Internetové podvody

Ako schudnúť 2,5 kilogramu za deň? Určite nie takto!

Ako schudnúť 2,5 kilogramu za deň? Určite nie takto!
5 (100%) 2 hlas[ov]

Stránky, ktoré vám sľubujú do zajtra schudnúť 2,5 kilogramu si možno sami ani len neuvedomujú, aké sprostosti uvádzajú. Príklad podvodných stránok, ktoré predávajú jeden z najrozšírenejších podvodných prípravkov na chudnutie je priamo na adrese: http://curentlyoffer.com/421/kdf-bnme-6815/ – dostanete sa tam hravo cez podvodné reklamy zverejnené napríklad na portáloch Atlas.sk a Centrum.sk priamo pod prihlásením sa k emailu – zväčša grafika stláčajúceho pomaranča, alebo vajíčka rozbíjané na panvici. Už v nadpise sa objavuje tvrdenie, že už zajtra schudnete o 2,5 kilogramu len pomocou tohto prípravku Prof. Adriana Mayera. Už samozrejme vieme, že Prof. Adrian Mayer je len kradnutá identita z internetu.

2,5 kilogramu za deň Adrian Meyer, Kankusta Duo

inzercia:

Poďme si rozobrať, čo stránky prezentujú

Mimo nakradnuté fotografie ľudí a stránky presne tie isté, ktoré v iných prípadoch propagujú napríklad Patch me! Či prípravok Grancerina, sa tu objavujú aj spomínané bludy. Ak by ste chceli schudnúť za jediný deň 2,5 kilogramu, máme recept, ktorý ale ako jediný zaberie.

  1. Tri jablká zapiť mliekom, zajesť slaninou, vypiť 2 dcl rybieho oleja, zapiť ďalším pohárom vody, prehltnúť 50 gramov zubnej pasty a čakať.
  2. Odporúčame čakať na mieste, ktoré bude dostatočne vetrané, alebo len dostatočne izolované.
  3. Na získanie úbytku váhy 2,5 kilogramu totiž potrebujete vyvolať zvracanie a absolútne prehánky. Aby vôbec človek dokázal schudnúť 2,5 kilogramu, musel by sa vedieť za jediný deň zbaviť takéhoto materiálu, čo by sa muselo rovnať aj prísunu. Ak toto ale garantujú žene, tak to je veľmi ambiciózny plán.

Údajná, hoci už vieme, že v skutočnosti Ruskyňa, ktorá niekoľko mesiacov tvrdo drela vo fitku, ale tu je to Marika Pallfyová, 38 rokov, ktorá použila Kankusta Duo Forte a len vďaka tomu schudla za 30 dní 35 kilogramov. Vychádza nám to, že táto žena po celý mesiac nič nejedla a každý deň schudla jeden kilogram. Len tak pomocou nejakých kapsulí. Ide tak zrejme o zázrak, pretože telo sa nedokáže zbaviť svojej váhy, tukových zásob a podobne len tak, že sedíte, a čakáte. Hoci so zázračnými tabletkami. Nuž ale keďže títo podvodníci sa snažia v plnej vážnosti podviesť toľkých ľudí, uvádzať klamstvá ako pravdivé informácie a lákať ich do pasce s predraženým neúčinným svinstvom, potom pokladáme za vhodné informovať o nich, hoci v dnešnom článku trochu ostro a drzo aj z našej strany. Možno preto, že nám napísala pani Mária, či od nej nechceme kúpiť tento prípravok, aby sme mohli urobiť podrobnú analýzu. Áno, rozumieme, že jej je ľúto peňazí, ktoré za prípravok dala, avšak nemáme prostriedky na odkup takýmto spôsobom zakúpených prípravkov.

Nakoniec jedna rada

Pokiaľ naozaj hľadáte spôsob, ako schudnúť 2,5 kilogramu za deň, existuje. Volá sa amputácia. Úbytok na váhe je okamžitý, ale v skutočnosti nie je riešením na to, na čo lákajú podvodníci zúfalé ženy. Preto buďte obozretní a preverujte na Googli výrobky aj predajcu skôr, ako mu dáte svoje peniaze.

Článok vychádza napríklad zo skúsenosti z podvodných predajných stránok: http://curentlyoffer.com/421/kdf-bnme-6815/  na ktoré sa dokážete dostať z iných podvodných stránok  http://infonewscenter.com/421/kdf-bnme-6815/ propagovaných v reklamách na centrum.sk

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
0

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

Viac v rubrike:Internetové podvody

Komentáre sú ukončené