Internetové podvody

Nový podvodný fejk a prípravok Biostenix Sensi Oil New vraj vylieči sluch

Nový podvodný fejk a prípravok Biostenix Sensi Oil New vraj vylieči sluch
4.1 (82%) 30 hlas[ov]

Ďalší podvodnícky šmejd, ktorý sofistikovaným spôsobom, ak nemáte veľa skúseností, dokáže podvodom presvedčiť k nákupu niečoho, čo nepotrebujete. Sluch a problémy so sluchom vám má vyliečiť nový prípravok Biostenix Sensi Oil New. O prípravku nenájdete nikde žiadne reálne informácie, nikde sa nepredáva, len v sieti podvodných stránok, ktoré neuvádzajú ani jedinú informáciu pravdivú.

Falošné reklamy na centrum.sk

inzercia:

Reklamy, minimálne tie na Centrum.sk v emailovom rozhraní, lákajú s hnusnou reklamou na stránky sk(bodka)myears(bodka)eu/, čo je dosť vtipné, keďže ak zmeníte adresu na českú, cs(bodka)myears(bodka)eu/, už nepropagujú Biostenix Sensi Oil New ale akýsi AUDIOSTIVUM z Temisan Pharm. Upozorňuijeme, že Temisan Pharm nikde v Googli neexistuje. Hneď na začiatku hľadania informácií sme stroskotali na tom, že taká značka a výrobca ani neexistuje. Zvláštne a prirýchle. Ale späť k Biostenix Sensi Oil New.

Podvodné stránky MyEars s Biostenix Sensi Oil New

Stránky sa pokúšajú osloviť mobilných používateľov. Postavené sú tak, aby všetky podvodné fingované odkliky na neexistujúce položky smerovali stále na to isté. Nejde o skutočný portál. Zavádzajúce je aj tvrdenie, že ide o lekársky portál. Žiaden lekársky portál.

podvodný a neexistujúci slovenský lekársky portál

Týmto stránkam nie je možné veriť ani len dve nevinné slová vedľa seba. Skladba slov, názov portálu, použitie kradnutých obrázkov a drísty dve na tri len majú za cieľ nalákať ľudí do pasce. Objednať prípravok, ktorý vraj zachráni váš sluch. Dovoľujú si dokonca uviesť fotografiu načúvadla, prístroja na zlepšenie sluchu a garantovať, že ho nebudete potrebovať.

 • Stránky obsahujú komentáre od neexistujúcich ľudí v systéme, ktorý nie je komentovací, ale natvrdo nasadený text
 • Ide o podvodné stránky. Žiadny lekársky portál neexistuje.
 • Prašivec v pozadí neváha vymyslieť meno údajného prvého Slováka, čo to vyskúšal a pochvaľuje si to. Pán Ján Martinský z Trnavy a vekom 72 rokov má byť prvým zákazníkom. Dúfame, že ste tomuto podvodnému príbehu neuverili. Ide len o fotografiu, ktorú si môže ktokoľvek kúpiť a použiť na čokoľvek v zmysle podmienok, čiže len legálne. Nie na to, čo tu predvádzajú podvodníci s prípravkom Biostenix Sensi Oil New.

Ján Martinský z Trnavy, vymyslená identita podvodnej stránky

Originál nájdete tu: https://www.colourbox.com/image/portrait-of-old-man-grower…14

Netušíme, či v prípravku naozaj použili zázračný prášok. Vieme však, že opredajný web, kam sa dostanete po kliknutí kdekoľvek, na adrese yourofferpro(bodka)com/421/biostenixse-med/gps/

Podvodný predajný web a falošný prof. Jaromír Dubnický

Údajne profesor a vedec Jaromír Dubnický, vysmiaty ksicht v tuxede, tmavom modrom elegantnom obleku, vyhlasuje, čo všetko je prípravok zač a že ho musíte mať ak máte problémy so sluchom. Čo na tom, že slovenský dôchodca nemá peniaze, ešte príde šialenec s podvodnými stránkami a pokúša sa ľudí presvedčiť na kúpu cez podvodný portál a falošné meno.  Upozorňujeme, že Jaromír Dubnický neexistuje. Ani vedec v žiadnej oblasti a ani profesor, už v žiadnom prípade nie ksicht z fotobanky (zatiaľ nevieme určiť z ktorej, no máme potvrdené, že ide o snímku v ponuke na stiahnutie, zahraničný model.)

