Zárobok na internete sľubuje množstvo podvodných webov

Ohodnoťte článok

podvodný zárobokVyhľadávače a rôzne katalógy sú doslova plné stránok, v ktorých vám sľubujú zárobok aj astronomických rozmerov. Najmä v Čechách je nie len vyhľadávané ale aj využívané slovné spojenie „Výdělek na internetu“. Zarobiť by si chcel každý. Najmä tí, čo sú odkázaní na hľadanie rôznych prác cez web, sezónne veci v okolí v krajoch s vysokou nezamestnanosťou. Skrátka mladí ľudia, študenti a nezamestnaní sa snažia nájsť spôsob zárobku cez internet. Niekomu sa podarí niečo nájsť no väčšina z ľudí škaredo narazí na nos a ešte väčšie dno, než na akom boli pred hľadaním pochybných zárobkov.

Čo vám peniaze prinesie
Reálne vám môže priniesť len naozaj reálna práca ako plnenie eshopov u nejakej solídnej firmy, písanie článkov pre nejaké stránky, prípadne práca grafika a webmastera na zakázku na vlastnom piesočku. V podstate vám reálne peniaze prinesie čokoľvek reálne, čo stojí na pevných základoch a čomu sa dokážete venovať.

Čo vám peniaze neprinesie
Na internete je v súčasnosti viac ako 1000 systémov, ktoré na základe vášho klikania a sledovania rôznych reklám sľubujú zisky. Niekedy je aj 50 systémov od jedného autora a v sledovaní reklám sledujete len reklamy tých zvyšných 49 webov. Výnimočne sa tam dostane nejaký dohodnutý inzerent, ktorý si tam vsunie svoju reklamu a tieto pochybné stránky mu sľubujú vysokú návštevnosť. Reálne zaplatia len malej skupine, aby sa na webe rozkríklo, že naozaj platia a následne po prvej platbe sa viacerí naplno pustia do klikania a sledovania reklám ak ich prvá platba inšpirovala. Zväčša to je ten chyták, pretože ak nazbierate akokoľvek veľa kreditov a peňazí, zbytočne premrháte celé hodiny zbytočnej práce na počítači. V súčasnosti neexistuje jediný klikací systém, ktorý by bol plne čestný a sľúbené peniaze vyplácal. Kedysi populárny BUX.to je typickým príkladom, ako nalákať ľudí do systému, zarobiť na ňom peniaze a skutočným pracantom – všetkým sledovačom reklamy skrátka nemusí vyplatiť ani dolár. Akékoľvek výhovorky o čakaní sú len klamstvom, ako človeka po vzdaní klikania odradiť vec riešiť a niečoho sa domáhať. Parádny príklad, kde je spomenuté hádam všetko dôležité je na stránke BUX.n-games.eu

Surfovanie za peniaze
Surfovanie od vás bude potrebovať nainštalovať do počítača software, ktorý bude merať, koľko reklám ste videli a koľko krát ste na ne klikli. Z dvadsiatich systémov, ktoré som za posledných 10 rokov vyskúšal nemal ani jeden z nich splniteľné podmienky a už vôbec nie fungujúce vyplácanie, a sa vám náhodou podarilo vyzbierať prvú vyplácateľnú hranicu. Každý podobný systém má totiž nejakú hranicu. Vašou povinnosťou je zarobiť úmornou prácou po malých centoch aspoň 10 dolárov. U iných je to 50 dolárov a viac. Až vtedy je možné požiadať o vyplatenie peňazí. Vyplatenie je pritom možné zväčša len na internetové banky ako je Paypal, PayZo, MoneyBookers a ďalšie.

Hazardné hry
Zabudnite. Pokiaľ tento druh hrať viete a naozaj viete čo robíte, potom vám v tom nikto nebráni. Ak však nemáte ani poňatia ako tieto systémy fungujú, nedokážete poznať svoju mieru a rozoznať rozumný finančný risk od sprostého a slepého vrážania peňazí niekam, odkiaľ neuvidíte ani cent, tak zvážte, či to je pre vás. Systémy sú predsa postavené tak, aby zarobili peniaze prevádzkovateľom a nie predsa vám. Neverte rôznym absurdným stránkam o mladom Čechovi, čo si kúpil ferrari a má krásnu babu a to len preto, že má vlastný systém v rulete. Hlúposť a klamstvo, ktoré má na ľudí zapôsobiť, ako úžasný ten systém je a má vyvolať závisť, že mladíkovi sa to podarilo a vy musíte pre to spraviť tiež niečo veľké. V skutočnosti sa však mladík zrejme len odfotil pri drahom aute, ktoré mu ani nepatrilo. EVČ na ňom je totiž prerábané z iného auta. Mám teraz na mysli stránky, ktoré inzerujú aj na facebooku a hovoria o tom, aké je jednoduché získať rozprávkové bohatstvo. V prvom rade však potrebuje každý jeden zapnúť zdravé rozmýšľanie a snažiť sa daného poskytovateľa dobre preveriť. V online ruletách existuje viac podvodov ako reálnych ruliet na svete vôbec existuje.

Obchodovanie na burze
Obchodovanie na burze cez internet je spôsob zisku, na ktorom sa dá slušne zarobiť. No toto tiež nie je forma zárobku pre bežného človeka. Samozrejme, veľké šťastie na tip na slepo by mohol priniesť nejakých pár tisíc EUR, ale takéto šťastie nebýva časté. Nakupovanie na burze, nakupovanie komodít a ich predaj, to všetko bude skôr pre ľudí, čo sa v tom vyznajú, alebo aspoň majú trpezlivosť sledovať demoaplikácie niektorých takýchto systémov, ktoré dokážu z fiktívnymi peniazmi nasimulovať na základe reálnych pohybov na burze váš možný krach, alebo závratné stúpanie investícií. Ak prepnete na reálne peniaze, potom pozor, aby šlo naozaj o premyslené a rozumné investície.

Inzertná plocha

Zľavy na pobyty v zahraničí

Odporúčané pre Vás

O autorovi článku: admin

2 Comments

  1. to na burze som skúsil a aspoň som si zarobil 80 eur, pritom som narábal s 300 eurami. Ale to je za pol rok a pozeral som technológie, ktoré vychádzajú a vyvíjajú koncerny. A čakal som že to tam porastie.neprezradím ktoré. Čo sa týka online hazardných hier tak je to to najvacsie svinstvo hneď po halde porna a podobných vecí, ktoré tam sú. klikaciew svinstvo je už potom bezvýznamná smeť.

Comments are closed.