Pozor: SustaFix, ďalší zázrak na boľavé nohy a falošný lekár

Pozor: SustaFix, ďalší zázrak na boľavé nohy a falošný lekár
3.13 (62.5%) 8 hlas[ov]

Znova tu máme portál, ktorý sa snaží vyzerať ako oficiálny lekársky portál slovenských lekárov s odporúčaniami pre dôchodcov na to, čo im určite pomôže. Výpis mnohých ochorení a diagnóz, ktoré má prípravok s menom SustaFix riešiť je naozaj úctyhodný, rovnako ako klamstvá, ktorými sa snaží stránka ľudí presvedčiť, že doteraz nemohli bez látky menom SustaFix ani vykročiť von. Podvodné stránky nie sú žiadnym lekárskym portálom a ani žiadnymi lekárskymi správami, ako tvrdia.

Podvodné reklamy a kĺby

Snímka z podvodných stránok s ukážkou banneru v Google reklame, ktorá na podvodné stránky vedie.

Nemajú absolútne nič spoločné so žiadnym lekárom a už vôbec nie s oficiálnymi miestami, či záujmom ľuďom pomôcť. Opäť ide o nakúpený produkt s nízkou cenou  predávaný na tomto webe za poriadne premrštenú sumu. Samozrejme, nesmie chýbať falošný vymyslený lekár, falošné komentáre pod článkom, ktoré ani nie sú falošné a v skutočnosti falošné celé stránky od prvého písmenka v kóde až po to posledné.

SustaFix

Nevyskúšali sme látku SustaFix, ale celkom nám postačí pozrieť si falošné informácie a nepravdy, ktoré prezentujú stránky predávajúce tento neuveriteľne predražený skvost. Vraj 64 EUR pôvodná cena a 32 EUR teraz. Reálna hodnota je 5 EUR. Predajné stránky uvádzajú odborníčku s menom Susan B. Hastings a s popisom osoby ako „Popredná odborníčka národného inštitútu traumatológie a ortopédies 27 rokmi praktických skúseností“.

V skutočnosti nikto taký neexistuje. Žena je z fotobanky, len zneužili fotografiu a vytvorili si vlastnú neexistujúcu lekárku. Rovnako ľudia, ktorí tvrdia, že to vyskúšali, sú len ukradnuté fotografie ľudí, vymyslené mená a veky. Dr. Paul Donovan uvedený na prvej podvodnej stránke v reklame je tiež epizóda sama o sebe. Ten muž je toľko krát skopírovaný na rôznych ruských podvodných stránkach pri prípravkoch podobného, aj celkom iného mena, že je ťažké nájsť zdroj.

Predajné stránky sú na adrese:

Walkfreetech(bodka)com/sk-official-k2/index.php?placement_id=1400506340&flight_id=1000014604&banner_id=100152259&hcountry_id=SLOVAKIA&hcity_id=Bratislava&network=&keyword=&ad=&sitetarget=&apid=88278

Podobné nájdené podvodné stránky sú napríklad:

  • Jointfixcream(bodka)com/1090532.html
  • health365(bodka)services/go/click.php?key=m8jqrblwr8y07sxam2h7 – á pánko sa zrazu volá inak.
  • jointfixcream(bodka)com/10053.html?placement_id=6550898&flight_id=1000014587&banner_id=49&hcountry_id=HUNGARY&hcity_id=Budapest – maďarská verzia trochu komolí meno.
  • pro-hondrolock(bodka)ru/bubnovskij-daet-svoi-otzyvy-o-kreme-i-kapsulax-hondrolock/ – znova Rusi, znova iné meno a teraz sa látka volá Hondrolock

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: Permon

3 Comments

  1. Ja som si sustafix objednala a dodnes som s ním veľmi spokojná. Bolesť utlmuje, prípadne ustúpi a hovorím to z vlastnej skúsenosti. Práve teraz hľadám, kde by som si ho mohla ešte objednať, lebo sa mi práve míňa. Je to ešte možné???

Comments are closed.