Všetky tváre, ktoré tu nájdete , sú falošné. Vymyslené mená a príbehy majú navodiť dojem, že všetci vyskúšali prípravok Biostenix Sensi Oil New a v skutočnosti o ňom ani jediný zneužitý ksicht nikdy nepočul. Barbora Smazaková z Tajova, Margita Tomaníková zo Sniny, Štefán Gasiorik z Čadce, Anna Čmoríková z Humenného, Marián Oravský zo Žiliny, Róbert Kováč zo Žiaru nad Hronom, Žofia Pavúková z Banskej Štiavnice alebo Irena Pečalková z Brezna. Vymyslené mená, vymyslené mestá. Tváre z USA, niektoré zo západnej Európy. Nikto reálny. Ai len ľudia, ktorí dole vybiehajú s fotografiou a hovoria o účinkoch tejto látky.

Vtip na záver: na stránke sa nachádza informácia „UŠETRENIE TISÍCE EUR“. Nie len, že tieto stránky majú zásadný problém so slovenčinou a ani netušia, ako poskladať slovenské slová, sú ešte aj vtipné. Ušetriť tisíce eur môžete, ak nikdy neuveríte sľubom a vopred budete overovať názvy látok a predajcov, ako aj lekárov. Neexistujúci lekár nemôže odporúčať nič.

inzercia:

Aké máte z článku a témy pocity?

Rozčúlený
0
Šťastný
0
Milujem to
0
Nie som si istý
0
Hlúposť
2
Šéfredaktor portálu HOAX.SK a jeho súčasť od roku 2012. Nadšenec Hviezdnych vojen, cyklistiky, streľby, potápania, ale aj bezpečného pohybu v online priestore. Bývalý učiteľ informatiky, v súčasnosti vyhľadávač problémov a autor viacerých tém o internetovej bezpečnosti.

  Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:

  Viac v rubrike:Internetové podvody

  33 Comments

  1. Takovéto podvodné nabídky sleduji již hodně dlouho. Je to furt stejné. Akorát se mění předmět nabídky. Když tam šel dát komentář, tak jsem uváděl odkaz na stránky, které odhalovaly tento podvod. Už jen čekám, kdy je třeba napadne nabízet tablety na prodloužení života o dvacet let.

  2. Šmejdi našli nové spôsoby na okrádanie hlavne dôchodcov.

   1. Je to fejk. Vyskušal som to a vôbec to môj sluch nezlepšilo.

  3. Je to pravda je to podvod .Ja som to vyskušal a nevidim žiadne zlepšenie sluchu. je to fejk.Viac by som to nekúpil. Súto vyhodene peniaze.

   1. Vďaka za info, už som to chcela kúpiť tiež.

  4. Ďakujem za info. Podobný podvodný web je Bádateľ.net, či ako sa to volá. Nájdete tam odpoveď na všetko. Najviac ma desí ako zavádzajú ťažko chorých ľudí, ktorým opisujú “zázračné” metódy liečenia. Spravidla veľmi prírodné a postavené na nejakej rastline, ktorá tu nerastie. Ale hned odporúčajú, že je možné kúpiť “zaručený prípravok”, ktorý obsahuje výťažok z danej byliny….

   1. Väčšina prírodných látok je účinná, len treba vedieť kedy, na čo a v akej koncentrácii a forme. A na náš ľudský organizmus najúčinnejšie pôsobia rastliny rastúce u nás.

  5. Ďakujem za info o tom produkte, už som to chcela objednať pre moju mamu. Som jedna z tých dôverčivých, ale hlavne nemám čas hľadať po internete pravdivé recenzie. Teraz som spravila výnimku. Ešte raz vďaka za Vaše komentáre. Jana

  6. No tak ja som produkt aj objednala ale neprebrala boli mi podozrive vyhrazky ze ak zasielku nepreberiem tak musim zaplatit postovne no clovece nedoveruj ale poriadne OVERUJ

   1. Nie je možné legislatívne vymáhať poštovné poplatky. Ignorovať, viac sa neozývať. Najlepšie odporúčanie. Za marketing, podvodné bannery, klamstvá v textoch, klamstvá v komentároch, pri všetkých vymyslených ľuďoch, lekároch a inom svinstve, ktorým zavádzajú, máte právo odstúpiť a prerušiť svoj záujem. Opakujeme tiež, že zákazníci, ktorí prípravok majú doma a predajca im odmietne ho prevziať späť, by mali podať trestné oznámenie vo veci podvodu a zavádzania, a podnet na SOI za nekalé praktiky, ignorovanie Zákona o obchode , absenciu platných podmienok a informácií k ochrane osobných údajov.

