Podvodný web a prípravok na zväčšenie prirodzenia MAXISIZE triafa adresy

Podvodný web a prípravok na zväčšenie prirodzenia MAXISIZE triafa adresy
5 (100%) 1 hlas[ov]

Podvodníci skúšajú rôzne finty. V našich článkoch prinášame naozaj veľa variácií toho, ako sa snažia špekulanti votrieť do priazne a zviditeľniť. Kiež by aspoň to prezentované nebolo neustále len o hnusnom pokuse klamať, zavádzať a vôbec keby aspoň nešlo o podvodníkov s fejkovým tovarom. Prípad Ukrajincov, či „kiehofrasa“ s ich spamom na MAXISIZE s nesympatickým chlapíkom, ktorý skôr vyzerá ako retuš pospájaná z dvoch rôznych mužov, je dôkazom, že sa občas vyplatí triafať nezmyselné adresy, aby ste boli viditeľní.

Maxisize podvodný email

Áno, napríklad ak máte doménový kôš a prepadá vám tak všetko. Títo špekulanti s ich spamom s hodnotou nula a cieľovým webom s poriadne pochybným obsahom, sa vtierajú do priazne spôsobom, aký často nevidieť.

Vymyslené adresy a spam s Maxisize

Triafajú adresy. Vymyslené krátke aj dlhé loginy, rôzne tvary, mená, nezmyselné slová, slogany, mená, krstné, spojenia troch písmen… Nevedno z akého dôvodu. Akoby dúfali, že v cudzom jazyku to niečo bude znamenať, alebo že trafia iniciály.  Docielia len to, že ak adresa neexistuje, nič sa nestane. Len zaťažia vlastný server. Ak adresa existuje, bingo, trafili adresáta a už prezentujú spam a ich zázrak Maxisize. Nuž a potom sú tu tí, ktorí majú na firemných doménach doménové koše, čiže nastavenie prichádzajúcej pošty v prípade použitia hocičoho pred zavináčom. A to je zábava. Nie už pre prijímateľa takejto pošty na doméne. Nezmysel, ktorému nedokážeme prísť na kĺb je ešte zvláštnejší tým, že sa z neho dá odhlásiť. Len odhlásenie sa správa podozrivo. Niekoľko presmerovaní totiž je dôkazom toho, že sa stránky snažia o niečo nepochopiteľné. Skrývať? Maskovať či zatajiť niečo podstatné? Niektorým veciam žiaľ nerozumieme a preto ich ďalej nebudeme rozvádzať.

Snahou tohto článku je upozorniť na podivnú praktiku, ako aj upozorniť na nevýhodu doménového koša. Pomôcť môže filtrácia predmetu zo správy, alebo údajov o odosielateľovi.

Received: from mail.romenion.eu (mail.romenion.eu [217.79.191.73])
Received: from romenion.eu (mail.romenion.eu [217.79.191.73])
by mail.romenion.eu (Postfix) with ESMTPA;
Mon, 19 Feb 2018 23:51:45 +0200 (EET)
Message-ID: <ilveplb0242XY@mail.romenion.eu>
Reply-To: “Maxisize” <ilveplb@romenion.eu>
From: “Maxisize” ilveplb@romenion.eu

Ďalšie vážne problémy:

  • Samozrejme, že tento spam celkom zvysoka kašle na GDPR a zákony SR.
  • Stránky používajú obrázok svalovca. Prečo? Veď prípravok nie je určený svalovcom a ani nemá mať žiadne účinyk na svaly.
  • Na stránke „sk.themaxisize.com“ sú znova klamstvá o klinických účinkoch, lekári z fotobanky, vymyslené mená, vymyslený výskum.

Maxisize podvodný email Jude Law

  • Už sme informovali, že medzi zákazníkmi, ktorých tvár zahalili, sú fotografie pokradnuté z internetu, vymyslení zákazníci, dokonca herec Jude Law je tu uvedený ako Daniel
  • PLAYBOY a MAXIM logá sú tu používané len na oklamanie, že tieto magazíny propagujú prípravok. V žiadnom prípade nepropagujú, nepropagovali a ani nebudú.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.