Toto nové doručenie balíčkov je fajn, no potrebuje vaše názory

Toto nové doručenie balíčkov je fajn, no potrebuje vaše názory
5 (100%) 1 hlas[ov]

Akýkoľvek spôsob, ktorý vám umožní lacno získať zásielky z obchodu a dopraviť ich k vám čo najbližšie je vítaný, najmä pred Vianocami. Objavili sme novinku, ktorá funguje na jednoduchom princípe už nejaký čas používanom v susedných Čechách. Svoju zásielku si jednoducho dáte doručiť na jedno z mnohých doručovateľských miest na Slovensku, do klasického novinového stánku, akých je naozaj veľa na každom rohu. Áno, služba je v tomto naozaj výborná, zostáva len vášmu obchodu, aby si implementoval nový doručovateľský spôsob medzi svoje už používané, čo nebýva celkom jednoduchý zásah.

Služba potrebuje vaše názory a skutočné referencie

Stránky tejto služby sa pýšia názormi a hodnotením prvých zákazníkov. Pri hľadaní doručovateľských služieb ju nepochybne nájdete. Na texte a tvárach vám však nebude niečo sedieť. Texty sú písané príliš okato marketérom, človekom, ktorý chce silou mocou upozorniť len na samé výhody. Text v takejto podobe nikdy nenapíše skutočný klient. A naozaj. Ak sa pozriete na tváre použitých ľudí, ľudia ani neexistujú. Referencie sú tak trochu nafingované. Keďže ide o celkom novú službu, zrejme len tento priestor pripravili na skutočné referencie. Nuž teda, nájde sa spokojný klient, ktorý napraví tieto nedostatky a napíše spolu so svojou fotografiou skúsenosti a vychváli túto službu? Nebudeme riešiť vytváranie falošnej identity. Ide o celkom nový projekt, ktorý si zaslúži pozornosť a určite aj názory od klientov. Avšak použitie práve takýchto fotiek skôr zarazilo.

Tváre na fotografiách sú používané v hojnom počte na vytváranie ilúzie skutočných zamestnancov, či členov tímu. Napríklad na tejto stránke celkom dole ich využívajú rovnako tak:

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.