  7. Moja teta si ho teraz kupila, rovno dve balenia a to sa ma az potom spytala, co si o tom lieku myslim. Kedze som zdravotna sestra, viem co si mam o tom mysliet. Povedala som jej, ze to je podvod, ze ak by bol liek registrovany, tak tento neskutocny zazrak, ktorý ludom za par mesiacov prinavrati sluch, dostane kupit aj bezne v lekarni. Zbytocne vyhodene peniaze za nic, za nieco co vôbec nefunguje, iba ak ako “placebo”. Zazracny olejcek je mozno olivovy, kokosovy alebo parafinovy olej a tie zazracne bylinky v v nom si mozete akurát domysliet. Mozno su v nom aj latky, ktore vasmu sluchu este viac uskodia. Do ucha sa totiz nemoze davat len tak hocico. Topiaci sa aj slamky chyta a to velmi dobre tito podvodnici vedia a preto zneuzivaju ludsku doveru vo svoj prospech-na financne obohatenie. Ludia, zobudte sa! Nekupujte tieto smejdy a nevyhadzujte za to zbytocne peniaze. Vôbec vam to nepomoze! Ak ste to uz ale kupili, mozete to vyuzit aspon na mazanie vrzgajucich pantov na dverách. Trochu ironicke, ale bohuzial pravdive.

  8. produkt Biostenix Sensi Oil New je to samý jako Herbapure ear, akorát zmněnili název, stránky už neexistujou, zase je zrušili a za chvíli zas přepíšou název produktu a prodaj to dalším lidem. pokaždý jen zmnění název a prodávají to jako úžasný lék proti hluchotě.

  9. Skutočne sa jedná o podvod. Potvrdzuje to tá skutočnosť, že v maďarsku beží tá istá reklama, tie isté osoby /pardon: fotky/ s iným menom a maďarskými miestami. Prof.Jaromír Dubnický = Hajdu Richárd, /tiež navrhovaný na nobelovú cenu/, Marek z Banskej Bystrice = Ágoston z Budapešti, Petra z Revúcej = Julianna z Kecskemétu atď… To, že na internete sa môžu objaviť takéto nehoráznosti , je na hanbu sveta, ale aby aj niektoré naše časopisy dali priestor, na podvádzanie svojich čitatelov, zaslúžia, aby čitatelia sa otočili chrbtom k ním.

   1. K @La
    Dokonca Pravda jeden z najcitanejsich dennikov na Slovensku nema natolko schopnych administratorov, aby vedeli preverit Pravdou zverejnovane reklamy ci nie su od podvodnikov. To, ze v inzerate uvedu meno cloveka, vynalezcu, objavitela produktu ako cloveka navrhnuteho na Nobelovu cenu, to nie je nejaky trestny cin – sirenie nepravdivych falosnych informacii vo verejnosti? Slovaci tuzia mat konecne nejakeho nositela Nobelovej ceny. Moja prva reakcia bola, ze sa idem s touto spravou pochvalit mojim detom zijucim v zahranici. Isdiel som vsak najprv preverit cez Google kto to vlastne je, kde doposial pracoval, co a kde vystudoval a odrazu som zistil, ze to inzerovanie je uz vseobecne zname ako podvod. Hrozne!

  10. Podla mna neni normalne ze prislusne organy SR PZ nevypatraju a nezatvoria tychto podvodnikov ktory by mali byt okamzite zatvoreny v base za taketo nehorazne velke podvody a tolko ludi oberat o peniaze a vacsinou dochodky starych ludi to je sila toto nieco je chore dakujeme nasej republike za nasich rodicou,starych rodicou atd. pomahat a chranit viva slovenska republika hanba na vzdy.

  11. je to podvod, používaním tohto olejčeka sa vám akurát zníži hotovosť v peňaženke, príp. účet v banke a niekto si pekne zarobí na hlúposti iných…..

  12. Zacalo to ponukou 37€ a nakoniec skoncilo 44€ s nejakou prirazkou dodavky (shipment). Tak som zrusil objednavku a ak aj pride, neprevezmem ju. Myslel som si, ze som dost opatrny, ale asi to nie je tak.

