PapiSTOP proti bradaviciam a falošný lekár menom David H. Binder

Ohodnoťte článok

Na problém s falošnými stránkami, ktoré predávajú krém na bradavice PapiSTOP, sme už upozornili aj vrátane viacerých falošných lekárov. Upozornili sme aj na to, že jediné recenzie, ktoré sa pozitívne o PapiSTOP zmieňujú sú len tie falošné. Dnes si však musíme rozobrať predajné stránky, na ktoré môžete byť navedení z rôznych falošných stránok a kde sa odborný garant uvádza pod menom David H. Binder. Môžete ho hľadať aj niekoľko dní a nenájdete o ňom žiadnu zmienku, len tú, ktoré vedie na tieto podvodné stránky. Aby ste tomuto podvodu uverili, zverejňujú príhovor lekára, ktorý má byť zárukou.

David Binder, falošný lekár

Neexistujúci lekár David H. Binder

Na slovenských stránkach sa tento lekár objavuje pod menom Dávid Ondrík. Rovnaký lekár propaguje vo veľkom látku, ktorá sa v rusky hovoriacich krajinách prezentuje ako PAPIDERM. Stále je to ale v skutočnosti len fotografia lekára z fotobanky SHUTTERSTOCK. Konkrétneho modela si môžete pozrieť na tomto odkaze: shutterstock.com  už sme o ňom hovorili. A na českých stránkach ho uvádzajú ako David H. Binder. Prečo? Podvodníci stojaci za týmto podvodom ani nepočítajú s tým, že by ste si pozreli viacero stránok na rovnakú vec.

PapiStop a falošní lekári

Problémy webstránky

  • Psychologický nátlak, ktorý vám zobrazuje odpočítavanie. Musíte tak urobiť nákup rýchlo, bez overovania pravosti, hľadania recenzií… rýchlo. Lenže ak stránky obnovíte, resetujete aj počítadlo a ide znova odznova.
  • Falošní zákazníci a fotografie. Na iných stránkach majú fotografie iné mená. Tu sú nakradnuté z iných stránok.
  • Falošné tvrdenia o produkte roka 2017
  • Ilegálny predaj – hoci ide o primárne české stránky, aj tu ide o porušenie zákonov – identifikácia predajcu, podmienky, práva zákazníka, kontakty na predajcu, skutočné a jasné pozadie výrobku, skutočné výskumy a certifikáty – nikde. Len tie fingované.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

Leave a Reply

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.