Vraj domáce bielenie zubov cez Carbon Coconut. Avšak pozor!

Vraj domáce bielenie zubov cez Carbon Coconut. Avšak pozor!
5 (100%) 1 hlas[ov]

Podvodné stránky opäť lákajú svoje obete pomocou falošných bannerov a stránok. Predávajú pod názvom Carbon Coconut niečo, čo v Rusku už propaguje množstvo stránok pod názvom Crest 3D White. Reklamy, ako inak, v poslednom čase s obrovskou frekvenciou zobrazované na centrum.sk, zobrazujú niekoľko rôznych vizuálov, ktoré propagujú bielenie zubov.

Carbon Coconut bielenie zubov podozrivý prípravok

foto: reklama na centrum.sk po prihlásení do emailu (7.1.2018)

Biele zuby a podvodné stránky

foto: reklama na centrum.sk po prihlásení do emailu (8.1.2018)

Nezabúdajú podotknúť, že v domácom prostredí. Za nehoráznu sumu ponúkajú bieliaci prášok na zuby, o ktorého zložení neviete nič, ani to, či vám náhodou nevypáli ďasná a nespôsobí žlčníkové záchvaty, či zlyhanie pečene.  Tým narážame na záruky, ktoré máte pri objednávke neznámeho prípravku, ktorý sa snaží prezentovať a propagovať cez tak primitívne podvodné stránky, ako tie cieľové.

Postup a analýza problému:

  1. Pri kliknutí na banner sa vám najskôr otvára stránka: http:/(lomítko)www.whiteteeth-tips.com(lomítko)sk_whiteness-forum_s4/index.php
  2. celá stránka je ale zlý vtip. Pokúša sa vytvoriť dojem, že je to naozajstná recenzia, hodnotenie a skutočné komentáre. Nič z toho, čo tu vidíte, nie je pravda. Rovnaké fotografie sa celé roky šíria v rôznych krajinách Európy a Ruska. Nič z toho, čo na stránke je, nie je pravda. Toto nie je v žiadnom prípade skutočný web, pretože aj každý jeden komentár pod fingovaným článkom je vytvorený naraz s pochybným webom – každý komentár a k nemu priradená fotografia. Nejde o komentovací systém, ale o podvrh, vytvorený cielene na oblbnutie zákazníkov.
  3. akýkoľvek odkaz inam, napríklad na pozretie detailu stránok, či pokus o prejdenie do inej sekcie spôsobí len to, že sa ocitnete na predajnej stránke. Jednostránkový falošný web tak nie je webom, iba jedinou stranou s odkazmi na nákup pochybného výrobku.
  4. Predajné stránky: http:/(lomítko)www.onlineimprove.com(lomítko)sk_carbon-coco_m4/index.php vám majú ukázať, aký zázrak to je a koľko šťastných ľudí to vyskúšalo.

Slováci, ktorí mali výrobok otestovať, neexistujú

Žiaľ všetci tí Slováci, ktorí vás majú presvedčiť, že sú skutočnými zákazníkmi, sú len obete podvodníkov. Ich fotografie si z ruskej sociálnej siete posťahovali a vytvorili im falošné mená. Nikdy nemuseli vyskúšať žiadnu bieliacu pastu, ale na stránkach je uvedené vždy vymyslené meno a príbeh o tom, ako to práve oni vyskúšali. Slováci na obrázku nie sú Slováci. Sú to len fotografie, ktoré už sú nespočetne veľa krát zneužité v iných končinách Európy, hlavne Ruska. Nuž a Ondrej s nezvyčajným menom má problém, že nevie, či je chlap, alebo žena. Pre nulové kontroly a počet ľudí v tíme predajcu “1” si skrátka tieto primitívne chyby nikdy nevšimnú.

Carbon Coconut bielenie zubov podozrivý prípravok

Staršie príklady, ktorý dokazujú, že Ondrej nie je Ondrej:

  • http:/(lomítko)land-gooods.ru(lomítko)crestwhite5/?ref=82440&lnk=1216383&s=crest_white.original
  • http:/(lomítko)reals-gooods.ru(lomítko)crestwhite5/?ref=22616&lnk=1078523&s=Crest
  • http:/(lomítko)m3.3dwhite.org(lomítko)
  • http:/(lomítko)ellemarket.com(lomítko)crest-3d-white.html
  • http:/(lomítko)ukraina.crest3d-group.ru(lomítko)v-veselom-podole.html

Na podobnom uhlíkovom systéme funguje mnoho pást. Uhlím si čistili zuby v minulosti aj Slovania, či naši pradedovia. Nie je to nič zásadné a výnimočné. Zaráža však, že stránka niečo predáva, ale sama uvádza, že výsledok nie je zaručený. Niečo také sa na podvodných stránkach často nevidí, že sami priznávajú možné nefungovanie. Pre nás je však zásadné v tejto chvíli to, že propagácia a prezentácia prebieha na falošných recenziách na falošnom webe s mnohými klamlivými a zavádzacími prvkami, informáciami s nepravdami a fotografiami kradnutými z iných stránok a miest.

Predaj následne prebieha v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky. Predaj v slovenčine prebieha prostredníctvom jediného možného a dostupného kontaktu – v USA na Floride. Trochu zvláštne, keďže väčšina z podvodníkov doteraz neuvádza adresu pre zmenu žiadnu. Tu však ide o floridskú adresu, hoci všeobecné obchodné podmienky sú na smiech. Neobsahujú tie povinné náležitosti, aké prikazuje zákon. Všeobecné obchodné podmienky sú totiž v slovenčine, cena je v slovenčine, stránky uvádzajú všetky informácie v slovenčine, cielene na slovenského zákazníka a tak očakávame sídlo, alebo sprostredkovateľa na Slovensku, ktorý bude reagovať v slovenčine a bude rešpektovať slovenské zákony a bežné postupy.

Upozorňujeme, že podvodom nazývame praktiky stránok, zavádzanie, falošné stránky ako také, kradnuté snímky, falošné identity vymyslených ľudí, vymyslených zákazníkov a všetko zavádzanie, ktoré čistým podvodom aj je. Hodnotenie nehodnotí účinky

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply