Moringa Caribbean a jej spamovacie praktiky, toto je už dosť vrchol

Ohodnoťte článok

Odporná otravná Moringa Caribbean. Vnútená, neustále dobiedzajúca otravným spamom. Máme jej plné zuby. Spôsob, akým jej marketing na Slovensku funguje je protizákonný a funguje tak pritom už pár rokov. Ľudia, ktorých adresy si držia a spamujú ich, totiž veľmi neprotestujú, emaily zahodia do koša a tých pár, čo k nám napíše, to nevidia problém. Problém v tom vidia hlavne tí, ktorým sa tento druh podradnej reklamy nepáči, rovnako ako zneužívanie adries. To, čo ale predviedli títo mega-spammeri dnes, to už je niečo extra.

Moringa Hoax

Očividne sa im páčime
Možno ich teší, že o nich píšeme, alebo sa len rozhodli posťahovať si bez dovolenia akékoľvek emaily, že vôbec neustriehli, že medzi adresami je aj tento. Email a aj na cieľovom webe text plný klamstva o superlatívoch a zázračných účinkoch moringy ako najzdravšej rastliny sveta, nás už vytáča. O to viac, že po novom sme obeťou aj priamo my na HOAX.SK. Títo špekulanti už spamujú priamo aj nás, čo je naozaj prekvapením. Nemohli sme si to nechať pre seba. Pretože zákony SR tejto firme nič nehovoria a aj zlá reklama je pre ňu reklama, po tomto emaile sme sa rozhodli, že už jej nebudeme venovať žiaden článok. Neoplatí sa.

Zo svojho Facebooku zmazali všetky nadávky a protesty proti ich spamovaniu. Oficiálne tak vyzerajú čistí. To, že adresy sú uložené v ich databáze na priamej doméne obchodného webu, je nepopierateľný fakt. Uvažujeme, či za takto postaveným odporným marketingom stojí skutočne neschopný človek, alebo premyslený plán ako naštvať čo najviac ľudí.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.