Nový podvodný fejk a prípravok Biostenix Sensi Oil New vraj vylieči sluch

Nový podvodný fejk a prípravok Biostenix Sensi Oil New vraj vylieči sluch
4.07 (81.38%) 29 hlas[ov]

Ďalší podvodnícky šmejd, ktorý sofistikovaným spôsobom, ak nemáte veľa skúseností, dokáže podvodom presvedčiť k nákupu niečoho, čo nepotrebujete. Sluch a problémy so sluchom vám má vyliečiť nový prípravok Biostenix Sensi Oil New. O prípravku nenájdete nikde žiadne reálne informácie, nikde sa nepredáva, len v sieti podvodných stránok, ktoré neuvádzajú ani jedinú informáciu pravdivú.

Falošné reklamy na centrum.sk

Reklamy, minimálne tie na Centrum.sk v emailovom rozhraní, lákajú s hnusnou reklamou na stránky sk(bodka)myears(bodka)eu/, čo je dosť vtipné, keďže ak zmeníte adresu na českú, cs(bodka)myears(bodka)eu/, už nepropagujú Biostenix Sensi Oil New ale akýsi AUDIOSTIVUM z Temisan Pharm. Upozorňuijeme, že Temisan Pharm nikde v Googli neexistuje. Hneď na začiatku hľadania informácií sme stroskotali na tom, že taká značka a výrobca ani neexistuje. Zvláštne a prirýchle. Ale späť k Biostenix Sensi Oil New.

Podvodné stránky MyEars s Biostenix Sensi Oil New

Stránky sa pokúšajú osloviť mobilných používateľov. Postavené sú tak, aby všetky podvodné fingované odkliky na neexistujúce položky smerovali stále na to isté. Nejde o skutočný portál. Zavádzajúce je aj tvrdenie, že ide o lekársky portál. Žiaden lekársky portál.

podvodný a neexistujúci slovenský lekársky portál

Týmto stránkam nie je možné veriť ani len dve nevinné slová vedľa seba. Skladba slov, názov portálu, použitie kradnutých obrázkov a drísty dve na tri len majú za cieľ nalákať ľudí do pasce. Objednať prípravok, ktorý vraj zachráni váš sluch. Dovoľujú si dokonca uviesť fotografiu načúvadla, prístroja na zlepšenie sluchu a garantovať, že ho nebudete potrebovať.

 • Stránky obsahujú komentáre od neexistujúcich ľudí v systéme, ktorý nie je komentovací, ale natvrdo nasadený text
 • Ide o podvodné stránky. Žiadny lekársky portál neexistuje.
 • Prašivec v pozadí neváha vymyslieť meno údajného prvého Slováka, čo to vyskúšal a pochvaľuje si to. Pán Ján Martinský z Trnavy a vekom 72 rokov má byť prvým zákazníkom. Dúfame, že ste tomuto podvodnému príbehu neuverili. Ide len o fotografiu, ktorú si môže ktokoľvek kúpiť a použiť na čokoľvek v zmysle podmienok, čiže len legálne. Nie na to, čo tu predvádzajú podvodníci s prípravkom Biostenix Sensi Oil New.

Ján Martinský z Trnavy, vymyslená identita podvodnej stránky

Originál nájdete tu: https://www.colourbox.com/image/portrait-of-old-man-grower…14

Netušíme, či v prípravku naozaj použili zázračný prášok. Vieme však, že opredajný web, kam sa dostanete po kliknutí kdekoľvek, na adrese yourofferpro(bodka)com/421/biostenixse-med/gps/

Podvodný predajný web a falošný prof. Jaromír Dubnický

Údajne profesor a vedec Jaromír Dubnický, vysmiaty ksicht v tuxede, tmavom modrom elegantnom obleku, vyhlasuje, čo všetko je prípravok zač a že ho musíte mať ak máte problémy so sluchom. Čo na tom, že slovenský dôchodca nemá peniaze, ešte príde šialenec s podvodnými stránkami a pokúša sa ľudí presvedčiť na kúpu cez podvodný portál a falošné meno.  Upozorňujeme, že Jaromír Dubnický neexistuje. Ani vedec v žiadnej oblasti a ani profesor, už v žiadnom prípade nie ksicht z fotobanky (zatiaľ nevieme určiť z ktorej, no máme potvrdené, že ide o snímku v ponuke na stiahnutie, zahraničný model.)

Všetky tváre, ktoré tu nájdete , sú falošné. Vymyslené mená a príbehy majú navodiť dojem, že všetci vyskúšali prípravok Biostenix Sensi Oil New a v skutočnosti o ňom ani jediný zneužitý ksicht nikdy nepočul. Barbora Smazaková z Tajova, Margita Tomaníková zo Sniny, Štefán Gasiorik z Čadce, Anna Čmoríková z Humenného, Marián Oravský zo Žiliny, Róbert Kováč zo Žiaru nad Hronom, Žofia Pavúková z Banskej Štiavnice alebo Irena Pečalková z Brezna. Vymyslené mená, vymyslené mestá. Tváre z USA, niektoré zo západnej Európy. Nikto reálny. Ai len ľudia, ktorí dole vybiehajú s fotografiou a hovoria o účinkoch tejto látky.

Vtip na záver: na stránke sa nachádza informácia „UŠETRENIE TISÍCE EUR“. Nie len, že tieto stránky majú zásadný problém so slovenčinou a ani netušia, ako poskladať slovenské slová, sú ešte aj vtipné. Ušetriť tisíce eur môžete, ak nikdy neuveríte sľubom a vopred budete overovať názvy látok a predajcov, ako aj lekárov. Neexistujúci lekár nemôže odporúčať nič.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

33 komentárov

 1. Ivan jún 25, 2018
 2. anka jún 28, 2018
  • Fero júl 21, 2018
  • Fero júl 21, 2018
 3. Fero júl 21, 2018
  • jana august 14, 2018
 4. Anna august 14, 2018
  • Alica september 17, 2018
 5. Jana august 14, 2018
 6. Emily august 23, 2018
  • admin august 23, 2018
 7. Lu august 25, 2018
 8. Libor Krotil august 27, 2018
 9. La august 29, 2018
  • OldMan september 4, 2018
 10. Michael Jackson valaliky september 3, 2018
 11. snehulka september 4, 2018
 12. oldman september 15, 2018
 13. Valent Hudec september 28, 2018
 14. And september 28, 2018
 15. juro november 5, 2018
 16. Radnó Irén december 1, 2018
 17. elena papincakova december 11, 2018
 18. agud december 26, 2018
 19. Karol Štromajer december 30, 2018
 20. Sokolovský január 8, 2019
 21. zWer január 19, 2019
 22. kk január 21, 2019
 23. Istvan marec 19, 2019
 24. Ľubo Sopko marec 21, 2019
 25. Pavol Szentivanyi jún 10, 2019
 26. Pavol Szentivanyi jún 10, 2019

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.