Varovanie pred inštitútom na fungushelpblog.com a prípravkom OnycoSolve

Varovanie pred inštitútom na fungushelpblog.com a prípravkom OnycoSolve
3.5 (70%) 24 hlas[ov]

Na Centrum.sk priamo pod prihlásením do schránky sa objavuje odporná nevzhľadná reklama so zhnitými nechtami na nohe. Údajne ide o pleseň a niekto má brata, ktorý pleseň šikovne vyriešil. Dostanete sa z tejto reklamy priamo na stránky  http://www.fungushelpblog.com/SK_Health_Service_2c/index.php (neodporúčame návštevu), ktoré predávajú prípravok OnycoSolve. Nuž a tento prípravok a hlavne celý web od banneru po cieľový klik, je jeden odporný podvod. Stránky sa totiž nazývajú INŠTITÚT ZDRAVOTNÝCH SLUŽIEB. Žiaden INŠTITÚT ZDRAVOTNÝCH SLUŽIEB však neexistuje, neexistuje takýto subjekt, a ani inštitút, neexistuje o ňom zmienka nikde. Ide o podvodný výmysel za účelom oklamania ľudí a rovnako tak ide o podvodné stránky rovnakých autorov, ako boli doteraz stránky ako napríklad Lekársky blog, či rôzne iné blogy zamerané na zdravotníctvo o ktorých sme už písali.

centrumsk podvodná reklama

Ani len lekár nie je pravý, nič nie je pravé

V celých stránkach je množstvo podvodov a vážnych protizákonných pochybení. Falošné komentáre, fingované informácie, vymyslené bludy, neexistujúci ľudia, neexistujúce referencie, neexistujúci lekári, neexistujúce fakty a objavy. Všimnite si na stránkach uvedenie lekára: Dr. Andrew Michael Profesor, Kandidát vied, popredný dermatológ v USA. 30 rokov praktických skúseností. Nikdy takýto lekár neexistoval. Kandidát vied? Takáto hláška sa v posledných týždňoch objavuje na týchto podvodných stránkach neustále.

Originálna, nie zostrihaná, ale úplne celá fotografia tohto lekára, sa nachádza na adrese: http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/184252  – pozrite sa sami, čím všetkým sa tieto stránky snažia ľudí oklamať.

Inštitúr zdravotníckych služieb OnycoSolve

Ďalšie pochybnosti a neznámy OnycoSolve

Brutálny amaterizmus  autorov tohto podvodného webu prezrádza nekalé praktiky pomerne rýchlo. Dosť zarážajúce sú nájdenia takých spojení ako napríklad „PRIESKUM LEKÁRSKEHO ÚRADU“, pričom ide o výmysel. Prieskum? Kde? Akého úradu? Slovenská inštitúcia žiadna nenesie takýto názov. Prieskum nenesie také prvky, aké zo zákona musí mať. Preto je to tak, lebo prieskum neexistuje, rovnako ako ich vymyslený úrad. Na stránkach nie je pravdivé nič. Zarážajúce je aj tvrdenie, že prípravok OnycoSolve sa dá kúpiť len na oficiálnych stránkach výrobcu a nakoniec sa prekliknete na rovnaké podvodné stránky na ktorých ste, len na iný skrytý článok vo vnútri.

Zuzana Knapová, Trnava, Petra Sekerešová, Zvolen a Richard Melník, Bratislava. Tri mená a tri fotograafie. Ani jeden človek neexistuje pod týmto menom. Všetko sú z Ruska ukradnuté fotografie ruských ľudí. Na predajných stránkach sa objavuje ďalší vymyslený lekár Dr. Martina Bielikova. O prípravku neexistuje žiadna zmienka na žiadnom vierohodnom portáli. Všetko jedine len podvodné a fingované články a stránky.

Na predajnom webe je odpočítavanie posledných kusov. Po obnovení sa stále resetúva celé počítadlo, čiže nemá ani len logiku. Je to len podvodná praktika falošného psychologického nátlaku pre čo najrýchlejší nákup bez uváženia.  Podvodné sú aj hlášky hlásiace, že sa posledné kusy vypredávajú práve teraz, že je urobená objednávka zo Senca, z Trnavy a podobne. Nič z toho nie je pravda. Stránky v plnej miere v 100 percentách sú podvodné. Porušujú zákony Slovenskej republiky.

Mohlo by vás zaujímať aj nasledovné:


-->

5 komentárov

  1. Sofia Berezina júl 19, 2017
  2. Vladimír Filipek september 6, 2017
  3. Jana Sasinkova september 12, 2017
    • Mima november 16, 2017
  4. Maria Gombarova október 26, 2017

HOAX.SK prosí o podporu! Už nevládzeme!

Priatelia, prosíme o podporu. Odhaľujeme a upozorňujeme na neuveriteľné množstvo podvodov. S podvodníkmi a falošnými šmejdami sa však trhá vrece. Nestíhame a nevládzeme. V januári podvodníci spúšťajú mnoho noviniek, rozširujú domény, ktoré nestíhame filtrovať a sledovať.

Potrebujeme, aby ste v prípadoch podvodu a zavádzania sami kontaktovali Slovenskú obchodnú inšpekciu. Nebáli sa a naozaj podávali trestné oznámenia a nedali podvodníkom šancu. Slovenské úrady ignorujú internet ako rizikové prostredie. Je nevyhnutné vyvolávať nátlak, aby konečne zaujali stanovisko, varovali pred falošnými lekármi, stránkami a výrobkami, na ktoré celé roky upozorňujeme len my. Až v poslednom roku aj TV Markíza, no ani to stále nestačí

Čo nám pomáha najviac: pomáha, ak šírite ďalej naše odhalenia. Prosíme o zdieľanie článkov, prosíme o odporúčanie a pozvanie vašich priateľov na Facebook FB.com/Varovania. Ďakujeme za vašu podporu.