Luxury White Pro na bielenie zubov, podvodný blog a falošní lekári

Ohodnoťte článok

Absurdný falošný blog hovorí o domácom recepte ako vybieliť zuby. Prvých pár krokov je bežných domácich, čiže bežne dostupné suroviny. Má to vyzerať, že ide o skutočný blog s domácou radou ako si zuby vybieliť. Všetko ale zaklincuje nejaký šmejd v poslednom kroku, ktorý si musíte kúpiť a jeho názov je LUXURY WHITE PRO. Podvodný blog na adrese LINK1 pritom v skutočnosti nie je žiaden blog, ale podvodná stránka chytajúca ľudí do pasce na nákup zázraku, ktorý v skutočnosti nepotvrdil žiaden lekár, odborník a ani nepochválili zákazníci. Všetko, čo je na tejto stránke je internetovým podvodom so všetkým, čo k tomu patrí.

Zuby bielenie

  • Nie sú tu síce komentáre, ale celá stránka je jednostránkový balast
  • Menu s kategóriami nefunguje, pretože nejde o skutočný web
  • Všetky fotografie sa nachádzajú na množstve zahraničných stránok, nič z informácií tu nie je skutočné
  • Spomínaný lekár neexistuje
  • Všetky odkazy smerujú na, čuduj sa svete, na odkaz LINK2, čo je rovnaká doména ako podvodný narafičený blog. Opäť naše nové a zaužívané DEBILITA A NAIVITA. Autori tohto podvodu neboli schopní podvodný blog umiestniť niekam inam, nech sa neprezradia. Nepozornejší človek si to možno nevšimne, ale my sme si to všimli.

Na predajnom webe prebieha predaj v rozpore so zákonmi SR. Neplatné podmienky, chýbajúca identifikácia predajcu. Dokonca absurdné a drzé psychologické nátlaky ako odpočítavanie a nútenie do nákupu. Doktor Martinovský uvedený na tomto webe je falošná identita neexistujúceho lekára, ktorý nemá šancu odporúčať a tvrdiť nejaké potvrdenia o účinkoch

LINK1:  http://www.myshiningteethnow(bodka)com/1136661

LINK2:  http://www.myshiningteethnow(bodka)com/sk_luxurywhitepro_ts3/index.php

Filtrovanie reklám

Je to zvláštne, ale na reklamu sme narazili na jednej zo stránok na Sme.sk. Keďže vyhlasujú boj podvodníkom a hoaxom, bolo by na mieste filtrovať tento druh reklamy. V reklamnom systéme eTarget je podľa našich informácií možnosť filtrovania pomerne jednoduchá. Žiaľ, aj my máme s reklamou problém. Vďaka nej dokážeme udržať stránky a ustriehnuť a odfiltrovať všetky neželané reklamy je pre nás mimoriadne náročné. Podvodných domén je priveľa. Napriek tomu sme radi, ak nás upozorníte na ďalšie a ďalšie.

vybrali sme

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.