  13. Ako je možné, že takéto podvodné konanie nie je trestne stíhané, a že portál dovolí takéto podvody propagovať ! Veď existuje zákon o “podvodných reklamách” za čo je trestoprávna zodpovednosť. Okrem toho si myslím, že po objavení takejto reklamy (ak sa nedá vyhnúť jej výmazu) by odborníci z tejto oblasti mali zareagovať, veď je to v záujme pacientov !

  14. Sa čudujem, že s tým ešte nikto nič neurobil. Nedal na inšpekciu alebo policajtom nepodal trestné oznámenie za podvod. Lebo veľké množstvo ľudí naletelo.

  15. Ja som si ten blbý AUDIOSTIVUM tabletky objednaj aj prevzal. No, ale teraz sa ich bojím dať do huby. Pekne som im naletel, ale to pískanie v ušiach ma úplne ohlúplo pri objednávke…

  16. Sajnos nem csak egy ilyen átverés van. Minden betegség reuma, köszvény, fogyás sima ránctalan sima-bőr, meg tulajdonképen minden, Pár napon belül meggyógyul az illető, ha tőle rendeli meg a csodaterméket , de csak tőle, mert minden többi hamisítvány, csak az övé eredeti! Most már ott tartok, hogy semmi ilyenféle hirdetést nem hiszek el, és nem rendelek meg . Az ilyen csalók több milliót összeszednek adózás nélkül! Az ilyen ügyleteknek miért nem néznek utána az illetékesek?

  17. som zhrozena tym ako stale funguju tito podvodnici

  18. Ak sa naozaj jedná o podvodnú stránku ktorá predáva fejky, prečo ich lekárska komora nežaluje za podvod?

  19. myslím, že polícia bude reagovať ex lege t.j. zo zákona

  20. Sú to naozaj podvodníci. V reklame “garantujú” obnovu sluchu za 28 dní, ale pri objednávke prvej flaštičky pribalený leták, že prvá dávka len pripraví telo a efekt sa dostaví až pri kúpe ďalších flaštičiek. Kúpil som prvú dávku a až potom som prišiel na tento WEB. Moja škoda, ale aj veľká skúsenosť. Už nikdy nič cez WEB ohľadom liekov nekúpim.

  21. Ja som sokovany kolko naivnych ludi sa naslo len tu v tychto komentaroch – to vam nebol povedomy uz len ten primitivny automaticky preklad?? Vobec sa necudujem ze date peniaze komukolvek kto vam zazvoni pri dverach.. Zaroven je velka hanba ze stat nedokaze v takychto pripadoch zakrocit.

  22. Ľudkovia kliknite si na https://awarebargain.com/sk/order/ a zistíte, že ľudia čo majú problém s kolenami, predtým mali problém s ušami. A za 28 dní boli fit. No nieje to nádhera. Už nebudeme mať chorých. Stačí si dávať kvapky, či tabletky od super vedcov. Len nechápem prečo, keď sa zistí, že je to podvod môžu tieto stránky fungovať ďalej. Alebo v našom štáte sa fandí podvodníkom????????

  23. V tomto,, slovakistane” ešte pred cca 3 dňami jeden ,,slovakistanski ”nemenovaný denník na dve strany formátu A4 , uverejnil túto reklamu !!!! Čo na to hovoria šefredaktori a majitelia týchto plátkov, ktoré majú menšiu hodnotu ako hajzlový papier!!!!!To nevie tento,,slovakistan” urobiť s takými bludmi poriadok a zastaviť im túto činnosť odobratím licencie?????? Som zvedavý, ako by sa k tejto reklame postavili kandidáti na prezidenta? Kto mi zaručí, že s takýmito plátkami urobí poriadok, tomu dám v druhom kole voľby prezidenta svoj hlas. A Vy ostatní, slabšie počujúci sa pridajte ku mne!!!!,

  24. Tie ksichty a človek vie že nie sú to Slováci a že vylieči sluch, ale blbosť niektorých ľudí je nekonečná, vidia v telke tie klamstvá a keď sa im pritrafí podvodník, bez problémov naletia.

  25. je to podvod…bola natočená aj reportáž…iba fiktívne sídla odosieľateľ aj fiktívne sídlo v USA, je to overené. Moja mama prišla o 60 eur a nič jej to nepomohlo a len prišla o peniaze!!! treba podať trestné oznámenie za podvod!!!

  26. Keby to bola pravda tak nemáme hluchých ľudí už len z tejto logickej úvahy každý musí vedieť že toto je podvod.

  Komentáre sú ukončené