Internetové podvody

Zbavenie sa varikózy, podvodné stránky, falošní lekári a Variolex

Zbavenie sa varikózy, podvodné stránky, falošní lekári a Variolex
5 (100%) 1 hlas[ov]

Je viac menej už úsmevné, ako veľmi sa Centrum.sk chválilo, že poskytuje našim rodičom bezpečný email. Prakticky na Centrume a na Atlase ako jedinom na Slovensku nájdete doslova salvu podvodných reklám a rizík namierených voči dôchodcom, aj ľuďom v produktívnom veku. To dokonca nie je žiadnym tajomstvom komukoľvek zo skúsených používateľov internetu. Falošné stránky propagujúce s podvodnými praktikami výrobky… najnovšie Variolex, prípravok na varikózu, čiže na krvné cievy na nohách – kŕčové žily. Stránky plné falošných informácií prinášajú súhrn prekladačom vytváraného textu a falošných informácií, masívne podporené reklamou kampaňou, ktorej cieľový odkaz, napriek označeniu zeleným M je stále reklamnou sieťou eTarget:

http:/(lomítko)www.bestbodytips(bodka)com/1100804.html?banner_id=4&utm_source=etarget&utm_medium=cpc&utm_campaign=etarget

Variolex krčové žily

inzercia:

Variolex na kŕčové žily a krajšie nohy? Skôr rýchlo preč!

Pokiaľ vás zaujali reklamy s krásnymi nohami, azda netreba veľmi písať o tom, že fotografie žien, ktoré použili, nikdy problém s nohami nemali a tak nejde o vyliečené nohy. Závažné na stránke http:/(lomítko)www.bestbodytips(bodka)com/1100804.html je viacero pochybení, ktoré musíme spomenúť.

  • Falošné drísty
  • Falošný magazín, ktorý nie je magazínom, len fingovaným webom
  • Komentáre, ktoré majú navodiť pocit, že je to pravé, sú falošné. Nejde o komentovací kód ale natvrdo nasadený text. Ide o umelý produkt, nič živé a skutočné.
  • Celý magazín nemá žiaden iný obsah
  • Chýba prevádzkovateľ, história a ak použijete doménu priamo bez podstránky a článku na hlavnú doménu, čaká vás nemilé prekvapenie.
  • Tie stránky reálne neexistujú a nemajú absolútne žiadnu históriu.

Predajné stránky a falošní lekári

Že je to celé jedno hnusné divadlo, ktoré nie že obchádza obchodný zákonník, ale priamo po ňom šliape, vám možno odhalí aj nasledovný fakt. Lekári, ktorí sú údajnou garanciou pravosti všetkého, čo ste sa o Variolexe mohli dopočuť, neexistujú. Už slečna na veľkom obrázku je fotobanka Shutterstock a žiadna skutočná lekárka.

Variolex krčové žily

Tomáš Mucha, doktor biologických vied a Biochemik, Ľubor Strapák, Doktor biologických vied Vedúci predklinického výskumu a Barbora Grešková, Doktor biologických vied Vedúca klinického výskumu sú v skutočnosti vymyslené mená a vymyslené funkcie. Takto hlúpo uviesť funkcie a tituly môže len dementný blbec. Prepáčte za prílišnú otvorenosť, no slušné články nemajú taký úspech. Odborným a slušným článkom žiaľ mnoho našich čitateľov nerozumie a nevie pochopiť. Aj preto musíme občas skonštatovať niečo od srdca.

A kde je teda pravda? Tomáš Mucha, hneď prvý lekár uvedený na týchto podvodných stránkach, neexistuje. Ide o ruského prominentného lekára, ktorému len skopírovali fotografiu a vytvorili si svojho. Originál nájdete na: https://www.plazan.ru/about/

Stránky porušujú zákony v identifikácii predajcu. Ide o komerčnú predajnú činnosť a chýba jasná identifikácia predajcu, obchodné podmienky sú totálny výsmech a zachovávanie nariadení GDPR rovnako tak. Slovák nemá šancu overiť, či firma existuje.

Tým, že je v slovenskom jazyku, je vyslovene určená pre slovenský trh a pre slovenského spotrebiteľa. Siaha tak na územie SR, no nespĺňa podmienky dané zákonom.

* UPOZORŇUJEME:  žiaden z uvedených lekárov nikdy neexistoval a nepracuje na danej pozícii. Ide o falošné identity a kradnuté fotografie.

* UPOZORŇUJEME: tento článok nie je poškodením dobrého mena portálu, alebo značky. Informuje o pravdivých skutočnostiach a v ničom nezavádza a neklame. Pre tvrdenie podvodných stránok článok preukazuje adekvátne dôvody.  Narážky na bezpečnosť emailu služby Centrum.sk vyplývajú z pravdivého obsahu ich reklamného priestoru a nie sú výcucom z prstu HOAX.sk

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené