Spam

Moringa Caribbean a jej spamovacie praktiky, toto je už dosť vrchol

Ohodnoťte článok

Odporná otravná Moringa Caribbean. Vnútená, neustále dobiedzajúca otravným spamom. Máme jej plné zuby. Spôsob, akým jej marketing na Slovensku funguje je protizákonný a funguje tak pritom už pár rokov. Ľudia, ktorých adresy si držia a spamujú ich, totiž veľmi neprotestujú, emaily zahodia do koša a tých pár, čo k nám napíše, to nevidia problém. Problém v tom vidia hlavne tí, ktorým sa tento druh podradnej reklamy nepáči, rovnako ako zneužívanie adries. To, čo ale predviedli títo mega-spammeri dnes, to už je niečo extra.

Moringa Hoax

inzercia:

Očividne sa im páčime
Možno ich teší, že o nich píšeme, alebo sa len rozhodli posťahovať si bez dovolenia akékoľvek emaily, že vôbec neustriehli, že medzi adresami je aj tento. Email a aj na cieľovom webe text plný klamstva o superlatívoch a zázračných účinkoch moringy ako najzdravšej rastliny sveta, nás už vytáča. O to viac, že po novom sme obeťou aj priamo my na HOAX.SK. Títo špekulanti už spamujú priamo aj nás, čo je naozaj prekvapením. Nemohli sme si to nechať pre seba. Pretože zákony SR tejto firme nič nehovoria a aj zlá reklama je pre ňu reklama, po tomto emaile sme sa rozhodli, že už jej nebudeme venovať žiaden článok. Neoplatí sa.

Zo svojho Facebooku zmazali všetky nadávky a protesty proti ich spamovaniu. Oficiálne tak vyzerajú čistí. To, že adresy sú uložené v ich databáze na priamej doméne obchodného webu, je nepopierateľný fakt. Uvažujeme, či za takto postaveným odporným marketingom stojí skutočne neschopný človek, alebo premyslený plán ako naštvať čo najviac ľudí.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
1

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Spam

Komentáre sú ukončené