Varovanie: Na Slovensku Ling Fluent je v Čechách Ling Intelligence

Varovanie: Na Slovensku Ling Fluent je v Čechách Ling Intelligence
2.73 (54.67%) 15 hlas[ov]

Priamo na stránkach Novinky.cz prekvapila reklama na naozaj neuveriteľný zázrak s názvom Ling Intelligence. Naučenie cudzieho jazyka za 7 dní. Už takéto sľuby poznáme z rozsiahleho podvodu u nás na Slovensku.

Reklama na novinky.cz na Ling Intelligence

Falošné stránky, falošní polygloti Leo Anders alebo Oscar Larsson, či mnoho iných, skrátka propagujú akýsi zázrak. Lenže neexistuje ani Leo Anders, ani žiadne z polyglotov, ani odborníci, neexistuje ani vedecký tím, neexistuje nič. Nuž a presne s rovnakým podvodným webom, ale iným názvom produktu sa prezentuje stránka:  https://latestdiscoveries24.com/other/zc/24/ling/a/index_t.html

Nový falošný polyglot Harold Linberg

Harold Linberg nie je žiaden odborník na jazyky, žiaden autor novej metódy Ling Intelligence. Celé Ling Intelligence je len presnou kópiou u nás propagovaného Ling Fluent.

Harold Linberg je vymyslený polyglot predáva Ling Intelligence

Odporné zavádzanie prebieha kompletne na celom webe. Marie Lošáková, opäť vymyslená osoba, ktorá neexistuje. Text je absurdný, s príšernou gramatikou a hlodami prvej kategórie. Na záver je tvrdenie, že akcia končí dnes a nebude sa teda opakovať. Avšak každý deň čo na web prídete, dátum bude vždy skrátka ten aktuálny. Psychologický prvok má docieliť rýchly nákup bez uvažovania a odkladania na neskôr. Celý magazín pritom nie je magazínom, len narafičeným webom, ktorý vôbec pritom ani len nefunguje. Všetky prvky, ktoré majú vyzerať ako menu a odkliky na iné články, smerujú stále len na predajný web.

Ling Intelligence predávajú neexistujúci ľudia

Klamstvá, špina, zavádzanie, podvodný obsah a odrbávanie

Náramne sa zabávame aj na obsahu predajných stránok, kam sa dostanete po kliknutí kamkoľvek na predchádzajúcom webe: https://yoursafestore.com/products/zc/24/lingintelligence/1/index_t.html, kde sa prezentuje Jiří Hroch, ďalší podvodník. Presnejšie vymyslená osoba, pretože fotografie sú niekoho celkom iného. Takzvaný Jiří Hroch nikdy neexistoval.

Jiří Hroch neexistuje, ide o falošného človeka

Podvodníci len zneužili fotografiu z fotobanky a vytvorili identitu akéhosi bezcenného „odborníka“ ktorý odporúča ľuďom tento falošný zázrak.

Ďalšie problémy

  • Celkovo je však od prvého kontaktu človek vystavený len klamstvám a odrbávaniu. Reklama klame, cieľový web zavádza od hora dole a predajný web zavádza rovnako tak. Predaj na stránke prebieha spôsobom, aký nemôže byť v súlade so zákonom ani SR a ani ČR. Žiadne obchodné podmienky, identifikácia firmy, názov, podmienky, informácie o možnej reklamácii, kontakty. Nič. Je nemysliteľné, aby vôbec prebiehal predaj na stránke, ktorá v takejto podobe vykonáva ilegálny predaj.
  • Definitívny verdikt: stránkam neverte ani slovo. V Čechách odporúčame nahlásiť úradom, najmä obchodnej inšpekcii spôsob predaja.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

2 komentáre

  1. Magdalena máj 1, 2018
  2. Míra máj 14, 2018

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.