Internetové podvody

Pozor na stránky hemorrhoidadvice.com, o hemeroidoch im neverte ani slovo

Pozor na stránky hemorrhoidadvice.com, o hemeroidoch im neverte ani slovo
5 (100%) 3 hlas[ov]

Podvodné stránky na adrese hemorrhoidadvice.com uvádzajú článok údajného lekára proktológa menom MUDr. Stanislav Achimský Phd.Píše na nich čistú teóriu o tom, čo sú to hemeroidy a ako neliečenie hemeroidov dopadne. Na tieto stránky sa dá dostať pomerne ľahko cez rôzne reklamy na dôveryhodných slovenských portáloch, napríklad tých v sieti Azet.sk (čas.sk, aktuality.sk, prípadne mimo sieť – centrum.sk a podobne).

HemorrhoSTOP hemeroidy podvod

inzercia:

Do pasce podvodníkom sa môžete dostať jednoducho tak, že uveríte informáciám o tom, že tento lekár vie, čo robí a že vám odporúča reálne riešenie, prípravok HemorrhoSTOP. Problém však je, že tak ako neexistuje lekár uvedený na webe, neexistuje nič, čo by mohlo dokázať pravdu. Celé stránky sú jeden vrcholne drzý odporný podvod, brutálny amaterizmus a ba čo viac, snažia sa oklamať ľudí klamstvami a zavádzaním, ktoré prekročilo medze zákonov. V slovenčine, hoci na cudzej doméne, a mierene priamo na ľudí, ktorí možno naozaj potrebujú pomoc.

Podvodné stránky hemorrhoidadvice.com

Stránky na konkrétnej adrese http://www.hemorrhoidadvice.com/sk-anti-hemorrhoids-g1/index.php sú neuveriteľné.

  • Všetko, čo sa na stránke uvádza, je podvod. Logá celkom hore sú celkom zbytočné a len vytvárajú dojem úspešnej a medializovanej veci. Sú tam len nasadené, no neznamenajú nič. Stránka má niekoľko horizontálnych ponúk MENU. Ani jedna položka nemá obsah, ktorý sa na nej píše. všetko smeruje na predaj podvodného webu na prípravok HemmorhoSTOP.
  • Celý web je zlý vtip. Vymyslený lekár MUDr. Stanislav Achimský PhD aby mohol mať titul, musel by byť o ňom záznam na slovenských úradoch a školách, ale nie je.
  • Celkom hore je prvý psychologický ťah na ľudí. Informácia o tom, že HemorrhoSTOP sa už vypredal vo väčšine obchodov ale len dnes-  uvedený dátum – je ho ešte možné objednať online. Odhalenie je, že nikdy nikde v žiadnom predaji nebol, v žiadnej predajni sa nikdy nevypredal pretože v žiadnej predajni sa nikdy ani len neobjavil. Prípravok sa predáva len cez tieto podvodné stránky a jej príbuzné mutácie. Drísty o tom, že len v tento konkrétny deň sa dá prípravok kúpiť padajú najmä preto, že sme stránky navštívili v dva rôzne dni a vždy je tam iný dátum – vždy ten dnešný.
  • Podvodné hlášky sú aj na boku. Informácia o súťaži o balíčky thajskej Premium kozmetiky sú falošné rovnako, ako všetko ostatné.
  • Blogy, mená, vymyslené komentáre, mená diskutujúcich. všetko je to drzý podvod, ktorý vás má dostať do pasce.
  • Komentáre tu menia dátum tak, aby vyzerali že sú čerstvé.
  • Každý jeden ale nie je komentárom. Sú to natvrdo umiestnené texty do kódu webu, nie komentáre. Ani váš komentár sa tu neobjaví.
  • Do neba volajúci nezmysel a absurdnosť sú obchodné podmienky na “magazíne”. Aj keď je tento magazín falošný, nemá žiadnu logiku uvádzať všeobecné obchodné podmienky k magazínu, ktorý má byť len informatívny.

Autori tohto podvodu to majú tak šialene popletené, že keď už uvádzajú obchodné podmienky, mali by byť aspoň plnohodnotnými a nie fraškou, akú uvádzajú tu, ako aj neskôr na predajnom webe plnom falošných informácií, lekárov, mien a zavádzania.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené