Internetové podvody

Podvodný zázrak Promagnetin na stránkach zeshowandtell.com

Ohodnoťte článok

O zázraku na všetko od bolestí nôh po kĺby s názvom Promagnetin sme už hovorili. Venujeme sa mu aj v inom samostatnom článku. Vzhľadom na fakt, že reklamný scripty má nainštalovaný Cas.sk, ako aj Dnes24.sk, ľahko sa k novým a novým reklamám dostanete bez toho, aby ste niekde videli označenie, že ide o reklamu. Na zaujímavé tvrdenia o zázračných účinkoch jednoducho kliknete a ste v pasci skôr, ako ste si to stačili uvedomiť. Teda za predpokladu, že uveríte logu stránok, ktoré o sebe tvrdia, že sú SLOVENSKÝ LEKÁRSKY PORTÁL. Je nemysliteľné, že niečo také vôbec je online.

Dnes24 reklama s nohou

inzercia:

Promagnetin na stránkach zeshowandtell.com

V prípade ďalej z domén, ktoré sú poznačené činnosťou podvodníkov, zeshowandtell.com ide o typický príklad s ktorým bojujeme už nejaký čas. Kým prvá stránka sa hrá na akýsi magazín, portál, ktorý údajne pripravujú a píšu lekári, to druhé má byť oficiálny predajca daného výrobku. Prvé je nekomerčné miesto, magazín a to druhé už predajca samotný. Lenže niečo tu nehrá. Okrem iných faktov ako sú falošné komentáre, vymyslení zákazníci, vymyslený falošný lekár Kirst, je tu aj zarážajúci fakt údajný magazín LINK1 a predajné stránky LINK2.

promagnetin a falošný lekársky portál

Stránky odporúčame ignorovať, žiadnu látku či výrobok s názvom Promagnetin objednávať, neodporúčame dôverovať týmto stránkam a akýmkoľvek podobným. V prípade, ak máte možnosť upozorniť v tematicky ladených stránkach spoločnosť a svojich známych, budeme vždy radšej ak bude mimo reklamné siete existovať aj obrana proti reklamám a podvodom, ktorých súčasťou je aj tento web. Neváhajte sa podeliť s pravdivým odhalením v diskusných fórach, ak zazriete zmienku o výrobku, alebo iných praktikách. Žiaden LEKÁRSKY PORTÁL neexistuje a ani na ničom podobnom sa slovenskí lekári nikdy nepodieľali. Portál, ktorý je pripravovaný v spolupráci s reálnymi zdravotníckymi odborníkmi bude vždy niesť:

 • Skutočného prevádzkovateľa
 • Skutočné meno odborníka aj s titulom
 • Uvedie aj záštitu – organizáciu preberajúcu zodpovednosť za tvrdenia a odporúčania.

Nič z toho nehľadajte na podvodnom lekárskom portáli, ktorým sú stránky nachádzajúce sa na stovkách domén súčasne.

Odkazy v článku:

 • LINK1: https(dvojbodka)//zeshowandtell.com/sk/
 • LINK2: https(dvojbodka)//zeshowandtell.com/order/sk/
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  Zanechajte komentár k článku

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *