DIET STARS na chudnutie – pozor, skutočné pravdivé recenzie nenájdete

Ohodnoťte článok

Na internete sa objavujú buď stránky prezentujúce prípravok na chudnutie DIET STARS s podvodnými fotografiami, alebo sú to zmienky o DIET STARS ako marmeláde na chudnutie. Neexistuje však reálna zmienka o tom, že by niečo také na Slovensku bolo,  žiadna skutočná recenzia, reálny súpis ponuky nejakého obchodu. Jediné miesta, kde je táto látka predávaná, sú momentálne nefunkčné. Pritom celá vec má masívnu kampaň na rôznych stránkach. Stránky sú to však pochybné, bez histórie, bez prevádzkovateľa, nafingované a plné podivnej podpory rôznym iným podvodným prípravkom.

Diet Stars

Recenzie, ktoré chvália účinky Diet Stars

Nachádzame niekoľko portálov, ktoré hovoria niečo o účinkoch látky Diet Stars, ale nejde o skutočné recenzie. Portály používajú slová ako „recenzia, hodnotenie, kúpiť v lekárni, kde kúpiť“ v spojitosti s názvom prípravku. Reálne však nejde o žiadne takéto informácie. Ide len o podivnú chválu, súhrn informácií, ktoré nemajú absolútne prvky recenzie. Všetky recenzie, ktoré sú uvedené o Diet Stars v skutočnosti nie sú recenziami Diet Stars, ale len čisto informáciami o účinkoch s odkazmi na miesto, kde si ho môžete kúpiť. Dokonca sú podobné, či rovnaké.

Všetky z nižšie uvedených portálov uvádzajú informácie o Diet Stars skreslene, cielene zavádzajúco. Portály nemajú žiadnu históriu, žiadnu reálnu hodnotu a text je príšerný. Autor neexistuje. Nepozorný návštevník pritom môže uveriť, že niečo také funguje.

Falošné recenzie:

  • https: (2x lomítko)expertnews.info/diet-stars-slovensko-zuvacia-marmelada-na-chudnutie-cena-recenzia/
  • https: (2x lomítko)sk.diet-stars-official.site/%C4%8Dl%C3%A1nok/58_menu%20d%C5%88a%20na%20chudnutie
  • https: (2x lomítko)sk.diet-stars-official.site/recenzie – falošné hodnotenia zákazníkov, ktorí pritom neexistujú a fotografie si posťahovali z iných stránok
  • https: (2x lomítko)pl.diet-stars-official.site/ – poľské stránky a falošný lekár Michal
  • https: (2x lomítko)dietstars.net/pl/ – falošná poľská recenzia
  • https: (2x lomítko)byronstock.com/diet-stars-rewolucyjne-zelki-wspomagajace-szybkie-odchudzanie-opinie-cena/ – ďalšia falošná poľská recenzia
  • http: (2x lomítko)2dietstars.info/ – príklad poľskej stránky, ktorá má rovnaké fotky zákazníkov ako na iných stránkach, ale napríklad aj tých istých, ako uvádza látka African Mango 900
  • https:(2x lomítko)wasze-opinie.pl/diet-stars-zelki-opinie-cena/ – ďalšia falošná recenzia z Poľska

Upozorňujeme, že sme kontrolou stavu strávili viac hodín a dospeli sme k názoru, že prípravok propaguje priveľa falošných recenzií, ktoré nie sú recenziami. Recenzia je niečo, čo reálne testuje, uvádza ako dlho, prináša výsledky, informácie, dokumentáciu, zhodnocuje klady a zápory. Tieto stránky však propagujú a vychvaľujú aj látky, pred ktorými varujú niektoré úrady, hoci nie práve slovenské. Propagujú látky, ktorým sa sami venujeme.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.