Internetové podvody

Falošné webstránky a prípravky zneužívajú Kim Kardashyan a iných

Ohodnoťte článok

Sľubovať cez internet schudnutie zázračných kilogramov pomocou novej metódy, to je ako sľubovať vyliečenie rakoviny. Aj tak tomu uverí neustále dostatočne veľa ľudí na to, aby v priebehu týždňa zaplakalo nejedno oko dôchodcu, či naivného človeka. Žiaľ, nie každý sme dostatočne pozorní a vzdelaní na to, aby sme vedeli rozoznávať problémové webstránky. V zahraničí ich existujú stovky. Tisícky. Možno desaťtisíce.

Kim Kardashyan abused

inzercia:

Len dnes sme narazili na tieto problémové stránky. Uvádzame ich skôr len do počtu a kvôli vyhľadávačom. Ak si ich budete preverovať, veríme, že narazíte na tento článok a ten vám na oplátku vysvetlí, že ide o odporný prasprostý podvod, ako vylákať od ľudí peniaze.

Fake magazíny a miesta v anglickom jazyku:

  • http://healthweekly.us.com/ – brutálne odfláknutý magazín, všetko je nafingované, narafičené. Podvodný magazín v skutočnosti ani nie je magazín, len veľká spleť rôznych odkazov stále len na predaj výrobku. Je tam zneužitá Kim Kardashyan a niekoľko ďalších celebrít. Dokonca tam majú Oprah Winfrey a tvrdia, že chudne aj ona, či Jessica Simpson len vďaka prípravku Garcinia Cambogia.
  • https://twitter.com/peopleweekiy – podvodný Twitter, ktorý hrá na Twitter časopisu People v skutočnosti len zneužíva logo. Propaguje prípravky na chudnutie, ba dokonca tvrdí, že Jessica Alba schudla vďaka nim. Celé stránky skončili v roku 2014, no online sú stále. Obsahujú prehnaný bordel, dokazy na podvodné odporné stránky.
  • http://insanehealthfitness.blogspot.sk/2015/12/mysterious-superfruit-1.html – tieto stránky prezentujú rovnaký podvodný zmanipulovaný článok, ako stránky http://jsbookreader.blogspot.sk/2013/10/mysterious-superfruit-2.html .

Kto je ale do pekla ten Dr. Oz?

Ak kdekoľvek vidíte meno doktora menom Oz, môžete si byť istý, že to nemá žiadnu hodnotu. Dr. Oz je americká televízna celebrita, ktorá ako zaplatená povie čokoľvek. Propagujú ho v rôznych podvodných stránkach, lebo prezentuje nejaké prípravky vo svojich šou.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené