HOAX

Internetové podvody, klamstvá a špina

Sluch a problémy so sluchom vám má vyliečiť nový prípravok Biostenix Sensi Oil New. pozor, ide o podvodné stránky, vymysleného lekára, vymyslených falošných zákazníkov... Nový podvodný fejk a prípravok Biostenix Sensi Oil New vraj vylieči sluch
Nový podvodný fejk a prípravok Biostenix Sensi Oil New vraj vylieči sluch
5 (100%) 2 hlas[ov]

Ďalší podvodnícky šmejd, ktorý sofistikovaným spôsobom, ak nemáte veľa skúseností, dokáže podvodom presvedčiť k nákupu niečoho, čo nepotrebujete. Sluch a problémy so sluchom vám má vyliečiť nový prípravok Biostenix Sensi Oil New. O prípravku nenájdete nikde žiadne reálne informácie, nikde sa nepredáva, len v sieti podvodných stránok, ktoré neuvádzajú ani jedinú informáciu pravdivú.

Falošné reklamy na centrum.sk

Reklamy, minimálne tie na Centrum.sk v emailovom rozhraní, lákajú s hnusnou reklamou na stránky sk(bodka)myears(bodka)eu/, čo je dosť vtipné, keďže ak zmeníte adresu na českú, cs(bodka)myears(bodka)eu/, už nepropagujú Biostenix Sensi Oil New ale akýsi AUDIOSTIVUM z Temisan Pharm. Upozorňuijeme, že Temisan Pharm nikde v Googli neexistuje. Hneď na začiatku hľadania informácií sme stroskotali na tom, že taká značka a výrobca ani neexistuje. Zvláštne a prirýchle. Ale späť k Biostenix Sensi Oil New.

Podvodné stránky MyEars s Biostenix Sensi Oil New

Stránky sa pokúšajú osloviť mobilných používateľov. Postavené sú tak, aby všetky podvodné fingované odkliky na neexistujúce položky smerovali stále na to isté. Nejde o skutočný portál. Zavádzajúce je aj tvrdenie, že ide o lekársky portál. Žiaden lekársky portál.

podvodný a neexistujúci slovenský lekársky portál

Týmto stránkam nie je možné veriť ani len dve nevinné slová vedľa seba. Skladba slov, názov portálu, použitie kradnutých obrázkov a drísty dve na tri len majú za cieľ nalákať ľudí do pasce. Objednať prípravok, ktorý vraj zachráni váš sluch. Dovoľujú si dokonca uviesť fotografiu načúvadla, prístroja na zlepšenie sluchu a garantovať, že ho nebudete potrebovať.

 • Stránky obsahujú komentáre od neexistujúcich ľudí v systéme, ktorý nie je komentovací, ale natvrdo nasadený text
 • Ide o podvodné stránky. Žiadny lekársky portál neexistuje.
 • Prašivec v pozadí neváha vymyslieť meno údajného prvého Slováka, čo to vyskúšal a pochvaľuje si to. Pán Ján Martinský z Trnavy a vekom 72 rokov má byť prvým zákazníkom. Dúfame, že ste tomuto podvodnému príbehu neuverili. Ide len o fotografiu, ktorú si môže ktokoľvek kúpiť a použiť na čokoľvek v zmysle podmienok, čiže len legálne. Nie na to, čo tu predvádzajú podvodníci s prípravkom Biostenix Sensi Oil New.

Ján Martinský z Trnavy, vymyslená identita podvodnej stránky

Originál nájdete tu: https://www.colourbox.com/image/portrait-of-old-man-grower…14

Netušíme, či v prípravku naozaj použili zázračný prášok. Vieme však, že opredajný web, kam sa dostanete po kliknutí kdekoľvek, na adrese yourofferpro(bodka)com/421/biostenixse-med/gps/

Podvodný predajný web a falošný prof. Jaromír Dubnický

Údajne profesor a vedec Jaromír Dubnický, vysmiaty ksicht v tuxede, tmavom modrom elegantnom obleku, vyhlasuje, čo všetko je prípravok zač a že ho musíte mať ak máte problémy so sluchom. Čo na tom, že slovenský dôchodca nemá peniaze, ešte príde šialenec s podvodnými stránkami a pokúša sa ľudí presvedčiť na kúpu cez podvodný portál a falošné meno.  Upozorňujeme, že Jaromír Dubnický neexistuje. Ani vedec v žiadnej oblasti a ani profesor, už v žiadnom prípade nie ksicht z fotobanky (zatiaľ nevieme určiť z ktorej, no máme potvrdené, že ide o snímku v ponuke na stiahnutie, zahraničný model.)

Všetky tváre, ktoré tu nájdete , sú falošné. Vymyslené mená a príbehy majú navodiť dojem, že všetci vyskúšali prípravok Biostenix Sensi Oil New a v skutočnosti o ňom ani jediný zneužitý ksicht nikdy nepočul. Barbora Smazaková z Tajova, Margita Tomaníková zo Sniny, Štefán Gasiorik z Čadce, Anna Čmoríková z Humenného, Marián Oravský zo Žiliny, Róbert Kováč zo Žiaru nad Hronom, Žofia Pavúková z Banskej Štiavnice alebo Irena Pečalková z Brezna. Vymyslené mená, vymyslené mestá. Tváre z USA, niektoré zo západnej Európy. Nikto reálny. Ai len ľudia, ktorí dole vybiehajú s fotografiou a hovoria o účinkoch tejto látky.

Vtip na záver: na stránke sa nachádza informácia „UŠETRENIE TISÍCE EUR“. Nie len, že tieto stránky majú zásadný problém so slovenčinou a ani netušia, ako poskladať slovenské slová, sú ešte aj vtipné. Ušetriť tisíce eur môžete, ak nikdy neuveríte sľubom a vopred budete overovať názvy látok a predajcov, ako aj lekárov. Neexistujúci lekár nemôže odporúčať nič.

žiadosť o spoluprácu
 • Ivan

  jún 25, 2018 #1 Author

  Takovéto podvodné nabídky sleduji již hodně dlouho. Je to furt stejné. Akorát se mění předmět nabídky. Když tam šel dát komentář, tak jsem uváděl odkaz na stránky, které odhalovaly tento podvod. Už jen čekám, kdy je třeba napadne nabízet tablety na prodloužení života o dvacet let.

  Odpovedať

 • anka

  jún 28, 2018 #2 Author

  Šmejdi našli nové spôsoby na okrádanie hlavne dôchodcov.

  Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *