Internetové podvody

Pozor na doménu “abcmagazine.pro”, obsahuje nebezpečné stránky

Pozor na doménu “abcmagazine.pro”, obsahuje nebezpečné stránky
5 (100%) 2 hlas[ov]

Vážení čitatelia, dovoľte nám upozorniť na celú doménu http://abcmagazine.pro, ktorá pod sebou ukrýva neuveriteľné množstvo rôznych magazínov, inštitútov, portálov, blogov, každý jedne hrá na samostatný magazín a každý jeden sa vám snaží niečo drahé predať. Na každom jednom nájdete mená spokojných zákazníkov, mená lekárov, ktorí zaručujú, že výrobok a tvrdenia sú pravé, na každom jednom sa nachádza aj nejaké to prisahanie a dokazovanie účinkov. Lenže v každom jednom prípade ide o podvody. Už len jedna doména pre mnoho projektov zaváňa podvodom. Žiaden magazín, ale fingovaná fraška s neklikateľným obsahom, nefungujúcimi zložkami, podvodným falošným obsahom a nafingovanými komentármi. Všetky stránky, ktoré sme za posledné dni u nás našli a viedli na doménu http://abcmagazine.pro, obsahujú falošné komentáre a nepravdivé informácie. Uvedení ľudia sú cudzinci s vykradnutými fotoalbumami alebo len ich fotografie sa ocitli na týchto stránkach. Je to mnoho portálov, ku ktorým sa dostávame len veľmi pomaly.

ABCmagazine.pro podvodné stránky

inzercia:

Aj prípravok ECO Slim a podvodný web o chudnutí sú tu

Radi by sme teda celoplošne upozornili, že táto doména pod sebou ukrýva toho naozaj veľa a nie ku všetkému sa dostaneme. Najčerstvejší prípad je nález stránok z obrázka, ktoré sú rovnako ukryté na tejto doméne a obsahujú logo “SHE WOMAN WEB” s jediným článkom. Článkom venovaným na chudnutie. Na fotohgrafiách sa objavuje jediná žena a údajne akože niekoľko komentárov, ktoré dostala od mužov za svoju nadváhu. Oprava, jeden z nich rieši jej celulitídu a tak prípravok zrejme má odstraňovať aj celulitídu. Vraj sa volá Agnesa. Ale dievčina sa volá inak na oveľa starších stránkach s kompletne všetkými týmito fotografiami na adresách:

  • http://4magazin.com/sex-love/ha-vekony-vagy-boldog-vagy-19-kilo-egyetlen-honap-alatt   / všimnite si, čo má v ruke, alebo čo jej dali do ruky tu:
  • http://best-blogs.net/she-belleza/?alstream=3v
  • https://www.eserciziperdimagrire.net/essere-magri-vuol-dire-essere-felici-19-kg-in-un-mese/  / kde je zneužitá na predaj prípravku Slim Fito plus

V komentároch sa nachádza ďalšie veľké množstvo nakradnutých fotografií z Ruska, ktoré vôbec nepatria ľuďom v komentároch, keďže ani komentáre nie sú pravé. Skúste sa teda týmto stránkam vyhnúť a nedôverovať im. V prípade objednávky odporúčame osloviť aj úrady pre ochranu spotrebiteľa, Slovenskú obchodnú inšpekciu, prípadne políciu, ak sa vám nedarí získať svoje peniaze späť. Predaj na týchto stránkach prebieha mimo platných zákonov a porušujú zákony Slovenskej republiky.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené