Nový podvodný fejk a prípravok Biostenix Sensi Oil New vraj vylieči sluch

Nový podvodný fejk a prípravok Biostenix Sensi Oil New vraj vylieči sluch
4.25 (85%) 16 hlas[ov]

Ďalší podvodnícky šmejd, ktorý sofistikovaným spôsobom, ak nemáte veľa skúseností, dokáže podvodom presvedčiť k nákupu niečoho, čo nepotrebujete. Sluch a problémy so sluchom vám má vyliečiť nový prípravok Biostenix Sensi Oil New. O prípravku nenájdete nikde žiadne reálne informácie, nikde sa nepredáva, len v sieti podvodných stránok, ktoré neuvádzajú ani jedinú informáciu pravdivú.

Falošné reklamy na centrum.sk

Reklamy, minimálne tie na Centrum.sk v emailovom rozhraní, lákajú s hnusnou reklamou na stránky sk(bodka)myears(bodka)eu/, čo je dosť vtipné, keďže ak zmeníte adresu na českú, cs(bodka)myears(bodka)eu/, už nepropagujú Biostenix Sensi Oil New ale akýsi AUDIOSTIVUM z Temisan Pharm. Upozorňuijeme, že Temisan Pharm nikde v Googli neexistuje. Hneď na začiatku hľadania informácií sme stroskotali na tom, že taká značka a výrobca ani neexistuje. Zvláštne a prirýchle. Ale späť k Biostenix Sensi Oil New.

Podvodné stránky MyEars s Biostenix Sensi Oil New

Stránky sa pokúšajú osloviť mobilných používateľov. Postavené sú tak, aby všetky podvodné fingované odkliky na neexistujúce položky smerovali stále na to isté. Nejde o skutočný portál. Zavádzajúce je aj tvrdenie, že ide o lekársky portál. Žiaden lekársky portál.

podvodný a neexistujúci slovenský lekársky portál

Týmto stránkam nie je možné veriť ani len dve nevinné slová vedľa seba. Skladba slov, názov portálu, použitie kradnutých obrázkov a drísty dve na tri len majú za cieľ nalákať ľudí do pasce. Objednať prípravok, ktorý vraj zachráni váš sluch. Dovoľujú si dokonca uviesť fotografiu načúvadla, prístroja na zlepšenie sluchu a garantovať, že ho nebudete potrebovať.

 • Stránky obsahujú komentáre od neexistujúcich ľudí v systéme, ktorý nie je komentovací, ale natvrdo nasadený text
 • Ide o podvodné stránky. Žiadny lekársky portál neexistuje.
 • Prašivec v pozadí neváha vymyslieť meno údajného prvého Slováka, čo to vyskúšal a pochvaľuje si to. Pán Ján Martinský z Trnavy a vekom 72 rokov má byť prvým zákazníkom. Dúfame, že ste tomuto podvodnému príbehu neuverili. Ide len o fotografiu, ktorú si môže ktokoľvek kúpiť a použiť na čokoľvek v zmysle podmienok, čiže len legálne. Nie na to, čo tu predvádzajú podvodníci s prípravkom Biostenix Sensi Oil New.

Ján Martinský z Trnavy, vymyslená identita podvodnej stránky

Originál nájdete tu: https://www.colourbox.com/image/portrait-of-old-man-grower…14

Netušíme, či v prípravku naozaj použili zázračný prášok. Vieme však, že opredajný web, kam sa dostanete po kliknutí kdekoľvek, na adrese yourofferpro(bodka)com/421/biostenixse-med/gps/

Podvodný predajný web a falošný prof. Jaromír Dubnický

Údajne profesor a vedec Jaromír Dubnický, vysmiaty ksicht v tuxede, tmavom modrom elegantnom obleku, vyhlasuje, čo všetko je prípravok zač a že ho musíte mať ak máte problémy so sluchom. Čo na tom, že slovenský dôchodca nemá peniaze, ešte príde šialenec s podvodnými stránkami a pokúša sa ľudí presvedčiť na kúpu cez podvodný portál a falošné meno.  Upozorňujeme, že Jaromír Dubnický neexistuje. Ani vedec v žiadnej oblasti a ani profesor, už v žiadnom prípade nie ksicht z fotobanky (zatiaľ nevieme určiť z ktorej, no máme potvrdené, že ide o snímku v ponuke na stiahnutie, zahraničný model.)

Všetky tváre, ktoré tu nájdete , sú falošné. Vymyslené mená a príbehy majú navodiť dojem, že všetci vyskúšali prípravok Biostenix Sensi Oil New a v skutočnosti o ňom ani jediný zneužitý ksicht nikdy nepočul. Barbora Smazaková z Tajova, Margita Tomaníková zo Sniny, Štefán Gasiorik z Čadce, Anna Čmoríková z Humenného, Marián Oravský zo Žiliny, Róbert Kováč zo Žiaru nad Hronom, Žofia Pavúková z Banskej Štiavnice alebo Irena Pečalková z Brezna. Vymyslené mená, vymyslené mestá. Tváre z USA, niektoré zo západnej Európy. Nikto reálny. Ai len ľudia, ktorí dole vybiehajú s fotografiou a hovoria o účinkoch tejto látky.

Vtip na záver: na stránke sa nachádza informácia „UŠETRENIE TISÍCE EUR“. Nie len, že tieto stránky majú zásadný problém so slovenčinou a ani netušia, ako poskladať slovenské slová, sú ešte aj vtipné. Ušetriť tisíce eur môžete, ak nikdy neuveríte sľubom a vopred budete overovať názvy látok a predajcov, ako aj lekárov. Neexistujúci lekár nemôže odporúčať nič.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

16 komentárov

 1. Ivan jún 25, 2018
 2. anka jún 28, 2018
  • Fero júl 21, 2018
  • Fero júl 21, 2018
 3. Fero júl 21, 2018
  • jana august 14, 2018
 4. Anna august 14, 2018
 5. Jana august 14, 2018
 6. Emily august 23, 2018
  • admin august 23, 2018
 7. Lu august 25, 2018
 8. Libor Krotil august 27, 2018
 9. La august 29, 2018
  • OldMan september 4, 2018
 10. Michael Jackson valaliky september 3, 2018
 11. snehulka september 4, 2018

Leave a Reply