Sociálne siete

Podvodná Facebook súťaž Fronto nábytok má len pár dní a tisíc “obetí”

Podvodná Facebook súťaž Fronto nábytok má len pár dní a tisíc “obetí”
5 (100%) 2 hlas[ov]

Nič iné, len ďalšia podvodná Facebook súťaž, ktorej sľubom a výmyslom doteraz uverilo viac ako 1000 ľudí. Stránka s názvom Fronto nábytok vykazuje typické prvky zanedbanosti, neprofesionality, absolútne prízemného grafického cítenia, nelogického premýšľania a fatálnych zlyhaní vo vlastných podmienkach. Súťaž, ktorá nemá za sebou žiadneho sponzora, žiaden štatút, podmienky, prevádzkovateľa, ide rozdávať drahú kuchynskú linku a to aj napriek tomu, že žiadnu linku nemá, keďže snímka je z nemeckého štúdia a má zhruba 6 rokov.

Fronto nábytok

inzercia:

Fronto nábytok ako podvodná súťaž

 • Upozorňujeme, že vzhľadom na viacero podobných súťaží, ktoré nežrebujú výhercov, ale oslovujú viacerých s tým, že práve oni vyhrali, môžu byť aj tieto stránky z tých, ktoré vás budú kontaktovať so žiadosťou o čísla na vašej platobnej karte. Nelogicky totiž odrazu nebude hlavná cena linka do kuchyne, ale 500 eur a tie pošlú len na kartu. Tento nezmysel už pripravil množstvo Slovákov o peniaze a polícia ho nedokáže zastaviť.
 • Súťaž nemá žiadne obsah, len aktuálnu súťaž a pár príspevkov spôsobených nastaveniami v stránke.
 • Stránka vznikla: 18. januára 2020, čo je veľmi malý čas a veľmi krátka história
 • Stránku prevádzkuje podľa údajov od našich čitateľov mladík okolo 18 rokov, ktorý samozrejme nedisponuje absolútne žiadnymi cenami. Podľa gramatiky a písomného prejavu môže ísť ešte o mladšieho páchateľa. Za žiadnych okolností však nemožno dúfať, že táto súťaž je reálna.

Odkazy:

 • LINK:  https:(2x lomítko)www.facebook.com/Fronto-Nábytok-100112484878509/ – neodporúčame návštevu
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Sociálne siete

  1 Comment

  1. policia sladko spi

  Zanechajte komentár k článku

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *