Internetové podvody

Podvodníci a zázračná sviečka Jinx Repellent Magic Formula a Eso Club

Podvodníci a zázračná sviečka Jinx Repellent Magic Formula a Eso Club
3.8 (76%) 5 hlas[ov]

Mysleli sme, že nás už neprekvapí nič, ale stále máme pocit, že sú stále oblasti, ktoré vyznievajú absurdne a predsa vynášajú ľuďom v pozadí peniaze. Nie celkom novinka s názvom Jinx Repellent Magic Formula (pozabudli sme na staršie prípady, ale žiaľ stále aktívne), čo je niečo záhadné a nejasné. Zrejme si kúpite nejakú Sviečku obráteného pôsobenia, ktorá má čarovnú moc – priťahuje peniaze. Hlúposti, ktoré sa pokúšajú na stránke http://reporterslens(bodka)com/421/jinx-b-rwd/gps/ podvodníci predať sa uvádzajú opäť starým dobrým „Organizátori peňažných lotérií prekvapení…“ podvodné klamlivé drísty v slovenčine vyznievajú naozaj zvláštne. Jediný organizátor peňažných lotérií na Slovensku je TIPOS a neveríme, že má práve TIPOS je prekvapený zázračnou novou metódou, ktorá Slovákom zaručuje obrovské výhry.

Magický rituál zázračná sviečka

inzercia:

Celé stránky majú viacero problémov a radi by sme upozornili na ďalší nehorázny podvod, voči ktorému sa nedá takmer nijako zakročiť. Stránky sú aj po niekoľkých týždňoch stále online. Vymyslená pani Dana Radošovská, ktorá sa objavuje na hlavnej stránke podvodného webu, samozrejme neexistuje a aby to nestačilo, celé stránky sú len odporný podvod identický s množstvom iných fingovaných stránok na falošné prípravky a liečebné zázraky.

Poliaci majú presný identický plagiát s rovnakým podvodným šmejdom, len mená ľudí sa zmenili na poľské, aby klamstvo vyzeralo vierohodnejšie. Dana Radošovská sa tu volá Agata Konarzewska a ona zázračná sviečka je viac do špicata a viac do zelena, s názvom Rytuał Wróżki Gai. Pozrite si poľský variant na: http://twoje-piekno(bodka)pl/tajemnica-bogactwa/news

Magický rituál á la podvodníci

Celé stránky sú podvodné. Pokúšajú sa vyvolať dojem magazínu, majú menu a sekcie, no nič z toho nie je reálne. Typický podvodný web nemá žiadne obsah. Len jednu nafingovanú stránku a nič viac. Obsah je fingovaný. Fotografia ženy nie je pravá, pani Dana neexistuje. Ide o fotobanku. Všetky odkliky nevedú nikam, len na nákup tohto podvodného zázraku. Podvodný je nazývaný plným právom, keďže ho propagujú stránky zavádzajúce od prvého písmena. Vytvárajú mienku o tom, že niečo také naozaj funguje. V skutočnosti komentáre ľudí, ktoré tvrdia že výrobok vyskúšali, nie sú pravé. Ide o vopred napísaný text, ktorý je vsadený do stránok priamo, nejde o komentovací systém. Váš komentár nepridá za žiadnych okolností.

Magický rituál zázračná sviečka

Zavádzajúce je aj psychologické využívanie určitých psychologických akcií. Napríklad uvádzanie informácií, že špeciálna akcia končí 13. februára, aj je práve dnes 13. februára. Zobrazuje sa však vždy taký dátum, aby stránky vyzerali aktuálne a prinútili vás urobiť neuvážený rýchly nákup.

Podvodný predaj

Zarážajúce sú aj stránky http://snipmarket(bodka)com/421/jinx-b-rwd/gps/ – ktoré sviečku predávajú. Sú plné zavádzajúcich a protizákonných informácií. Vymyslení ľudia s nakradnutými fotografiami z rôznych miest na internete uvádzajú klamlivé informácie. Nikto z ľudí neexistuje a predsa sú tu prezentovaní ako tí, čo zázrak vyskúšali a vďaka nemu vyhrali. Sviečka, ktorá má byť zázračná, stojí nehoráznych 37 EUR. Hlásia, že len dnes môžete sviečku kúpiť výhodnejšie, lebo zajtra už nebude. Všetko tú so len klamstvá, ktorým sa dá len ťažko veriť. Aj vzhľadom celkovo na obsah stránok.

Prebieha predaj, ktorý je protiprávny. Pri vymýšľaní všetkých tých vymyslených osudov ľudí autori webu pozabudli vymyslieť prevádzkovateľa, predajcu a kontakt. Nenachádzajú sa tu ani všeobecné podmienky, ani nič, čo by bolo v súlade s platnými zákonmi. Predaj prebieha ilegálne, neviete kto prevádzkuje predaj a za akých podmienok.  Neodporúčame nákup na stránkach, ktoré akokoľvek porušujú zákony SR. Vôbec stránky, ktoré sú nedohľadateľné, nemajú uvedeného prevádzkovateľa a pokúšajú sa vám predať niečo za nie malý peniaz.

Ak zvažujete a odídete, ešte vás chytí stránka, ktorá to skúsi ako topiaci chytajúci sa stebla. Naposledy vám ponúknu sumu 29 EUR  a „nech nežerú“, len aby vás prinútili k nákupu.

Tvrdenie „ZARUČENÝ EFEKT – Vďaka rituálu, ktorý priťahuje bohatstvo sa zbavíte smoly vo finančných záležitostiach a zaistite si blahobyt za 1 mesiac“ je naozaj extrémne absurdné a prehnané.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
3
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
1

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

1 Comment

  1. Takých stránok je mnoho, ktoré sľubujú ľuďom bohatstvo a pritom len okrádajú dôverčivých ľudí.

Komentáre sú ukončené