Internetové podvody

PapiSTOP proti bradaviciam a falošný lekár menom David H. Binder

Ohodnoťte článok

Na problém s falošnými stránkami, ktoré predávajú krém na bradavice PapiSTOP, sme už upozornili aj vrátane viacerých falošných lekárov. Upozornili sme aj na to, že jediné recenzie, ktoré sa pozitívne o PapiSTOP zmieňujú sú len tie falošné. Dnes si však musíme rozobrať predajné stránky, na ktoré môžete byť navedení z rôznych falošných stránok a kde sa odborný garant uvádza pod menom David H. Binder. Môžete ho hľadať aj niekoľko dní a nenájdete o ňom žiadnu zmienku, len tú, ktoré vedie na tieto podvodné stránky. Aby ste tomuto podvodu uverili, zverejňujú príhovor lekára, ktorý má byť zárukou.

David Binder, falošný lekár

inzercia:

Neexistujúci lekár David H. Binder

Na slovenských stránkach sa tento lekár objavuje pod menom Dávid Ondrík. Rovnaký lekár propaguje vo veľkom látku, ktorá sa v rusky hovoriacich krajinách prezentuje ako PAPIDERM. Stále je to ale v skutočnosti len fotografia lekára z fotobanky SHUTTERSTOCK. Konkrétneho modela si môžete pozrieť na tomto odkaze: shutterstock.com  už sme o ňom hovorili. A na českých stránkach ho uvádzajú ako David H. Binder. Prečo? Podvodníci stojaci za týmto podvodom ani nepočítajú s tým, že by ste si pozreli viacero stránok na rovnakú vec.

PapiStop a falošní lekári

Problémy webstránky

  • Psychologický nátlak, ktorý vám zobrazuje odpočítavanie. Musíte tak urobiť nákup rýchlo, bez overovania pravosti, hľadania recenzií… rýchlo. Lenže ak stránky obnovíte, resetujete aj počítadlo a ide znova odznova.
  • Falošní zákazníci a fotografie. Na iných stránkach majú fotografie iné mená. Tu sú nakradnuté z iných stránok.
  • Falošné tvrdenia o produkte roka 2017
  • Ilegálny predaj – hoci ide o primárne české stránky, aj tu ide o porušenie zákonov – identifikácia predajcu, podmienky, práva zákazníka, kontakty na predajcu, skutočné a jasné pozadie výrobku, skutočné výskumy a certifikáty – nikde. Len tie fingované.
inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

    Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

    Viac v rubrike:Internetové podvody

    Komentáre sú ukončené