Bill Gates údajne vyhlásil, že vakcíny majú znížiť populáciu

Bill Gates údajne vyhlásil, že vakcíny majú znížiť populáciu
1 (20%) 1 hlas[ov]

Bill GatesUpozornili ste nás nna text, ktorý koluje po internete. Údajne zakladateľ spoločnosti Microsoft vyhlásil, že vakcinácia ľudí má za následok znižovanie obyvateľstva. Vakcíny vynašli na to, aby v tichosti zabíjali ľudí a zmenšovali počet ľudí na zemi. Informácie mal predniesť na konferencii TED v januári. Lenže to len podľa jedného zdroja. Rovnaký text nachádzame na viacerých miestach aj v článku, kde to údajne predniesol na inej konferencii v roku 2015 a v inom článku sme sa dočítali, že tento prejav mal na prednáške a článok je z roku 2014. Informácia vyzerá veľmi nepravdivá a nereálna, aby ju naozaj mohol vysloviť Bill Gates. Obsah, ktorý obsahuje tento text, je príšerne gramaticky upravovaný, vyznieva ako obsah z konšpiračného webu Tibora E. R. v počiatkoch jeho angažovania vo svete pomýlených vždy hlavne protiamericky založených správ založených na tajných dokumentoch…

Je pravdou, že Bill Gates naozaj niečo také predniesol, no jeho vetné spojenia sú vytrhnuté z kontextu a prerobené tak, aby sedeli konšpirátorom. Treba dodať, že vyjadrenie Billa Gatesa pochádza z roku 2010. Naozaj tvrdil, že sa vakcináciou dá znižovať populácia. Na to však je možné reagovať jednou zaujímavosťou, na ktorú konšpirátori kašlú. Aké by bolo asi haló, keby iná farmaceutická firma, odborníci, či vedci prišli na to, že vo vakcínach sa ukrýva niečo, čo má ľudí zabíjať. Tieto látky sú neustále skúmané aj konkurenčnými firmami, aj vedcami. Látky testujú na nové a nové ochorenia. Ak by naozaj vakcíny obsahovali látky, ktoré tvoria problém a zámerne zabíjajú ľudí (aby ste neboli z nulových čísiel obetí vakcinácie na Slovensku prekvapení), už dávno by sme vedeli o odhalení, či šokujúcom odhalení a anarchii plnej nenávisti, ktorá z toho vyplynie. To, že Bill Gates prednesie spôsob, ako by sa to dalo, neznamená, že vakcinácia reálne ľudí zabíja. Sú médiá, ktoré to priniesli ako hotovú vec a vyhlasujú, že Bill Gates odhalil obrovský škandál. Neodhalil nič.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.