Internetové podvody

Podvodné stránky na Special-promotion.eu vám sľubujú milióny EUR

Ohodnoťte článok

Ak prídete na stránky Azet.sk, alebo Čas.sk, pomerne rýchlo vás niektorá z reklám bude chcieť presvedčiť niečo o tom, že akýsi milionár vám prezradí trik, vďaka ktorému získal milióny. Akýsi slovenský milionár prezradil trik svojho otca, alebo akási mladá kočka nechala priateľa kvôli bohatšiemu milionárovi. Už minulý rok sme písali o tejto metóde, no je nezastaviteľná a keďže sa prejavuje na novej doméne, musíme zhodnotiť celý prípad znova. Ľudia by nám totiž opäť napísali do redakcie, že nám neveria, pretože si nechceli kliknúť na ďalší článok s vysvetlením. Nuž teda znova a opäť všetko v tomto jedinom.

podvodné zarábanie milionári

inzercia:

 

Pomerne rýchlo, v priebehu niekoľkých sekúnd po vstupe na takéto stránky a po nájdení reklamy sa viete dostať na stránky, ktoré v neuveriteľne veľkej miere aj prostredníctvom ďalších reklamných systémov, propagujú stránky special-promotion.eu.

Právny problém

Pokiaľ by sme mali spomenúť všetky problémy, ktoré tieto stránky tvoria, začali by sme zavádzaním, klamaním, podvádzaním a falšovaním údajov. Na stránkach, ktoré chcú vyvolať dojem, že na nich nájdete informácie o kurzoch a burze, v skutočnosti nie je nič pravé. Obsah a mená sú vymyslené. Text sa vás snaží nalákať na systém, ktorý vám sľubujú zadarmo. Aj triky, akým máte vedieť zarobiť, máte mať zadarmo. V skutočnosti žiadne triky pre vás nemajú. Prezentujú totiž len návod, ako sa zapojiť do systému, s ktorým vstupujete na burzu. Neustále vám síce sľubujú peniaze, no zabúdajú upozorniť na to, že Európska únia podobné reklamy na takéto systémy upravuje a prikazuje v nich uvádzať aj informáciu, že vaše peniaze môžu byť ohrozené, alebo že obchodovaním na burze môžete riskovať.

Falošn éreklamy milionári, Azet.sk

alebo:

falošné reklamy, milionárka, cas.sk

Je to preto, aby sa nenašiel prekvapený oklamaný používateľ služby, ktorému tvrdili vždy len o zisku, no v skutočnosti zisk na burze tvorí krach ostatných a prílev nových peňazí. Čiže ak sa na burze presúvajú peniaze, miesta odkiaľ odtekajú sú slabšie až padajú. Nikto nesmie garantovať zisky a najmä nie ľuďom, ktorí ani netušia, ako funguje burza.

Vymývanie mozgov

Spôsob, akým ľuďom reklama a následne cieľová stránka vymyje mozog, spôsobí, že uveríte veľmi ľahkej ceste a bez komplikácií. Odrazu máte sebadôveru, že môžete začať s nulou a keď sa vám začne dariť, rozhodnete sa vložiť peniaze. A oplatí sa to? Vlastné skúsenosti nie tak hlúpeho obchodníka zo mňa nikdy nespravili človeka v zisku. No dnes sme tu od niečoho iného. Podvodníci, ktorí sa vás pomocou klamstiev snažia nalákať, to robia prehnane primitívne a predsa im ľudia veria. Je nutné sa pozrieť na cieľové stránky a fakty, ktoré vidíte.

  • Pavel Knapec ako 30 ročný otec Patrika a Evy. Zarobil 4126,86 EUR. Paráda. Ako je možné,. Že na stovke webov z celého sveta rovnaký podvodný web a rovnaký text s rovnakými fotografiami vždy uvádza iné meno? Napríklad v Rumunsku sa už volá Alexandru Tuluc a už tam zarobil 7 126,86 EUR. Len hrdinovia v pozadí vymenili prvú číslicu. Nachádzame desiatky ďalších národností a krajín. Tento chlap nikdy nebol na Slovensku a nikdy ani Slovákom nebol. Skrátka a jasne, ide o fingované mená.

podvodné zarábanie milionári

  • Oranžové Lamborgini tohto typu nebolo nikdy na Slovensku registrované. A kde na Slovensku do pekla pred domom rastú takého palmy?
  • Stránky obsahujú presný identický podvodný spôsob, ako ľudí odr…. oklamať. Komentáre v závere začínajú prvým legendárnym „Skúšal to niekto?“, ktorý nachádzame na každej jednej takto fingovanej stránke a je celkom jedno, či ide o prípravky Kankusta Duo, Senso Duo, jazykové kurzy profesora Leo Andersa, alebo iný odporný podvod. Fingované komentáre a neexistujúca možnosť pridať vlastný.
  • Rovnaký kód webu, ako pri iných podvodných webstránkach.
  • V texte opakovane stretávame hlásenia typu „Dietológovia sú vydesení z nového objavu“ a teraz je tam „Bankári vydesení účinnosťou divnej metódy“. No bububuuuuu, vystrašíme verejnosť, že prišla teraz náhle tajná metóda ako zarobiť milióny. Pri obrovskom šťastí sa vám to podarí.

Prečo to robia?

Za každého registrovaného je provízia. Stačí? Nemusíte ani vložiť peniaze. Vždy je šanca, že ich tam dáte v dobrej viere, že je toto všetko pravda. Môže byť, no nie tak, ako to postavila stránka, kam sa dostanete po uverení reklame.

Kto je v skutočnosti tento chlapík na fotografii?

V skutočnosti ide celý čas o mladého cestovateľa, milionára menom Timothy Sykes. Žije vo vlastnom svete podľa vlastnej filozofie a zarába na tom, že cestuje. Nemá nič spoločné s podvodníkmi, ktorí jeho fotografiu zneužili do svojej podvodnej kampane.  Jeho Twitter: https://www.instagram.com/timothysykes/

Jeho fotografia s oranžovým Lamborgini je zneužitá priamo z jeho oficiálnej stránky z adresy: http://www.timothysykes.com/wp-content/uploads/2012/12/chanukah1-copy1-1024×610.jpg

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené