Pozor na podvod: liek na pečeň HERPAREN a lekárka Nicholsonová

Pozor na podvod: liek na pečeň HERPAREN a lekárka Nicholsonová
1 (20%) 1 hlas[ov]

Na podvodných stránkach LINK1 sa hovorí o lieku na ochorenie pečene. Akýsi neznámy zázrak, o ktorom nenájdete nikde ani zmienku, ktorá by potvrdzovala jej účinky, čítate o účinkoch na ochorenia pečene a čítate aj o lekárke s menom Helena Nicholsonová. Presnejšie MuDr. Helena Nicholsonová, hepatologička, profesorka na oddelení klinickej farmaceutickej liečby a prvej pomoci na Slovenskom inštitúte medicíny v Bratislave. AK si všimnete titul, je napísaný divne, daná osoba neexistuje, nikdy neexistovala, ale hlavne žiaden takýto vymyslený inštitút v Bratislave nikdy nebol.

Nicholsonova lekárka HEPAREN

Na stránke sa objavujú podvodné komentáre, pričom stránka nemá žiaden systém na komentáre. To, čo je tu prezentované ako komentár je však len natvrdo nasadený text. Fotografie rovnako tak. Každý jeden komentár má kradnutú snímku tváre. Nikto z komentujúcich neexistuje. V podstate mimo niekoľko drobných faktov, ktoré v rámci účinku niektorých látok na pečeň naozaj zaberajú, sú na tomto webe všetko klamstvá. Nehorázne klamstvá. Najmä stránka je fingovaná, keďže nejde o skutočný web.

Predajný web pre HERPAREN

Stránka LINK2, kam sa dostanete pri kliku kdekoľvek, vám chce nanútiť kúpiť tento liek na pečeň. Podržte sa. Falošný blog s podivným lacným dizajnom a graficky zaujímavý predajný web tváriaci sa ako oficiálny web sídlia na rovnakej doméne. Tomu sa povie debilita a naivita. Aspoň my to tak teraz voláme.

heparen podvod

Na stránke je plno sprostostí. Poplašných správ, falošný lekár, hlúposti, podvodné psychologicko nátlakové odpočítavanie, pričom refresh spustí odpočítavanie opäť. No je tu tiež jedno výrazné upozornenie. Vraj ak ste spozorovali niektoré z príznakov, určite začnite s liečbuo. Dokonca vymenovali tieto príznaky:

  • Nekróza pečene
  • Cirhóza
  • Fibróza pečene
  • Ochorenie stukovatenej pečene
  • Pečeňový hemangióm (tumor)
  • Cholecystitída (zápal žlčníka)
  • Hepatitída A, E, B, C, D

Niečo vám tu nesedí? Jasné. Toto nie sú príznaky, ale diagnóza samotná. Títo blázni hrajúci sa na lekárov odborníkov netušia, čo píšu a o čom vlastne trepú. Lekár uvedený pod menom Jake Elliott – Rektor fakulty, prof., MuDr. hepatológia, gastroenterológia38 rokov praxe – je však predsa len vymyslený. Nikto taký neexistuje. Ide o zrejme ruského lekára, no nedokážeme zistiť presný zdroj. Jeden zo zdrojov je: https://yandex.ru/collections/card/5a9ca6740265c16445d51a92/, kde si môžete pozrieť jeho fotografiu bez tých prvkov v pozadí, aké má na podvodnej stránke s látkou HERPAREN.  Nie je žiadnym rektorom žiadnej fakulty. Podvodníci si lekára jednoducho vymysleli, aby ste verili podvodným kamstvám na týchto stránkach o niečo ľahšie.

  • LINK1: https://www.healthyliver-help(bodka)com/1099034.html
  • LINK2: https://www.healthyliver-help(bodka)com/SK-official-site-U4/index.php

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.