Internetové podvodyPochybné praktikySpam

Kto je Ivana Bačíková? Pozor na jej Gobal One a spam, už aj cez Facebook

Ohodnoťte článok

Zdá sa nám až neuveriteľné, s akou obrovskou vervou funguje pani Ivana Bačíková neohrozene a bez akýchkoľvek obmedzení. Šialenstvo okolo jej spamu neutícha, dokonca dnes naberá celkom iné obrátky. Svoje aktivity vo veľkom rozširuje aj na Facebook. Dnes začala vo veľkom spamovať rôznych ľudí, dokonca sa jej podarilo zistiť, ako osloviť a pozývať do stránok aj cudzích ľudí bez ich vedomia a akéhokoľvek zapojenia do niečoho v spojitosti s ňou. Na Facebooku začala ľudí lákať na svoje v skutku zásadne pochybné stránky plné obrázkov a strašných strakatých textov.

Varovanie: tieto stránky, ktoré vo veľkom cez spam propaguje, obsahujú mnohé zavádzajúce informácie. Neodporúčame reagovať. Odporúčame sa týmto konkrétnym stránkam vyhnúť. https://www.facebook.com/pages/Online-biznis-21storo%C4%8Dia/585285308156737

Ešte ju nepoznáte? Tak nech sa páči
V našom prípade sme už zvažovali trestné oznámenie, keďže predpokladáme, že doteraz tak nikto nespravil a aj preto nie je táto pani demotivovaná pokračovať a nezastaviteľne svoje praktiky stupňuje. Spamuje, využíva všetky možné aktivity na sociálnych sieťach ako Twoo, cez emaily, rozposiela pozvánky na 10 EUR ako odporúčanie do banky ZUNO, aby zinkasovala odmenu. Pozýva ľudí vo veľkom na rôzne reklamné systémy a zárobkové služby, pričom časť z nich je už verejne známa podvodná firma. Pani Ivana sa zaoberá výhradne podnikaním na báze pyramídových hier, respektíve provízií za to, že sa pod ňou zaregistrujú iní. Zárobky, ktoré jej vynášajú mnohé pochybné služby ju zrejme motivujú k ďalším aktivitám. V našich schránkach sa objavuje každý mesiac nejaký email od nej. Na internete sme pripravili 28 inzerátov, že hľadáme prácu, na rôzne adresy a na rôzny obsah. Na 22 z nich pani Ivana Bačíková odpísala dokonca z dvoch emailov, pričom vždy smeruje odkazom na jeden a ten istý, neuveriteľne amatérsky a neodborný chybový web vytvorený na freewebhostingovej službe. Inzeráty sme pripravili práve za účelom nálezu podvodníkov, ktorí núkajú pochybné pracovné a podvodné ponuky. Mladá mamička, ktorá potrebuje peniaze a hľadá si prácu na doma asi ťažko bude venovať hodiny svojho času na rôzne nechutné systémy a klikania na reklamy, aby zarobila úbohých pár centov, no ešte viac centov v konečnom dôsledku niekomu celkom inému.

Global One ivana Bačíková podvodník

inzercia:

Vzhľadom na fakt, že nie sme jediní, ktorí zbierajú každý detail o jej aktivitách a archivujú si jej činnosť, zvažujeme ešte stále podanie trestného oznámenia za celkovo porušení piatich zákonov osobného práva a jedného obchodného práva. Náš kolega strávil analýzou jej “zárobkových systémov” nejaký čas a s najväčšou pravdepodobnosťou o tejto téme pripraví aj článok, ktorý bude ďalej publikovať aj na iných miestach. V každom prípade neodporúčame sa akokoľvek zaoberať otázkou pochybných praktík tejto pani. My ako poškodení adresáti a majitelia zneužitých osobných údajov sa v tomto spájame s ostatnými poškodenými jej spamom a zaplavovaním ponúk o vynikajúcich možnostiach zárobku, ktoré spočívajú vlastne v neprehľadných, v nekvalitných a neúplných “prezentačných! materiáloch a podobne.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

1 Comment

  1. Reakcia na Kto je Ivana Bačíková, Pozor na jej Global One a spam.
    Konečne som sa dopracoval k Vášmu článku na základe ktorého som zistil, že Ivana Bačíková a jej Global One je internetový podvod. A nepraktizuje ho len cez Facebook, ale aj cez SKYPE. Ja som sa na GO zaregistroval a viac mi neodpísala. Doslova otravovala e-mailmi aj cez Linked-In aj niekoľkokrát denne. Vyzývam Vás všetkých vo svojom mene ktorí o tom viete a nesúhlasíte s tým a navrhujem Vám, všetci podajme trestné oznámenie na túto osobu za internetové podvody. Aj keď žijeme v demokratickej spoločnosti, nedajme sa manipulovať podvodníkmi a kriminálnikmi. Nech vedia a začnú konať orgány činné v trestnom konaní opatrenia voči takýmto ľuďom, ktorí za účelom podvodov a falošných sľubov zneužívajú sociálne siete a internet. Máte môj e-mail, a ak sa rozhodnete, napíšte mi a podáme na ňu trestné oznámenie za internetové podvody, zavádzania a klamstvá o lukratívnych zárobkoch. S pozdravom: Ján Šulko.

Komentáre sú ukončené