúsenosti a vychváli túto službu? Nebudeme riešiť vytváranie falošnej identity. Ide o celkom nový projekt, ktorý si zaslúži pozornosť a určite aj názory od klientov. Avšak použitie práve takýchto fotiek skôr zarazilo.

Tváre na fotografiách sú používané v hojnom počte na vytváranie ilúzie skutočných zamestnancov, či členov tímu. Napríklad na tejto stránke celkom dole ich využívajú rovnako tak:

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Pochybné praktiky

    Komentáre sú ukončené